Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Volledige uitslagen Survivalrun Editie 2009

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17 +)   F Damens Senioren (17+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Startnummer / Naam / Looptijd

1 067 Boudewijn de Kadt 0:44:37
2 036 Jasper v Dreumel 0:45:28
3 374 Aron de Haardt 0:45:31
4 524 Jesse de Haardt 0:45:33
5 369 Han de Bijl 0:48:48
6 367 Chris vd Linde 0:48:51
7 376 Jorg van Hees 0:49:48
8 623 Sjors van Wolferen 0:52:17
9 608 Sam Wessel 0:52:53
10 033 Laurens van Dreumel 0:54:04
11 309 Robin Kroon 0:54:13
12 035 Thomas Draaijer 0:55:12
13 372 Sonny Vissers 0:56:13
14 373 Jasper Lelivelt 0:56:14
15 119 Guus van den Heuvel 0:56:36
16 379 Frits van de Klok 0:58:12
17 409 Desmond Traa 1:00:49
18 408 Bram van Gils 1:01:00
19 407 Koen van der Wielen 1:01:05
20 332 Rick 1:02:09
21 334 Harry 1:02:15
22 039 Jimmy Banken 1:04:55
23 315 Rens van Geenen 1:06:15
24 105 Erik Willems 1:07:40
25 113 Tom van Gammeren 1:08:51
26 101 Luuk Derks 1:11:18
27 098 Han Kerkhof 1:11:56
28 173 Jasper van Haaren 1:12:11
29 103 Thijmen Wijchers 1:12:20
30 214 Twan van Otterloo 1:12:29
31 118 Jesse Oosterwijk 1:12:49
32 603 Lucas van Schaijk 1:13:38
33 601 Kevin van Dijk 1:13:50
34 602 Tom Jansen 1:14:16
35 604 Hessel Hartgring 1:14:41
36 112 Rob Dorussen 1:15:05
37 234 Martijn 1:18:30
38 345 Chris Adams 1:19:09
39 299 Gilsi Jansen 1:20:26
40 300 Mo Merlijn 1:20:27
41 336 Stan 1:20:34
42 333 Lars 1:20:40
43 335 Teun 1:20:44
44 233 Raoul 1:21:13
45 231 Freek 1:21:14
46 041 Theo Hensen Junior 1:21:57
47 063 Hans van Cleef8 1:23:24
48 232 Rick 1:23:26
49 156 Daan 1:23:54
50 062 Hans van Cleef7 1:24:23
51 017 Paul van Hees 1:24:25
52 606 Jannick Krop 1:24:34
53 019 Dennis Jansen 1:25:05
54 020 Rick Wolters 1:26:04
55 519 Reinhoud 1:36:50
56 518 Olivier 1:37:12
57 352 Levi van Gelder 1:40:03
58 508 Tim Winnemuller 1:40:46
59 117 Carlo van Batenburg 1:48:52
60 120 Twan Smits 1:49:04
61 102 Rico Bergers 1:50:02
62 075 Ferrell vd Heuvel 1:52:30
63 074 Lucas Smits 1:52:43
64 338 Rens S 2:03:58
65 340 Joeri 2:04:28
66 337 Lex 2:05:03
67 516 Pim 2:05:05
68 520 Cas  2:05:07
69 517 Sagaar 2:05:11

