Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Volledige uitslagen Survivalrun Editie 2008

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17 +)   F Damens Senioren (17+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Startnummer / Naam / Looptijd

1 682 Aron de Haardt 0:43:28
2 161 Boudewijn de Kadt 0:45:17
3 162 Stijn de Keijzer 0:45:19
4 681 Jesse de Haardt 0:45:34
5 517 Laurens van Dreumel 0:46:25
6 516 Jasper van Dreumel 0:46:26
7 638 Bram Kooymans 0:46:48
8 634 Tim vd Hurk 0:47:08
9 013 Marc van Sommeren 0:47:55
10 014 Maarten van Dreumel 0:48:10
11 637 Iwan v Baal 0:49:50
12 031 Paul van Hees 0:51:45
13 639 Luuk Kosters 0:53:58
14 045 Daan Nieuwkoop 0:54:13
15 645 Cas Jansen Steenberg 0:54:26
16 065 Mickey 0:54:28
17 066 Luuk 0:54:30
18 058 Menno Janssen 0:55:02
19 059 Niels van Os 0:55:08
20 051 Desmond van Gils 0:56:41
21 050 Bram van Gils 0:56:52
22 274 Sven van Tiem 0:57:28
23 512 Claud van Oijen 0:58:15
24 621 Han Kerkhof 0:58:54
25 063 Luuk Derks 0:59:14
26 084 Jay Burgers 1:01:11
27 085 Rutger van Haaren 1:01:19
28 609 Rik Tromp 1:01:24
29 509 Ingo van Oijen 1:01:38
30 685 Luuk vd Heuvel 1:01:54
31 218 Levi van Gelder 1:08:23
32 633 Jur v Rossum 1:09:16
33 186 Rob Rikken 1:09:38
34 189 Frits van de Klok 1:09:45
35 188 Eliyano Abdillah 1:09:47
36 632 Jasper v Leeuwen 1:10:00
37 635 Guido vd Heuvel 1:10:07
38 217 Teun Steenbruggen 1:10:12
39 216 Harry van Zonsbeek 1:10:13
40 636 Ron v Elk 1:10:26
41 659 Jesse v Gelder 1:10:36
42 626 Lucas v Schaik 1:11:12
43 062 Niels Derks 1:11:40
44 116 Twan van Otterloo 1:13:16
45 608 Kevin van Dijk 1:13:23
46 620 Sil Kerhof 1:13:37
47 117 Marijn Vos 1:13:42
48 214 Daan vd Wielen 1:14:12
49 213 Jos Smits 1:14:32
50 110 Luc 1:16:50
51 111 Tristan 1:17:43
52 049 Guus van de Heuvel 1:18:12
53 052 Casper Lamers 1:18:15
54 088 Theo Hensen 1:27:00
55 630 Rick Wolters 1:29:00
56 628 Dennis Jansen 1:29:17
57 631 Daan van Geenen 1:29:28
58 629 Tom Jansen 1:30:00
59 622 Coen vd Wielen 1:32:20
60 077 Chris Adams 1:38:51
61 641 Jannik Krop 1:42:14
62 087 Lucas Smits 1:44:50
63 071 Tim Winnemuller 1:56:55
64 096 Rons Smidt 1:57:24
65 646 Rick Kolvenbach 1:58:00
66 097 Lex van Sommeren 1:58:30
67 098 Pim van Wolferen 1:59:25

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

1 504 Joost van Gelder 0:36:41
2 255 Mark Bruisten 0:36:58
3 506 Diego Alblas 0:37:45
4 252 Bart van der Vrande 0:37:59
5 034 Job van Nistelrooy 0:38:04
6 254 Tim Langewisch 0:40:59
7 123 Jesper van Cleef 0:45:09
8 121 Nick Peters 0:45:11
9 124 Robin van Versendaal 0:45:12
10 119 Neill Roelofs 0:45:14
11 211 Tom Klok 0:47:57
12 012 Stefan Lubberding 0:48:00
13 275 Roy Wolters 0:50:33
14 033 Gijs Haerkens 0:51:05
15 686 Bram Beumer 0:53:42
16 043 Thijs Nieuwkoop 0:54:11
17 272 Thomas van Schaik 0:57:43
18 089 Atze 0:58:41
19 170 Hjalmar Peters 0:59:14
20 169 Glenn Smeets 0:59:24
21 273 Bjorn Kuipers 1:01:26
22 508 Adne van Oijen 1:01:58
23 658 David v Gelder 1:09:30
24 657 Paul op den Camp 1:09:32
25 187 Ronn van der Zandt 1:09:40
26 038 Bjorn Kuipers 1:31:35
27 166 Neill Schiks 1:36:27
28 168 Coen van Zwam 1:36:28
29 167 Piet Post 1:36:30
30 675 Brian Jonkheid 1:36:48
31 677 Mark vd Hatert 1:36:49
32 661 Ivo v Dintheren 1:45:48
33 660 Lars Smidt 1:45:50

