Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Volledige uitslagen Survivalrun Editie 2010

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17 +)   F Dames Senioren (17+)
G Heren Senioren (40+)   H Dames Senioren (40+)
 

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Startnummer / Naam / Looptijd

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 200 Jasper van Dreumel 0:45:46
2 8 Michael Nagel 0:46:54
3 9 Stein Nagel 0:47:17
4 12 Boudewijn de Kadt 0:49:24
5 46 Guus van den Heuvel 0:51:22
6 44 Rick Tromp 0:56:11
7 45 Harry van Zonsbeek 0:57:36
8 197 Laurens van Dreumel 0:58:46
9 194 Ludo van Weezel 0:58:52
10 196 Bram 0:59:08
11 3 Jimmy Banken 1:01:01
12 441 Jori van Leur 1:08:11
13 442 Dennis Jansen 1:08:18
14 443 Guus Nijs 1:08:22
15 444 Jus van Wijk 1:08:23
16 139 Cody van Hensbergen 1:08:35
17 445 Koen Salet 1:08:42
18 140 Gijs van Weelie 1:08:43
19 141 Brent Vermolen 1:08:48
20 138 Mo Merlijn 1:08:50
21 142 Florus Mulder 1:09:09
22 156 Thijme  1:10:02
23 56 Bart Bulten 1:11:23
24 54 Thijmen Wijgers 1:11:34
25 55 Rob Dorussen 1:11:42
26 53 Jesse Oosterwijk 1:11:42
27 29 Luuk Derks 1:12:01
28 35 Maik vd Berg 1:12:06
29 155 Bram van Gils 1:12:16
30 32 Han Kerkhof 1:12:40
31 342 Raoul van de Pol 1:13:50
32 345 Freek Tijlkamp 1:13:59
33 402 Gijs van Aanholt 1:14:01
34 343 Thomas Draaier 1:14:05
35 344 Bart-Jan van Sommeren 1:14:22
36 401 Luuk de Goede 1:15:06
37 400 Martijn Tijnagel 1:15:13
38 214 Paul van Hees 1:15:31
39 215 Stijn de Keijzer 1:15:33
40 340 Lucas van Schaik 1:18:21
41 339 Kevin van Dijk 1:18:22
42 213 Daan van Geenen 1:18:31
43 341 Rick Wolters 1:18:31
44 216 Hessel Hartgring 1:19:05
45 307 Jurre Basten 1:22:42
46 312 Paco Sengers 1:22:47
47 311 Bas Roelofs 1:22:54
48 313 Bram van Tiem 1:23:01
49 310 Sander Schutte 1:23:15
50 308 Jesner van Gelder 1:23:20
51 57 Nino van Dulmen 1:29:03
52 101 Sven Stam 1:31:13
53 102 Max Beijer 1:31:17
54 100 Aaron Gijsbers 1:31:42
55 454 Huub Wolters 1:32:31
56 286 Djorni vd Ven 1:33:29
57 287 Stan Croes 1:33:42
58 285 Christjan de Leeuw 1:33:47
59 96 Bart Poort 1:35:39
60 93 Tom van Leur 1:36:29
61 439 Jules 1:36:47
62 438 Paul 1:36:55
63 494 Jelle vd Logt 1:37:04
64 225 Mark Schonenberg 1:40:20
65 226 Pelle Rensink 1:40:37
66 460 Lucas Smits 1:41:04
67 461 Terell vd Heuvel 1:41:32
68 465 Tom van Zwam 1:44:36
69 288 Tom Janssen 1:48:00
70 268 Jasper van Haaren 1:48:12
71 269 Sander Elsen 1:48:28
72 290 Jorin van der Jagt 1:49:58
73 270 Harm van der Heide 1:50:13
74 364 Max Okkerse 1:50:38
75 24 Pepijn Gerrits 1:51:56
76 22 Luuk Verberkt 1:53:06
77 18 Tim Janssen 1:55:03
78 17 Rens Cobussen 1:55:28
79 30 Luuk Grandjean 2:03:35
80 28 Mik Lammers 2:03:50
81 36 Wout Vissers 2:05:10
82 125 Sjors van Wolferen 2:09:10
83 127 Tom Kuijstermans 2:09:20
84 123 Bram vd Wielen 2:10:29
85 124 Jorn van Wijk 2:11:31
86 466 Willem Strik 2:38:53
87 174 Koen 2:38:57
88 171 Stan 2:39:06
89 172 Rens 2:39:25