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

1 428 Luuk van Tiem 0:41:54
2 347 Niels Arissen 0:42:48
3 400 Iwan van Baal 0:45:50
4 397 Jur van Rossum 0:45:58
5 399 Floris Florussen 0:45:59
6 374 Thijs de Klein 0:46:01
7 514 Mees van Nistelrooy 0:47:04
8 446 Piet Lam 0:49:08
9 387 Cas Janssen Steenberg 0:49:29
10 107 Bram Dorussen 0:50:17
11 390 Bram Beumer 0:50:39
12 389 Bjorn Theunissen 0:50:49
13 037 Neil Schiks 0:51:55
14 172 Jay Burgers 0:51:55
15 038 Coen van Zwam 0:51:58
16 307 M. van Kraaij 0:54:09
17 308 Sjuul Postulart 0:54:17
18 310 Lenn Janssen 0:54:22
19 170 Gerbert van Bemmel 0:54:38
20 169 Dirk-Jan van Bemmel 0:54:40
21 422 Jasper Wissink 0:56:06
22 424 Fren Stevens 0:56:08
23 425 Joshua Vermaes 0:56:11
24 426 Stijn Lowiess 0:56:15
25 423 Cas Lammers 0:56:17
26 378 Ronn van der Zandt 0:56:21
27 631 Tijmen Hoes 0:56:21
28 375 Adam Darid 0:56:46
29 377 Rob Rikken 0:57:05
30 302 Hjalmar Peters 0:58:29
31 303 Levi Andernach 0:58:31
32 410 Niels van Os 0:58:52
33 100 Niels Derks 1:01:33
34 380 Eliyano Abdillah 1:01:58
35 381 Carlo Beijen 1:02:17
36 398 Bram Kooijmans 1:04:11
37 140 Wesley Franken 1:07:22
38 139 Dickie de Kleijn 1:08:50
39 441 Rick van der Eijck 1:10:17
40 440 Willem van Kraaij 1:10:23
41 323 Daan 1:14:11
42 324 Chris 1:14:16
43 322 Rutger 1:14:27
44 011 Thijs den Biesen 1:16:13
45 014 Diederik van Beuningen 1:16:26
46 016 Maarten Derks 1:16:50
47 344 Stan Gonera 1:18:50
48 411 Rob van Wel 1:20:29
49 043 Ray Wolters 1:22:46
50 044 Martijn Noordemeer 1:22:57
51 505 Dylan van der Ven 1:25:08
52 506 Lars Smidt 1:25:18
53 504 Sjoerd Lops 1:25:23
54 165 Jos Smits 1:25:23
55 503 Niek Vriesema 1:25:24
56 166 Tom van Lieshout 1:25:24
57 157 Lars 1:25:34
58 208 Stijn van den Heuvel 1:26:20
59 210 Coen Hijmans 1:26:46
60 209 Thijs van Heumen 1:26:55
61 206 Chantelle de Vet 1:26:59
62 405 Paul op den Camp 1:34:55
63 403 Mitchell Hendriks 1:36:05
64 115 Chiel van Haaren 1:50:07
65 525 Danzel Johannes 1:52:25
66 526 Jeroen van Rossum 1:52:37

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

1 621 Evy Willems 0:47:46
2 626 Lijnh 0:47:48
3 625 Remy 0:49:52
4 622 Sofie Cobussen 0:52:45
5 034 Yvon van Sommeren 0:54:01
6 072 Ilse van Ooijen 1:03:48
7 136 Anne van Gils 1:04:29
8 137 Solange Traa 1:04:33
9 444 Iris Vervoort 1:08:38
10 445 Marieke Lam 1:08:40
11 211 Loes van der Wielen 1:11:43
12 212 Kim Dekkers 1:12:20
13 328 Jeanne 1:12:37
14 222 Auke Janssen Steenberg 1:17:16
15 225 Maske Roeffen 1:17:21
16 221 Janneke Derks 1:17:35
17 224 Iris van der Zwaluw 1:17:38
18 223 Iris van der Ven 1:17:53
19 297 Minthe Evers 1:18:54
20 298 Elise Okkerse 1:18:57
21 125 Sofie Lambrou 1:19:22
22 513 Kim den Bieman 1:20:45
23 512 Dagmar Janssen 1:20:48
24 327 Kirsten 1:22:03
25 330 Nadia 1:22:13
26 624 Rochella 1:22:25
27 627 Laura den Biesen 1:22:31
28 329 Celieke 1:22:38
29 331 Elsemiek 1:22:39
30 059 Hans van Cleef4 1:23:31
31 058 Hans van Cleef3 1:23:46
32 154 Daphne 1:23:49
33 282 Fieke de Leeuw 1:24:03
34 246 Lian Franken 1:24:23
35 248 Mirna Tijnagel 1:24:31
36 249 Britt Janssen 1:24:35
37 247 Elsa Tijnagel 1:24:40
38 155 Kim 1:25:31
39 023 Bente van Wamel 1:26:07
40 022 Imke van Elk 1:26:12
41 024 Nikki Derks 1:27:30
42 271 Grietje Verkley 1:36:47
43 267 Roos van der Zandt 1:36:53
44 268 Anne Rubers 1:37:41
45 179 Milou van den Hurk 1:38:30
46 183 Dimara van Wichen 1:38:54
47 180 Lotte van de Heuvel 1:38:56
48 182 Nienke van Baren 1:39:26
49 181 Eline van de Mispel 1:39:50
50 355 Maxine van Bergen 1:40:08
51 354 Lotte van de Wert 1:40:10
52 269 Sara vd Stoep 1:40:13
53 353 Esra Laisina 1:40:15
54 270 Isa Rurer 1:40:18
55 509 Janneke Winnemuller 1:40:56
56 510 Fleur de Kleyn 1:40:56
57 362 Sem van de Bosch 1:57:33
58 364 Demi Mulders 1:57:34
59 363 Manouk van Beurden 1:57:35
60 365 Evi Kusters 1:57:36
61 366 Julia van Apseren 1:57:37
62 321 Manon Beumer 1:58:46
63 318 Chantal van de Akker 1:59:24
64 319 Kelly Lagarde 1:59:31
65 317 Hannah Hooymans 1:59:35
66 263 Celine van Ooijen 2:22:27
67 261 Yara den Boer 2:22:55
68 265 Mabel Schiks 2:22:57
69 264 Marlou Gremmen 2:23:48
70 262 Lotte Steenbruggen 2:23:50
71 266 Sandra van Dinther 2:23:52