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

1 210 Evy Willems 0:47:42
2 515 Yvon van Sommeren 0:53:10
3 067 Iris 0:54:29
4 642 Auke Jansen Steenberg 0:54:50
5 518 Lotte van den Bergh 0:59:58
6 125 Sem vd Bosch 1:00:05
7 126 Sofie Lambrou 1:00:10
8 513 Celine van Oijen 1:01:00
9 644 Manon Beumer 1:01:02
10 246 Lisa Willems 1:05:01
11 247 Sanne van Gelder 1:05:18
12 248 Lotte van de Wert 1:05:42
13 679 Hanna Hooymans 1:05:42
14 220 Linda van Zonsbeek 1:09:02
15 219 Vivian van de Pol 1:09:10
16 027 Jade Hartgring 1:10:07
17 028 Maxine van Bergen 1:10:12
18 029 Dewi Koolhout 1:10:17
19 101 Loes van der Wielen 1:14:27
20 100 Laura van Lent 1:14:33
21 099 Imke van Elk 1:15:15
22 102 Marlou Gremmen 1:15:35
23 007 Merel van Hees 1:15:57
24 008 Charlotte Rikken 1:16:23
25 009 Marloes van der Zwaluw 1:16:30
26 006 Sharon de Keijzer 1:16:36
27 615 Ilse van Oijen 1:17:42
28 616 Farah Chand 1:17:57
29 618 Amber Reuser 1:18:02
30 617 Kimberly 1:18:05
31 001 Kiki de Waal 1:20:06
32 003 Kim den Bieman 1:20:15
33 004 Dagmar Janssen 1:20:22
34 002 Iris 1:20:27
35 613 Kirsten van Oijen 1:20:33
36 005 Sifra Mooren 1:20:39
37 612 Wieke van Vliet 1:23:07
38 159 Priscilla van Beuningen 1:26:33
39 106 Michelle Feelder 1:27:33
40 107 Lotte Steenbruggen 1:27:35
41 079 Marrit v Zwam 1:30:14
42 080 Ellis vd Ven 1:30:56
43 104 Jet vd Stoep 1:31:31
44 105 Iris Vervoort 1:32:15
45 081 Kim Dekkers 1:32:39
46 076 Lian Franken 1:38:48
47 074 Elsa Tijnagel 1:38:49
48 075 Mirna Tijnagel 1:38:50
49 232 Tina 1:52:01
50 233 Nouska 1:52:06
51 231 Merel  1:52:24
52 072 Janneke Winnemuller 1:56:57
53 094 Sandra van Dinther 1:59:52
54 095 Yara den Boer 2:00:00