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 456 Sven van Tiem 0:44:57
2 58 Bram Dorussen 0:48:14
3 380 Mees van Nistelrooij 0:48:27
4 413 Bram Oosterbroek 0:48:28
5 412 Thijs de Klein 0:48:38
6 455 Willem Nijs 0:49:42
7 392 Bram Beumer 0:50:03
8 393 Cas Janssen Steenberg 0:55:32
9 394 Bjorn Theunissen 0:55:41
10 91 Ivo Laisina 0:57:45
11 415 Luuk Reijers 0:58:23
12 414 Cyriel van Sonsbeek 0:59:38
13 399 Jan Dodemond 0:59:57
14 386 Marc van Sommeren 1:00:01
15 398 Joram Pijl 1:00:03
16 450 Haalmar Peters 1:04:57
17 451 Levi Andernach 1:04:59
18 135 Max Illy 1:14:16
19 457 Hans Peterse 1:14:30
20 395 Koen Lammers 1:15:40
21 459 Jannick Crop 1:18:37
22 217 Pim van Wolferen 1:18:51
23 478 Daan Nieuwkoop 1:19:52
24 383 Niels Derks 1:20:55
25 382 Stan van Ooijen 1:20:55
26 381 Mees Cobussen 1:21:00
27 249 Lars van Nistelrooij 1:29:06
28 67 Phi 1:31:21
29 65 Marijn 1:31:27
30 64 Tenyo 1:31:34
31 323 Adam Darid 1:34:12
32 322 Ronn van der Zandt 1:34:13
33 132 Martijn Otten 1:34:29
34 321 Jasper Lelivelt 1:34:37
35 320 Rob Rikken 1:34:48
36 133 Michiel Otten 1:35:12
37 136 Thijs Kooy 1:35:26
38 60 Peter de Leeuw 1:35:33
39 62 Thijs vd Wielen 1:35:38
40 232 Tom Gremmen 1:35:55
41 104 Olivier 1:37:08
42 472 Stefan Roode 1:42:41
43 175 Levi van Gelder 1:44:48
44 468 Luuk van Tiem 1:45:05
45 289 Wick Stolk 1:46:47
46 15 Ivo Bosch 1:50:17
47 20 Jeroen Bernts 1:50:37
48 110 Bart 1:51:28
49 103 Rens 1:51:49
50 21 Twan van Sonsbeek 1:52:02
51 109 Lex 1:52:09
52 476 Rob Mulders 1:52:14
53 107 Joeri 1:52:16
54 108 Saagar 1:52:19
55 23 Joey de Graaf 1:52:19
56 47 Erik Willems 1:52:22
57 477 Luuc vd Sluis 1:54:39
58 33 Wouter Lepoutre 2:03:52
59 34 Maik v. Ooijen 2:03:57
60 31 Luuk de Wildt 2:04:22
61 37 Stijn Reijers 2:05:22
62 27 Daan Boekhorst 2:05:28