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

1 386 Charlotte Rikken 0:58:03
2 438 Linda van Zonsbeek 1:10:19
3 437 Vivian van de Pol 1:10:21
4 439 Jade Hartgring 1:10:25
5 124 Merel van Hees 1:19:21
6 128 Mickey Schoots 1:19:23
7 127 Iris van Weerdenburg 1:19:25
8 126 Janneke Post 1:19:26
9 283 Anouk Appels 1:23:49
10 284 Bo Gijsbers 1:23:54
11 285 Evi de Kadt 1:23:56
12 069 Veerle van Zoggel 1:26:26
13 205 Noor van der Wielen 1:26:34
14 068 Meike Megens 1:26:57
15 207 Anne van Teeffelen 1:27:25
16 402 Sanne van de Wert 1:34:57
17 404 Janice Janssen 1:36:30
18 141 Dewey Franken 1:36:51
19 142 Alieke Eimers 1:36:52
20 185 Leoni van Eijk 1:39:40
21 187 Karin Ahout 1:39:46
22 184 Roos Smits 1:40:24
23 186 Bregje de Wildt 1:40:42
24 257 Sam Stevens 1:43:21
25 260 Lisa Veens 1:43:31
26 522 Annieck van Sommeren 1:43:32
27 521 Lisa van Venendaal 1:43:41
28 256 Britt van der Donk 1:43:44
29 258 Karlijn van Dreumel 1:43:48
30 259 Tamara van Elst 1:43:51
31 629 Lisa Willems 1:58:12
32 628 Sanne van Gelder 1:58:13
33 046 Kim van Sommeren 1:58:19
34 053 Sharon van den Akker 1:58:26
35 052 Jolien Pruijn 1:58:28
36 047 Jana Bekkers 1:58:39
37 051 Charlotte de Luij 1:58:46
38 049 Annet Vermeulen 1:59:05
39 054 Nienke Kruijzen 1:59:12
40 048 Marjolein Bulkens 1:59:16
41 195 Susan Elsen 2:16:07
42 194 Yvonne Brunst 2:17:24
43 196 Eline van Os 2:17:28
44 029 Ilse van Hees 2:40:49
45 252 Ilse van Gelder 2:53:25
46 251 Marleen van Gelder 2:53:28
47 254 Anne Gerrits 2:53:45

Categorie E Heren Senioren (17 +)