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

1 011 Ellen van Sommeren 0:50:22
2 224 Chantelle de Vet 1:01:05
3 222 Karlijn Hol 1:01:19
4 055 Talitha Oorsprong 1:09:20
5 654 Sanne vd Wert 1:10:49
6 655 Noel Kolvenbach 1:11:00
7 656 Larissa Gubbels 1:11:50
8 164 Rianne v Bemmel 1:13:52
9 163 Ilvie Boerema 1:13:53
10 082 Noor vd Wielen 1:15:48
11 112 Maria Lambrou 1:16:11
12 083 Denise Gijsbers 1:16:30
13 243 Eva Kros 1:25:40
14 241 Lieke Smits 1:26:20
15 158 Marion Lamers 1:26:35
16 017 Charlotte de Luij 1:28:05
17 016 Kim van Sommeren 1:28:15
18 019 Jolien Pruijn 1:28:40
19 018 Sharon van den Akker 1:28:41
20 242 Regine Lemmers 1:28:58
21 039 Evalien Kuipers 1:32:46
22 172 Susan Elsen 1:43:24
23 174 Eline van Os 1:43:26
24 178 Manouk vd Hurk 1:43:30
25 177 Sanne vd Hurk 1:43:42
26 171 Yvonne Brunst 1:43:44
27 176 Manon Lagarde 1:43:52
28 179 Mares Polderdijk 1:44:31
29 175 Sharon Elsen 1:44:38
30 154 Maria Lambrou 1:48:15
31 153 Judy Schonenberg 1:49:14
32 152 Tamara v Elst 1:49:37
33 151 Femke van Rijswijk 1:49:45
34 024 Mathia Koolhout 1:49:59
35 025 Marlon van Leeuwen 1:49:59
36 023 Vera van Gelder 1:50:16
37 155 Fleur v Kessel 1:50:18
38 021 Mirjam van de Hurk 1:50:58
39 022 Sanne van Kerkhof 1:51:03
40 234 Ilse  1:52:18
41 521 Lisa 1:53:57
42 523 Sanne 1:54:14
43 520 Manouk  1:54:22
44 522 Eline  1:54:30
45 524 Liesanne 1:54:34
46 146 Vivianne Verbeek 1:54:57
47 148 Marlieke v Asperen 1:56:23
48 149 Britte v Welie 1:56:25
49 663 Ilvy Gerrits 1:58:12
50 665 Floor Cobussen 1:58:22
51 662 Michelle vd Wert 1:58:32
52 145 Bo vd Bosch 1:58:33
53 664 Britte v Weerdenburg 1:58:41
54 142 Ilse v Gelder 1:59:28
55 143 Marleen v Gelder 1:59:42
56 141 Lucienne vd Heijden 2:00:25
57 144 Marjolein Tegel 2:00:32

Categorie E Heren Senioren (17 +)

1 647 Jesper v Dijk 0:30:45
2 060 Wilbert van Vliet 0:33:00
3 514 Maarten Meeuwsen 0:34:11
4 625 Joost de Groot 0:35:51
5 602 Joep de Winter 0:36:36
6 251 Leo Bos 0:36:55
7 505 Harm van Gelder 0:37:54
8 502 Johan van den Akker 0:41:32
9 054 Stijn Litjes 0:42:00
10
601
Frank van Oosterhout 0:44:18
11 501 Paul Bruin 0:45:02
12 120 Roy Schiks 0:45:08
13 122 Ivo Lagarde 0:45:10
14 607 Frans vd Donk 0:45:40
15 193 Erwin Janssen 0:45:50
16 191 Rolf Broekman 0:45:52
17 192 Klaas Geert Koolhout 0:45:54
18 194 Erwin Boone 0:45:55
19 503 Michel Alblas 0:46:16
20 528 Jacques Top 0:46:31
21 624 Niels van Dijk 0:46:35
22 197 Dirk van Aanholt 0:46:50
23 196 Kees van Tol 0:47:02
24 215 Willem van den Akker 0:47:04
25 198 Teijn Salet 0:47:12
26 253 Steden van der Vrande 0:47:16
27 680 Alwin Steeg 0:47:24
28 527 Kees Willems 0:47:44
29 212 Ed Klok 0:48:18
30 036 Ton vd Donk 0:51:02
31 037 Reny Heynen 0:51:03
32 035 Denny Peters 0:51:04
33 032 Henk van Hees 0:51:48
34 643 Henrie Jansen Steenberg 0:54:52
35 090 Sander 0:58:37
36 091 Sam 0:58:38
37 092 Ruud 0:58:40
38 127 Theo vd Bosch 1:00:17
39 207 Rene den Boer 1:00:40
40 206 Dirk Verkerk 1:00:41
41 519 Henry van Sommeren 1:01:00
42 610 Henk van Dijk 1:01:25
43 684 Edu Temisela 1:01:52
44 511 Rob van Oijen 1:01:57
45 510 Marcel Cromzigt 1:01:59
46 507 Andy van Oijen 1:02:00
47 129 Remco Peters 1:03:51
48 128 Mark Reinders 1:03:53
49 619 Frank Vissers 1:03:54
50 640 Jimmy v Leeuwen 1:04:58
51 678 Jan Hooymans 1:05:44
52 061 Johan Derks 1:08:24
53 057 Jeroen Tuerlings 1:09:37
54 056 Michiel Oorsprong 1:10:32
55 627 Ben van Schaik 1:11:13
56 653 Leon Jansen 1:11:54
57 648 John op den Kamp 1:12:09
58 651 Charles vd Wert 1:12:15
59 650 Erik Thijssen 1:12:17
60 114 Jan Willem van Otterloo 1:13:30
61 115 Rene Vos 1:13:49
62 109 Jeroen 1:16:52
63 673 Joep de Winter 1:21:21
64 670 Frank v Oosterhout 1:21:23
65 671 Joachim v Biemen 1:21:25
66 672 Roger Oude Wesseling 1:21:35
67 611 Aart van Vliet 1:23:06
68 244 Maik van Wel 1:25:51
69 041 Emiel Broekman 1:30:28
70 042 Niels van de Zwaluw 1:31:26
71 623 Peter vd Wielen 1:32:35
72 676 Niek Elzen 1:36:47
73 674 Arnold Elzen 1:36:51
74 667 Freek hogenkamp 1:37:52
75 668 Dolf van Onna 1:37:55
76 669 Sjoerd de Wildt 1:38:02
77 666 Erik van Rossum 1:38:12
78 256 Boy Kuijpers 1:43:06
79 271 Jimmy Vissers 1:43:08
80 258 Rik Derksen 1:43:10
81 683 John vd Akker 1:43:33
82 259 Roy van Gemert 1:44:15
83 263 Marijn Croonen 1:44:22
84 267 Rick vd Heyden 1:44:35
85 069 Bernie Winnemuller 1:57:00
86 606 Dirk van Dintheren 2:20:05
87 605 Wesly Craanen 2:22:55