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 6 Evy Willems 0:49:04
2 51 Loes van der Wielen 1:05:24
3 52 Ellis van der Ven 1:05:26
4 276 Anne Rubens 1:19:54
5 277 Grietje Verkleij 1:20:04
6 87 Isa Furer 1:21:15
7 254 Amayra Kappel 1:23:18
8 257 Noortje Maters 1:24:18
9 253 Britt van Kerkhoff 1:24:18
10 255 Nicoline Oosterhof 1:24:19
11 256 Zahraa Al Uwaid 1:24:20
12 416 Kirsten van Ooijen 1:31:22
13 418 Laura Kooimans 1:31:28
14 419 Celieke Langen 1:31:43
15 129 Vivian van Wijk 1:34:09
16 131 Paulien Otten 1:35:06
17 432 Anneloes 1:35:52
18 431 Nikki 1:35:53
19 94 Lonne Siegers 1:35:54
20 436 Sophie   1:36:01
21 128 Lois van Wijk 1:36:01
22 92 Sanne van Leur 1:36:18
23 434 Mandy 1:36:35
24 435 Hester 1:36:35
25 437 Esmee 1:36:42
26 433 Nadia 1:36:47
27 284 Imke van Elk 1:38:02
28 281 Simone de Groot 1:38:06
29 282 Glenn Broeder 1:38:08
30 283 Romie Ouwens 1:38:29
31 242 Milou van den Hurk 1:39:08
32 223 Yvon van Sommeren 1:40:14
33 224 Fanny van de Pol 1:41:19
34 227 Inge Gerritsen 1:41:26
35 259 Britt van Valburg 1:42:09
36 409 Marrit van Zwam 1:42:24
37 411 Anne Witsiers 1:42:40
38 410 Emma Hijmans 1:42:53
39 408 Sara de Jong 1:44:58
40 95 Alieke Eimers 1:48:45
41 97 Marte Konst 1:48:56
42 68 Wieke van der Vliet 1:56:33
43 72 Finola van der Ven 1:57:22
44 69 Lisa van Amsterdam 1:58:08
45 71 Sem Janssen 1:58:15
46 70 Lieve Wijnen 1:58:31
47 191 Mirna Tijnagel 1:59:04
48 193 Lian Franken 1:59:16
49 190 Elsa Tijnagel 1:59:17
50 262 Celine van Oijen 2:01:22
51 263 Sophie van Oijen 2:01:24
52 158 Fieke de Leeuw 2:06:06
53 157 Gianna van Oyen 2:06:24
54 149 Emma Wolters 2:08:31
55 150 Marjolein van Otterloo 2:08:32
56 147 Roos van der Zandt 2:08:41
57 148 Sara van der Stoep 2:08:44
58 122 Jody Rikken 2:11:00
59 118 Eline vd Ven 2:11:00
60 126 Sophie Cobussen 2:11:12
61 119 Britt Janssen 2:11:13
62 120 Lindy van Elk 2:11:23
63 121 Mijntje Mencke 2:11:38
64 144 Suzanne van den Oudenhoven 2:24:18
65 146 Kim Vermeulen 2:25:41
66 389 Ellis van der Ven 2:26:02
67 387 Lieke Bijl 2:26:15
68 152 Rose Megens 2:27:51

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 327 Elske Suijkerbuijk 1:04:58
2 426 Charlotte Rikken 1:14:22
3 396 Sanne van Sonsbeek 1:16:01
4 111 Linda van Zonsbeek 1:27:00
5 114 Jet van Hulst 1:27:06
6 112 Jade Hartgring 1:27:09
7 113 Vivian van der Pol 1:27:18
8 116 Anne van Druten 1:27:18
9 115 Britt Romijnders 1:27:30
10 248 Daphne van Kerkhoff 1:29:00
11 252 Michelle van Kessel 1:29:01
12 417 Miriam Boeder 1:31:35
13 358 Lydia Borneman 1:33:00
14 360 Ilaya Zomerschoe 1:33:06
15 357 Marlou Gremmen 1:33:09
16 59 Evi de Kadt 1:35:27
17 61 Anouk Appels 1:35:54
18 235 Dana Perlo 1:36:08
19 239 Lotte van den Heuvel 1:39:23
20 243 Nienke van Baren 1:39:28
21 240 Carolien Roeffen 1:39:38
22 241 Britte Bleij 1:39:39
23 319 Iris v Weerdenburg 1:40:25
24 317 Kim den Bieman 1:40:32
25 315 Merel van Hees 1:40:35
26 316 Anouk v Kraaij 1:40:39
27 258 Auke Janssen Steenberg 1:40:40
28 318 Sharon den Keijzer 1:40:54
29 261 Janneke Derks 1:41:56
30 179 Roline den Ouden 1:44:36
31 177 Lotte van de Wert 1:45:01
32 178 Maxine van Bergen 1:45:20
33 244 Lieke Bull 1:46:01
34 245 Demi van Tiem 1:46:06
35 246 Lisa Claassen 1:46:21
36 221 Dagmar Janssen 1:50:32
37 218 Chantal van den Akker 1:50:35
38 222 Michelle Feelders 1:50:53
39 220 Hille van Maurik 1:51:00
40 362 Minthe Evers 1:51:14
41 361 Elise Okkerse 1:51:59
42 363 Jasmijn Peele 1:52:11
43 166 Sofie Lambrou 1:54:12
44 475 Marieke Lam 1:54:17
45 163 Janneke Post 1:54:18
46 162 Lisa Willems 1:54:19
47 474 Bernice Ouweling 1:54:19
48 170 Loes van Rossum 1:54:22
49 164 Sanne van Gelder 1:54:32
50 167 Kaylee Hendriks 1:54:36
51 168 Loes Cornelissen 1:54:36
52 265 Lotte Steenbruggen 2:00:41
53 264 Yara den Boer 2:01:08
54 161 Hannah Hooymans 2:06:02
55 159 Anthea den Dulk 2:06:39
56 205 Robinn van Dreumel 2:16:48
57 207 Sem van den Bosch 2:16:49
58 204 Merel Driessen 2:16:50
59 143 Doenja Bergsma 2:24:27
60 77 Charlotte de Luij 2:26:46
61 79 Jolien Pruijn 2:26:50
62 80 Sharon van den Akker 2:27:08
63 78 Annet Vermeulen 2:27:30
64 151 Kiki de Waal 2:27:46
65 84 Tina Verbeet 2:30:19
66 85 Ilse van Hees 2:30:28
67 86 Merel Thijssen 2:30:46