1 600 Jesper van Dijk 0:34:47
2 001 Maarten Meeuwsen 0:34:49
3 306 David van Duin 0:37:58
4 523 Tom Meijers 0:37:59
5 609 Joep de Winter 0:38:37
6 175 Pieter de Keijzer 0:42:10
7 002 Robin van den Broek 0:42:20
8 087 Rolf Broekman 0:42:35
9 088 Kees van Tol 0:43:04
10 090 Erwin Boone 0:43:11
11 010 Roy Schiks 0:43:13
12 009 Jesper van Cleef 0:43:15
13 007 Niell Roelofs 0:43:18
14 005 Robin van Versendaal 0:43:20
15 388 Henrie Janssen Steenberg 0:43:33
16 008 Ivo Lagarde 0:43:33
17 006 Nick Peters 0:43:49
18 089 Klaas-Geert Koolhout 0:44:40
19 171 Jeroen Basten 0:44:42
20 003 Frans van der Donk 0:44:45
21 091 Dirk van Aanholt 0:45:52
22 305 Willem van den Akker 0:46:40
23 375 Stijn Litjes 0:47:11
24 436 Menno Janssen 0:47:22
25 435 Jeroen Wapenaar 0:47:24
26 432 Jorg van de Water 0:47:32
27 433 Bas Cleassens 0:47:35
28 368 Erik vd Linde 0:48:53
29 370 Gerrie de Bijl 0:48:55
30 346 Allard Looye 0:49:46
31 620 Kees Willems 0:50:05
32 189 Henk Verbruggen 0:50:42
33 083 Willem van Leeuwen 0:50:47
34 312 Sjors van Ooijen 0:51:25
35 313 Gijs Hooijmans 0:51:26
36 314 Jan Hooijmans 0:51:36
37 434 Martijn Hendriks 0:51:48
38 004 Mark Reinders 0:51:52
39 164 Servaas v Oosterhout 0:52:58
40 607 Ton Wessel 0:52:59
41 630 Noud Nota 0:53:19
42 295 Rien 0:53:30
43 291 Niels 0:54:00
44 443 Ben van Schaijk 0:54:37
45 442 Henk van Dijk 0:54:39
46 373 Loeks Oorsprong 0:56:14
47 421 Andre van Wolferen 0:56:35
48 376 Thijs Gosselink 0:56:37
49 420 Silvester vd Loo 0:56:37
50 419 Radjesh Ramkhewan 0:56:40
51 227 Atze Peters 0:56:58
52 527 Ton Megens 0:57:21
53 230 Bart de Klein 0:57:24
54 228 Sander Cobussen 0:58:58
55 226 Ruud Bekker 0:59:07
56 229 Sam Reijers 0:59:46
57 085 Niel van Dijk 1:02:32
58 082 Teijn Salet 1:02:37
59 296 Edward 1:03:15
60 084 Rik Janssen 1:04:12
61 149 Thijs Nieuwkoop 1:05:02
62 151 Frans van den Heuvel 1:05:06
63 150 Ralph Dammer 1:05:07
64 394 Frank vd Bos 1:06:00
65 392 Tim Jansen 1:06:04
66 393 Lex vd Heijen 1:06:25
67 395 Wesley Janssen 1:06:28
68 273 Anton Coenders 1:09:55
69 275 Remco Siemes 1:10:10
70 178 Dirk Verkerk 1:10:20
71 176 Rene den Boer 1:11:05
72 099 Victor Kerkhof 1:12:11
73 501 Johan Derks 1:12:13
74 174 Cor van Haaren 1:12:20
75 177 Hans den Boer 1:15:15
76 281 Joep de Winter 1:15:32
77 277 Roel Stuurop 1:15:39
78 278 Frank v Oosterhout 1:15:44
79 289 Johan 1:15:44
80 288 Jerry 1:15:46
81 294 Richard 1:15:47
82 279 Joachim van Biemen 1:15:54
83 012 Jasper Bunschoten 1:16:17
84 013 Danny Bernts 1:16:20
85 358 Sjoerd de Wildt 1:17:50
86 360 Aalt vd Pol 1:17:52
87 359 Jan van Baaren 1:18:00
88 357 Dolf v Onna 1:18:02
89 015 Rick van Koolwijk 1:18:10
90 304 Remco Peters 1:19:00
91 301 Wieger Evers 1:20:45
92 147 Patrick Louters 1:23:23
93 065 Hans van Cleef10 1:23:40
94 145 Wiljan Peters 1:23:42
95 502 Ruben Schiks 1:25:12
96 061 Hans van Cleef6 1:25:48
97 056 Hans van Cleef1 1:26:25
98 507 Bernie Winnemuller 1:41:21
99 159 Tijmen Stomphorst 1:54:07
100 542 Marijn Croonen 1:58:13
101 538 Boy Kuijpers 2:02:05
102 529 Roy van Gemert 2:07:56
103 217 Rick van der Heijden 2:08:11
104 528 Rik Derksen 2:12:16

Categorie F Dames Senior (17 +)