Categorie F Dames Senior (17 +)

1 130 Anke Kalisvaart 0:45:01
2 053 Danielle Oorsprong 1:09:51
3 649 Helma op den Kamp 1:10:20
4 652 Carla den Ouden 1:10:30
5 614 Marloes van Vliet 1:23:05
6 156 Gerianne Zondag 1:26:44
7 157 Mieke Lamers 1:26:46
8 139 Laura den Biesen 1:31:05
9 136 Janne van Coolwijk 1:31:10
10 137 Natasja van Sommeren 1:31:20
11 138 Marloes Fransen 1:32:04
12 040 Sabrine Kuipers 1:32:45
13 266 Lisanne Kersten 1:45:42
14 262 Sade Kuijpers 1:46:20
15 264 Ivone v Kessel 1:47:01
16 261 Janneke v Rossum 1:47:10
17 257 Christa van Amstel 1:48:29
18 070 Anita Winnemuller 1:57:01
19 603 Inge Brunst 2:24:22
20 604 Sanne Nys 2:24:30

Junioren Gemend

1 013 Marc van Sommeren A De snelle jongens en Ellen 0:47:55
012 Stefan Lubberding B De snelle jongens en Ellen 0:48:00
014 Maarten van Dreumel A De snelle jongens en Ellen 0:48:10
011 Ellen van Sommeren D De snelle jongens en Ellen 0:50:22 3:14:27
2 517 Laurens van Dreumel A De Smurven 0:46:25
516 Jasper van Dreumel A De Smurven 0:46:26
515 Yvon van Sommeren C De Smurven 0:53:10
518 Lotte van den Bergh C De Smurven 0:59:58 3:25:59
3 638 Bram Kooijmans A FC Knudde 0:46:48
637 Iwan van Baal A FC Knudde 0:49:50
639 Luuk Kosters A FC Knudde 0:53:58
636 Ron van Elk A FC Knudde 1:10:26 3:41:02
4 634 Tim van de Hurk A FC Achtertuin 0:47:08
633 Jur van Rossum A FC Achtertuin 1:09:16
632 Jasper van Leeuwen A FC Achtertuin 1:10:00
635 Guido van de Heuvel A FC Achtertuin 1:10:07 4:16:31
5 186 Rob Rikken A The Fikkers 1:09:38
187 Ronn van der Zandt B The Fikkers 1:09:40
189 Frits van de Klok A The Fikkers 1:09:45
188 Eliyano Abdillah A The Fikkers 1:09:47 4:38:50
6 630 Rick Wolters A Team Jansen 1:29:00
628 Dennis Jansen A Team Jansen 1:29:17
631 Daan van Geenen A Team Jansen 1:29:28
629 Tom Jansen A Team Jansen 1:30:00 5:57:45