Categorie E Heren Senioren (17 +)

Positie Startnummer Achternaam Categorie Eindtijd
1 2 Maarten Meeuwsen E 0:36:13
2 469 Erik Birkhoff E 0:36:17
3 48 Joep de Winter E 0:37:25
4 99 Peter van Aartsen E 0:39:14
5 209 Robin van Versendaal E 0:43:14
6 211 Ivo Lagarde E 0:43:23
7 208 Nick Peters E 0:43:26
8 210 Neill Roelofs E 0:43:26
9 331 Kees Tol E 0:45:02
10 82 Jeroen Basten E 0:45:21
11 329 Rolf Broekman E 0:45:47
12 98 Pieter de Keijzer E 0:46:31
13 333 Willem van Leeuwen E 0:46:34
14 89 Arthur Spoor E 0:47:11
15 154 Boudewijn Geutjes E 0:48:11
16 384 Job van Nistelrooij E 0:48:34
17 185 Anton Coenders E 0:50:09
18 349 Mark Schadenberg E 0:50:12
19 5 Willem van den Akker E 0:52:04
20 347 Mark Grasveld E 0:52:16
21 448 Diego de Reuver E 0:53:08
22 449 Kevin de Reuver E 0:53:09
23 186 Mark Gruijters E 0:53:49
24 13 Sjors van Ooijen E 0:56:50
25 11 Rolf Stoop E 0:57:27
26 90 Neill Schiks E 0:57:37
27 346 Peter Cadee E 0:59:03
28 480 Jeroen Kamp E 1:00:50
29 25 Arnold Oostenenk E 1:01:11
30 348 Jelger Eman E 1:01:16
31 447 Edu Timisela E 1:03:17
32 446 Maarten v Assen E 1:03:31
33 10 Rober de Koning E 1:04:21
34 486 Marty v Asten E 1:04:47
35 326 Tim Suijkerbuijk E 1:05:08
36 487 Niels Peters E 1:11:26
37 488 Johan v As E 1:11:30
38 351 Atze Peters E 1:14:20
39 352 Rick van Koolwijk E 1:14:23
40 350 Thijs den Biesen E 1:14:32
41 353 Jasper van Bunschoten E 1:14:36
42 452 Remco Peters E 1:17:24
43 463 Frank van Oosterhout E 1:18:32
44 462 Stefan Scheers E 1:18:55
45 464 Joep de Winter E 1:19:38
46 334 Rik Janssen E 1:20:38
47 188 Remco Siemes E 1:22:36
48 483 Thijs Franssen E 1:31:22
49 484 Aalt vd Poel E 1:31:24
50 482 Jan v Baaren E 1:31:38
51 66 Jinjo E 1:31:46
52 453 Wim Gerritsen E 1:35:43
53 230 Twan Driessen E 1:35:55
54 236 Thijs van Heumen E 1:36:22
55 233 Kenny van Kampen E 1:36:23
56 237 Coen Hijmans E 1:36:24
57 229 Thijs Nieuwkoop E 1:36:33
58 228 Frans van den Heuvel E 1:36:38
59 231 Stijn van den Heuvel E 1:37:05
60 404 Wiljan Peters E 1:50:33
61 406 Jeroen Geurts E 1:50:45
62 19 Sweder Sellis E 1:51:52
63 375 Roy E 2:00:56
64 372 Jimmy E 2:01:07
65 377 Boy E 2:01:15
66 378 Marijn E 2:01:17
67 367 Wesly E 2:01:22
68 485 Mark Verhaaf E 2:01:40
69 41 Erik v Rossum E 2:03:50