1 372 Danielle Oorsprong 0:56:13
2 383 Bibi 0:57:51
3 384 Mandy 0:57:53
4 382 Marianne de Keijzer 0:57:58
5 385 Nicole 0:58:08
6 080 Fleur van der Zandt 1:01:46
7 078 Anne Braam 1:01:52
8 073 Bibi v Berkel 1:02:19
9 293 Karin 1:03:27
10 040 Marion vd Veerdonk 1:04:54
11 396 Wieteke Cobussen 1:06:23
12 274 Monique Bourgondien 1:10:08
13 287 Jolanda 1:15:43
14 292 Janneke 1:15:45
15 079 Caitlin Sas 1:20:11
16 077 Marjolein van Bree 1:20:16
17 242 Nicole Dekkers 1:21:25
18 042 Marjo v Dinther 1:21:58
19 144 Kim Peeters 1:23:28
20 245 Iris van Cleef 1:23:33
21 146 Sanne Peeters 1:23:54
22 057 Hans van Cleef2 1:24:32
23 244 Joanne McGavin 1:25:04
24 241 Britt Willemsen 1:26:05
25 064 Hans van Cleef9 1:26:06
26 060 Hans van Cleef5 1:26:24
27 201 Rianne van Bemmel 1:31:42
28 202 Marian van Gaal 1:31:44
29 200 Ilvie Boerema 1:31:47
30 203 Serena van Beuningen 1:31:50
31 188 Rianne Gruijters 1:40:29
32 161 Laura den Biesen 1:53:52
33 163 Regine Lemmers 1:53:53
34 162 Daisy van Sommeren 1:53:59
35 160 Richelle Stomphorst 1:54:03
36 539 Christa van Amstel 1:57:14
37 535 Elle Meerten 1:57:17
38 541 Sade Kuipers 1:58:17
39 218 Frence van Merwijk 2:08:06
40 216 Lisanne Kersten 2:08:15
41 219 Mieke Basten 2:08:21

Junioren Gemend

                 
1. 400 Iwan van Baal B De Snelle Mennekes   0:45:50  
  397 Jur van Rossum B De Snelle Mennekes   0:45:58  
  399 Floris Florussen B De Snelle Mennekes   0:45:59  
  398 Bram Kooijmans B De Snelle Mennekes   1:04:11 0:50:29
               
                 
                 
2. 036 Jasper van Dreumel A De 4 Musketiers     0:45:28  
  034 Yvon van Sommeren A De 4 Musketiers     0:54:01  
  033 Laurens van Dreumel A De 4 Musketiers     0:54:04  
  035 Thomas Draaijer A De 4 Musketiers     0:55:12 0:52:11
                 
                 
3. 375 Adam Darid B Lompepikken   0:47:11  
  372 Sonny Vissers A Lompepikken   0:56:13  
  373 Jasper Lelivelt A Lompepikken   0:56:14  
  376 Jorg van Hees A Lompepikken   0:56:37 0:54:04
  374 Thijs de Klein B Lompepikken   1:04:14  
               
               
4. 422 Jasper Nissink B de boefjes   0:56:06  
  424 Fren Stevens B de boefjes   0:56:08  
  425 Joshua Vermars B de boefjes   0:56:11  
  426 Stijn Lowies B de boefjes   0:56:15 0:56:10
  423 Cas Lammers B de boefjes   0:56:17  
               
               
5. 378 Ronn van der Zandt B Druutenooaars   0:56:21  
  377 Rob Rikken B Druutenooaars   0:57:05  
  379 Frits van de Klok A Druutenooaars   0:58:12  
  380 Eliyano Abdillah B Druutenooaars   1:01:58 0:58:24
  381 Carlo Beijen B Druutenooaars   1:02:17  
               
               
6. 441 Rick van der Eijck B Uniepan   1:10:17  
  438 Linda van Zonsbeek D Uniepan   1:10:19  
  437 Vivian van de Pol D Uniepan   1:10:21  
  440 Willem van Kraaij B Uniepan   1:10:23 1:10:20
  439 Jade Hartgring D Uniepan   1:10:25  
               
               
7. 332 Rick A Bad Boys   1:02:09  
  334 Harry A Bad Boys   1:02:15  
  336 Stan A Bad Boys   1:20:34  
  333 Lars A Bad Boys   1:20:40 1:11:24
  335 Teun A Bad Boys   1:20:44  
               
               
8. 603 Lucas van Schaijk A De niet lopers   1:13:38  
  601 Kevin van Dijk A De niet lopers   1:13:50  
  604 Hessel Hartgring A De niet lopers   1:14:11  
  602 Tom Janssen A De niet lopers   1:14:16 1:13:59
               
               
               
9. 107 Bram Dorussen B Challenge Basketball 3     0:50:17  
  105 Erik Willems A Challenge Basketball 3     1:07:40  
  103 Thijmen Wijchers A Challenge Basketball 3     1:12:20  
  102 Rico Bergers A Challenge Basketball 3     1:50:02 1:15:05
                 
               
               