Junioren Meisjes

1 101 Loes van der Wielen C Funny Girls 1:14:27
100 Laura van Lent C Funny Girls 1:14:33
099 Imke van Elk C Funny Girls 1:15:15
102 Marlou Gremmen C Funny Girls 1:15:35 4:59:50
2 006 Sharon de Keijzer C De Wandelende Apen 1:16:36
007 Merel van Hees C De Wandelende Apen 1:15:57
008 Charlotte Rikken C De Wandelende Apen 1:16:23
009 Marloes van der Zwaluw C De Wandelende Apen 1:16:30 5:05:26
 
3 615 Ilse van Oijen C Chiquita Bananas 1:17:42
616 Farah Chand C Chiquita Bananas 1:17:57
618 Amber Reuser C Chiquita Bananas 1:18:02
617 Kimberley C Chiquita Bananas 1:18:05 5:11:46
4 001 Kiki de Waal C Geen namertjes 1:20:07
003 Kim den Bieman C Geen namertjes 1:20:16
002 Iris C Geen namertjes 1:20:23
004 Dagmar Janssen C Geen namertjes 1:20:23 5:21:09
005 Sifra Mooren C Geen namertjes 1:20:40
5 106 Michelle Felder C Team van de Stoep 1:27:33
107 Lotte Steenbruggen C Team van de Stoep 1:27:35
104 Jet van de Stoep C Team van de Stoep 1:31:31
105 Iris Vervoort C Team van de Stoep 1:32:15 5:58:54
6 172 Susan Elsen D GCL 1:43:24
174 Eline van Os D GCL 1:43:26
171 Yvonne Brunst D GCL 1:43:44
175 Sharon Elsen D GCL 1:44:38 6:55:12
 
7 178 Manouk vd Hurk D GCL1 1:43:30
177 Sanne vd Hurk D GCL1 1:43:42
176 Manon Lagarde D GCL1 1:43:52
179 Mares Polderdijk D GCL1 1:44:31 6:55:35
 
8 154 Miria Lambrou D Ladyss 3 1:48:15
153 Judy Schonenberg D Ladyss 3 1:49:14
152 Tamara v Elst D Ladyss 3 1:49:37
151 Femke van Rijswijk D Ladyss 3 1:49:45 7:16:51
155 Fleur v Kessel D Ladyss 3 1:50:18
9 025 Marlon van Leeuwen D Vera 1:49:59
023 Vera van Gelder D Vera 1:50:16
021 Mirjam van de Hurk D Vera 1:50:58
022 Sanne van Kerkhof D Vera 1:51:03 7:22:16
10 232 Tina C Wij 1:52:01
233 Nouska C Wij 1:52:06
234 Ilse  D Wij 1:52:18
231 Merel  C Wij 1:52:24 7:28:49
 
11 663 Ilvy Gerrits D team van de wert 1:58:12
665 Floor Cobussen D team van de wert 1:58:22
662 Michelle van de Wert D team van de wert 1:58:32
664 Brigitte van Weerdenburg D team van de wert 1:58:41 7:53:47
12 521 Lisa D Lange Lang 1:53:57
523 Sanne D Lange Lang 1:54:14
520 Manouk  D Lange Lang 1:54:22
522 Eline  D Lange Lang 1:54:30 7:37:03
524 Liesanne D Lange Lang 1:54:34
13 145 Bo vd Bosch D Ladyss 1 1:58:33
142 Ilse v Gelder D Ladyss 1 1:59:28
143 Marleen v Gelder D Ladyss 1 1:59:42
141 Lucienne vd Heijden D Ladyss 1 2:00:25 7:58:08
144 Marjolein Tegel D Ladyss 1 2:00:32