10. 140 Wesley Franken B De Kaboutertjes     1:07:22  
  139 Dickie de Klein B De Kaboutertjes     1:08:50  
  141 Dewey Franken D De Kaboutertjes     1:36:51  
  142 Alieke Eimers D De Kaboutertjes     1:36:52 1:22:29
                 
               
               
11. 154 Daphne C Team MB     1:23:49  
  156 Daan A Team MB     1:23:54  
  155 Kim C Team MB     1:25:31  
  157 Lars B Team MB     1:25:34 1:24:42
  158              
               
               
12. 205 Noor van der Wielen D Nog geen Naam     1:26:34  
  208 Stijn van den Heuvel B Nog geen Naam     1:26:46  
  209 Thijs van Heumen B Nog geen Naam     1:26:55  
  206 Chantelle de Vet B Nog geen Naam     1:26:59 1:26:48
  207 Anne van Teeffelen D Nog geen Naam     1:27:25  
               
               
13 119 Guus van den Heuvel A Challenge Basketball 1     0:56:36  
  118 Jesse Oosterwijk A Challenge Basketball 1     1:12:49  
  117 Carlo van Batenburg A Challenge Basketball 1     1:48:52  
  120 Twan Smits A Challenge Basketball 1     1:49:04 1:26:50
                 
               
               
14. 405 Paul op den Camp B De sport Klunse   1:34:55  
  402 Sanne van de Wert D De sport Klunse   1:34:57  
  403 Mitchell Hendriks B De sport Klunse   1:36:05  
  404 Janice Janssen D De sport Klunse   1:36:30 1:35:37
               
               
               
15. 352 Levi van Gelder A De Stroopsoldaatjes   1:40:03  
  355 Maxine van Bergen C De Stroopsoldaatjes   1:40:08  
  354 Lotte van de Wert C De Stroopsoldaatjes   1:40:10  
  353 Esra Laisina C De Stroopsoldaatjes   1:40:15 1:40:09
               
               
               
16. 519 Reinhoud A Dikke Snikkols 2   1:36:50  
  518 Olivier A Dikke Snikkols 2   1:37:12  
  516 Pim A Dikke Snikkols 2   2:05:05  
  520 Cas  A Dikke Snikkols 2   2:05:07 1:51:03
  517 Sagaar A Dikke Snikkols 2   2:05:11  

Junioren Meisjes

1 626 Lynn C curacaose schatjes 0:47:46
625 Romy C curacaose schatjes 0:47:48
624 Rochella  C curacaose schatjes 1:22:25
627 Laura C curacaose schatjes 1:22:31 1:05:07
2 222 Auke Janssen Steenberg C Jamii     1:17:16
225 Maske Roeffen C Jamii     1:17:21
221 Janneke Derks C Jamii     1:17:35
224 Iris van der Zwaluw C Jamii     1:17:38 1:17:27
223 Iris van der Ven C Jamii     1:17:53
3 124 Merel van Hees D Hoi     1:19:21
125 Sofie Lambrou C Hoi     1:19:22
128 Mickey Schoots D Hoi     1:19:23
127 Iris van Weerdenburg D Hoi     1:19:25 1:19:23
126 Janneke Post D Hoi     1:19:26
4 283 Anouk Appels D Hatsjoe     1:23:49
284 Bo Gijsbers D Hatsjoe     1:23:54
285 Evi de Kadt D Hatsjoe     1:23:56
282 Fieke de Leeuw C Hatsjoe     1:24:03 1:23:55
5 246 Lian Franken C Kweetnietjes     1:24:23
248 Mirna Tijnagel C Kweetnietjes     1:24:31
249 Britt Janssen C Kweetnietjes     1:24:35
247 Elsa Tijnagel C Kweetnietjes     1:24:40 1:24:32
6 271 Grietje Verkley C 10-ers     1:36:47
267 Roos van der Zandt C 10-ers     1:36:53
268 Anne Rubers C 10-ers     1:37:41
269 Sara vd Stoep C 10-ers     1:40:13 1:37:53
270 Isa Rurer C 10-ers     1:40:18
7 179 Milou van den Hurk C De Lauwse Chikkies     1:35:30
183 Dimara van Wichen C De Lauwse Chikkies     1:38:54
180 Lotte van de Heuvel C De Lauwse Chikkies     1:38:56
182 Nienke van Baren C De Lauwse Chikkies     1:39:26 1:38:11
181 Eline van de Mispel C De Lauwse Chikkies     1:39:50
8 257 Sam Stevens D het Dreamteam     1:43:21
260 Lisa Veens D het Dreamteam     1:43:31
256 Britt van der Donk D het Dreamteam     1:43:44
258 Karlijn van Dreumel D het Dreamteam     1:43:48 1:43:36
259 Tamara van Elst D het Dreamteam     1:43:51
9 366 Julia van Apseren C De Queens   1:28:52
362 Sem van de Bosch C De Queens   1:57:33
364 Demi Mulders C De Queens   1:57:34
363 Manouk van Beurden C De Queens   1:57:35 1:50:23
365 Evi Kusters C De Queens   1:57:36
10 053 Sharon van den Akker D B2     1:58:26
052 Jolien Pruijn D B2     1:58:28
051 Charlotte de Luij D B2     1:58:46
054 Nienke Kruijzen D B2     1:59:12 1:58:43
11 046 Kim van Sommeren D B1     1:58:19
047 Jana Bekkers D B1     1:58:39
049 Annet Vermeulen D B1     1:59:05
048 Marjolein Bulkens D B1     1:59:16 1:58:50
12 263 Celine van Ooijen C De Barbies     2:22:27
261 Yara den Boer C De Barbies     2:22:55
265 Mabel Schiks C De Barbies     2:22:57
264 Marlou Gremmen C De Barbies     2:23:48 2:23:02
262 Lotte Steenbruggen C De Barbies     2:23:50

Senioren Gemend

1 600 Jesper van Dijk E Kapsalon Nicolet 0:34:47
010 Roy Schiks E Kapsalon Nicolet 0:43:13
009 Jesper van Cleef E Kapsalon Nicolet 0:43:15
007 Niell Roelofs E Kapsalon Nicolet 0:43:18 0:41:08
008 Ivo Lagarde E Kapsalon Nicolet 0:43:33
 
2 087 Rolf Broekman E Gin Fratse Mannen 1 0:42:25
088 Kees van Tol E Gin Fratse Mannen 1 0:43:04
090 Erwin Boone E Gin Fratse Mannen 1 0:43:11
089 Klaas-Geert Koolhout E Gin Fratse Mannen 1 0:44:40 0:43:20
091 Dirk van Aanholt E Gin Fratse Mannen 1 0:45:52
 
3 436 Menno Janssen E Vrede en Veiligheid 0:47:22
435 Jeroen Wapenaar E Vrede en Veiligheid 0:47:24
432 Jorg van de Water E Vrede en Veiligheid 0:47:32
433 Bas Cleassens E Vrede en Veiligheid 0:47:35 0:47:28
 
4 369 Han de Bijl A lindebijltjes 0:48:48
367 Chris van de Linde A lindebijltjes 0:48:51
368 Erik van de Linde E lindebijltjes 0:48:53
370 Gerrie van de Bijl E lindebijltjes 0:48:55 0:48:52
 
5 227 Atze Peters E B-A-M-I-E 0:56:58
230 Bart de Klein E B-A-M-I-E 0:57:24
228 Sander Cobussen E B-A-M-I-E 0:58:58
226 Ruud Bekker E B-A-M-I-E 0:59:07 0:58:07
229 Sam Reijers E B-A-M-I-E 0:59:46
 
6 083 Willem van Leeuwen E Gin Fratse Mannen 2 0:50:47
085 Niel van Dijk E Gin Fratse Mannen 2 1:02:32
082 Teijn Salet E Gin Fratse Mannen 2 1:02:37
084 Rik Janssen E Gin Fratse Mannen 2 1:04:12 1:00:02
 
7 394 Frank vd Bos E angst voor zweet 1:06:00
392 Tim Janssen E angst voor zweet 1:06:04
396 Wieteke Cobussen F angst voor zweet 1:06:23
393 Lex vd Heijden E angst voor zweet 1:06:25 1:06:13
395 Wesley Janssen E angst voor zweet 1:06:28
 
8 100 Niels Derks B Boonwoerdjes 1:01:33
101 Luuk Derks A Boonwoerdjes 1:11:18
098 Han Kerkhof A Boonwoerdjes 1:11:56
099 Victor Kerkhof E Boonwoerdjes 1:12:11 1:09:14
 
9 281 Joep de Winter E de beste prei 1:15:32
277 Roel Stuurop E de beste prei 1:15:39
278 Frank van Oosterhout E de beste prei 1:15:44
279 Joachim van Biemen E de beste prei 1:15:54 1:15:42
 