Senioren Gemend

1 251 Leo Bos E No Limits 0:36:55
255 Mark Bruisten B No Limits 0:36:58
252 Bart van der Vrande B No Limits 0:37:59
254 Tim Langewisch B No Limits 0:40:59 2:32:51
253 Steven van der Vrande E No Limits 0:47:16
 
2 504 Joost van Gelder B De Retsers 0:36:41
506 Diego Alblas B De Retsers 0:37:45
505 Harm van Gelder E De Retsers 0:37:54
502 Johan van den Akker E De Retsers 0:41:32 2:33:52
503 Michel Alblas E De Retsers 0:46:16
         
3 120 Roy Schiks E Kapsalon Nicolet 0:45:08
123 Jesper van Cleef B Kapsalon Nicolet 0:45:09
122 Ivo Lagarde E Kapsalon Nicolet 0:45:10
121 Nick Peters B Kapsalon Nicolet 0:45:11 3:00:38
119 Neill Roelofs B Kapsalon Nicolet 0:45:14
 
4 193 Erwin Janssen E Gin Fratse 1 0:45:50
191 Rolf Broekman E Gin Fratse 1 0:45:52
192 Klaas Geert Koolhout E Gin Fratse 1 0:45:54
194 Erwin Boone E Gin Fratse 1 0:45:55 3:03:31
 
5 034 Job van Nistelrooy B Manke Tonie en de Beulers 0:38:04
036 Ton vd Donk E Manke Tonie en de Beulers 0:51:02
037 Reny Heynen E Manke Tonie en de Beulers 0:51:03
035 Denny Peters E Manke Tonie en de Beulers 0:51:04 3:11:13
033 Gijs Haerkens B Manke Tonie en de Beulers 0:51:05
 
6 645 Cas Janssen-Steenberg A De Bikkels en ik 0:54:26
642 Auke Janssen-Steenberg C De Bikkels en ik 0:54:50
643 Henrie janssen-Steenberg E De Bikkels en ik 0:54:52
644 Manon Beumer C De Bikkels en ik 1:01:02 3:45:10
         
7 090 Sander E Bami 0:58:37
091 Sam E Bami 0:58:38
092 Ruud E Bami 0:58:40
089 Atze B Bami 0:58:41 3:54:36
 
8 509 Ingo van Oijen A Zootje ongeregeld 1:01:38
511 Rob van Oijen E Zootje ongeregeld 1:01:57
508 Adne van Oijen B Zootje ongeregeld 1:01:58
510 Marcel Cromzigt E Zootje ongeregeld 1:01:59 4:07:32
507 Andy van Oijen E Zootje ongeregeld 1:02:00
9 054 Stijn Litjes E Not Available 0:42:00
055 Talitha Oorsprong D Not Available 1:09:20
057 Jeroen Tuerlings E Not Available 1:09:37
053 Danielle Oorsprong F Not Available 1:09:51 4:10:48
056 Michiel Oorsprong E Not Available 1:10:32
10 657 Paul op den Camp B Mezenlaan 2 1:09:32
654 Sanne van de Werdt D Mezenlaan 2 1:10:49
655 Noel Kolvenbach D Mezenlaan 2 1:11:00
656 Larissa Gubbels D Mezenlaan 2 1:11:50 4:43:11
653 Leon Jansen E Mezenlaan 2 1:11:54
11 649 Helma op den Camp F Mezenlaan 1 1:10:20
652 Carla den Ouden F Mezenlaan 1 1:10:30
648 John op den Camp E Mezenlaan 1 1:12:09
651 Charles van de Werdt E Mezenlaan 1 1:12:15 4:45:14
650 Erik Thijssen E Mezenlaan 1 1:12:17
 
12 116 Twan van Otterloo A De dijkse Ottervossen 1:13:16
114 Jan Willem van Otterloo E De dijkse Ottervossen 1:13:30
117 Marijn Vos A De dijkse Ottervossen 1:13:42
115 Rene Vos E De dijkse Ottervossen 1:13:49 4:54:17
 