10 011 Thijs den Biesen E Boejent 1:16:13
012 Jasper Bunschoten E Boejent 1:16:17
013 Danny Bernts E Boejent 1:16:20
014 Diederik van Beuningen E Boejent 1:16:26 1:16:19
015 Rick van Koolwijk E Boejent 1:18:10
 
11 358 Sjoerd de Wildt E bellebellechoco 1:17:50
360 Aalt van de Pol E bellebellechoco 1:17:52
359 Jan van Baaren E bellebellechoco 1:18:00
357 Dolf van Onna E bellebellechoco 1:18:02 1:17:56
 
12 147 Patrick Louters E The A-Team 1:23:23
144 Kim Peeters F The A-Team 1:23:28
145 Wiljan Peters E The A-Team 1:23:42
146 Sanne Peeters F The A-Team 1:23:54 1:23:37
 
13 063 Hans van Cleef8 A Hans van Cleef 2 1:23:24
065 Hans van Cleef10 E Hans van Cleef 2 1:23:40
062 Hans van Cleef7 A Hans van Cleef 2 1:24:32
061 Hans van Cleef6 E Hans van Cleef 2 1:25:48 1:24:21
064 Hans van Cleef9 F Hans van Cleef 2 1:26:06
 
14 059 Hans van Cleef4 C Hans van Cleef 1 1:23:31
058 Hans van Cleef3 C Hans van Cleef 1 1:23:46
057 Hans van Cleef2 F Hans van Cleef 1 1:24:32
060 Hans van Cleef5 F Hans van Cleef 1 1:26:24 1:24:33
056 Hans van Cleef1 E Hans van Cleef 1 1:26:25
 
15 505 Dylan van der Ven B Jackson Five 1:25:08
502 Ruben Schiks E Jackson Five 1:25:12
506 Lars Smidt B Jackson Five 1:25:18
503 Niek Vriesema B Jackson Five 1:25:24 1:25:15
504 Sjoerd Lops B Jackson Five 1:33:23
16 508 Tim Winnemuller A Tiet Sat Nou 1:40:46
509 Janneke Winnemuller C Tiet Sat Nou 1:40:56
510 Fleur de Kleyn C Tiet Sat Nou 1:41:18
507 Bernie Winnemuller E Tiet Sat Nou 1:41:21 1:41:05
17 161 Laura den Biesen F Dagwinkel 1:53:52
163 Regine Lemmers F Dagwinkel 1:53:52
162 Daisy van Sommeren F Dagwinkel 1:53:59
160 Richelle Stomphorst F Dagwinkel 1:54:03 1:53:56
159 Tijmen Stomphorst E Dagwinkel 2:34:07

Senioren Dames

1 383 Bibi F De Chicksels   0:57:51
384 Mandy F De Chicksels   0:57:53
382 Marianne de Keijzer F De Chicksels   0:57:58
386 Charlotte Rikken D De Chicksels   0:58:03 0:57:56
385 Nicole F De Chicksels   0:58:08
           
2 080 Fleur van der Zandt F Gin Fratse Vrouwen     1:01:46
078 Anne Braam F Gin Fratse Vrouwen     1:01:52
079 Caitlin Sas F Gin Fratse Vrouwen     1:20:11
077 Marjolein van Bree F Gin Fratse Vrouwen     1:20:16 1:11:01
           
3 242 Nicole Dekkers F Tjikkie Tjek     1:21:25
245 Iris van Cleef F Tjikkie Tjek     1:23:33
244 Joanne McGavin F Tjikkie Tjek     1:25:04
241 Britt Willemsen F Tjikkie Tjek     1:26:05 1:24:02
243 Marloes van Hees F Tjikkie Tjek     6:50:00
           
4 201 Rianne van Bemmel F Van Origine Nie Blond     1:31:42
202 Marian van Gaal F Van Origine Nie Blond     1:31:44
200 Ilvie Boerema F Van Origine Nie Blond     1:31:47
203 Serena van Beuningen F Van Origine Nie Blond     1:31:50 1:31:46
           
5 185 Leoni van Eldijk D De Mutsen     1:39:40
187 Karin Ahout D De Mutsen     1:39:46
184 Roos Smits D De Mutsen     1:40:24
188 Rianne Gruijters F De Mutsen     1:40:29 1:40:05
186 Bregje de Wildt D De Mutsen     1:40:42

Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subsponsors:
Curis
© 2007/2012 Survivalrun Boven-Leeuwen