13 112 Maria D De Kampjes 1:16:11
110 Luc A De Kampjes 1:16:50
109 Jeroen E De Kampjes 1:16:52
111 Tristan A De Kampjes 1:17:43 5:07:36
 
14 673 Joep de Winter 2 E De Pheuten 1:21:21
670 Frank van Oosterhout 2 E De Pheuten 1:21:23
671 Joachim van Biemen E De Pheuten 1:21:25
672 Roger Oude Wesseling E De Pheuten 1:21:35 5:25:44
 
15 613 Kirsten van Oijen C Spirit 1:20:33
614 Marloes van Vliet F Spirit 1:23:05
611 Aart van Vliet B Spirit 1:23:06
612 Wieke van Vliet C Spirit 1:23:07 5:29:51
 
16 243 Eva Kros D Force Quatre 1:25:40
244 Maik van Wel E Force Quatre 1:25:51
241 Lieke Smits D Force Quatre 1:26:10
242 Regine Lemmers D Force Quatre 1:28:58 5:46:39
 
17 041 Emiel Broekman E De Kuipertjes 1:30:28
042 Niels van de Zwaluw E De Kuipertjes 1:31:26
038 Bjorn Kuipers B De Kuipertjes 1:31:35
040 Sabrine Kuipers F De Kuipertjes 1:32:45 6:06:14
039 Evalien Kuipers D De Kuipertjes 1:32:46
18 675 Brian Jonkheid B Combine Raceteam Boven-Leeuwen 1:36:47
676 Niek Elzen E Combine Raceteam Boven-Leeuwen 1:36:47
677 Mark van de Haterd B Combine Raceteam Boven-Leeuwen 1:36:49
674 Arnold Elzen E Combine Raceteam Boven-Leeuwen 1:36:51 6:27:14
19 667 Freek Hoogenkamp E Moi Gekloi zonder Jette en Marloes 1:37:52
668 Dolf van Onna E Moi Gekloi zonder Jette en Marloes 1:37:55
669 Sjoerd de Wildt E Moi Gekloi zonder Jette en Marloes 1:38:02
666 Erik van Rossum E Moi Gekloi zonder Jette en Marloes 1:38:12 6:32:01
20 256 Boy Kuijpers E De Bierkruiers 1 1:43:06
258 Rik Derksen E De Bierkruiers 1 1:43:10
259 Roy van Gemert E De Bierkruiers 1 1:44:15
257 Christa van Amstel F De Bierkruiers 1 1:48:29 6:59:00
21 071 Tim Winnemuller A Tiet Sat 1:56:55
072 Janneke Winnemuller C Tiet Sat 1:56:57
069 Bernie Winnemuller E Tiet Sat 1:57:00
070 Anita Winnemuller F Tiet Sat 1:57:01 7:47:53
22 096 Rens Smidt A Oelieboelies 1:57:24
097 Lex van Sommeren A Oelieboelies 1:58:30
098 Pim van Wolferen A Oelieboelies 1:59:25
094 Sandra van Dinther C Oelieboelies 1:59:52 7:55:11
095 Yara den Boer C Oelieboelies 2:00:00

Senioren Dames

1 159 Priscilla van Beuningen C The Survivers 2:20:00
158 Marion Lamers D The Survivers 2:20:00
156 Gerianne Zondag F The Survivers 2:20:00
157 Mieke Lamers F The Survivers 2:20:00 5:46:38
2 139 Laura den Biesen F Komen niet over de zeephelling 2:00:00
136 Janne van Coolwijk F Komen niet over de zeephelling 2:00:00
137 Natasja van Sommeren F Komen niet over de zeephelling 2:00:00
138 Marloes Fransen F Komen niet over de zeephelling 2:00:00 6:05:39
3 263 Marijn Croonen E De Bierkruiers 2 3:55:00
262 Sade Kuijpers F De Bierkruiers 2 3:55:00
264 Ivone v Kessel F De Bierkruiers 2 3:55:00
261 Janneke v Rossum F De Bierkruiers 2 3:55:00 7:04:53
265 Kelly de Ruiter F De Bierkruiers 2 3:55:00

 

Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Subsponsors:
Curis
© 2007/2012 Survivalrun Boven-Leeuwen