Categorie F Dames Senior (17 +)

Postitie Startnummer Achternaam Categorie Eindtijd
1 14 Bibi van Berkel F 0:56:36
2 391 Ilvie Boerema F 0:58:03
3 470 Lisette de Graauw F 0:58:17
4 75 Hannah van der Stoep F 1:03:37
5 423 Kristel van Kruisbergen F 1:04:41
6 424 Lincy van de Heuvel F 1:04:47
7 279 Yvonne van de Laar F 1:08:22
8 117 Debbie Gordens F 1:08:32
9 26 Mirjam Klijnstra F 1:09:41
10 337 Caitlin Sas F 1:12:16
11 338 Fleur van der Zandt F 1:12:16
12 420 Bibi van Berkel F 1:14:15
13 421 Priscilla Rikken F 1:14:30
14 422 Lisette Willems F 1:14:37
15 278 Manje Woldhuis F 1:19:30
16 335 Laura Mulders F 1:20:34
17 189 Marije de Kruijf F 1:24:13
18 234 Noor van der Wielen F 1:36:09
19 458 Marieke Slootmaker F 1:36:32
20 238 Kelly van Heck F 1:37:54
21 471 Ellen v Meerten F 1:42:29
22 405 Michelle van Lieshout F 1:50:57
23 199 Laura den Biesen F 1:52:27
24 198 Josje Verbeeten F 1:52:34
25 370 Lydia F 2:00:13
26 368 Mieke F 2:00:20
27 376 Christa F 2:00:21
28 379 Sade F 2:00:24
29 366 Linda F 2:01:37
30 373 Joce F 2:02:03
31 73 Kim van Sommeren F 2:26:20
32 74 Manon Duifhuis F 2:26:26
33 81 Marjolein Bulkens F 2:27:19
34 76 Jana Bekkers F 2:27:55
35 299 Lisa van Heusden F 2:43:45
36 293 Maartje van Heusden F 2:47:57
37 298 Marloes van Heusden F 2:48:00
38 295 Leonie Jans F 2:50:37
39 294 Lidewij Annard F 2:50:38

Categorie G Heren Senior (40 +)

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 385 Jan Verhoeff 0:42:55
2 390 Henrie Janssen Steenberg 0:44:56
3 1 Frans van der Donk 0:47:35
4 137 Mark Spruijt 0:48:56
5 7 Kees Willems 0:49:04
6 356 Edwin van Wijk 0:57:32
7 355 Henk van Dijk 0:57:35
8 325 Kees Suijkerbuijk 1:05:42
9 38 Johan Derks 1:09:50
10 42 Erik vd Berg 1:09:57
11 428 Jan Willem van Otterlo 1:16:52
12 427 Anton van der Ven 1:16:57
13 430 Jan Jansen 1:16:58
14 429 Wim van der Wielen 1:17:03
15 88 Peter Furer 1:21:19
16 130 Otto van Wijk 1:36:08
17 354 Ben van Schaik 1:39:03
18 267 Cor van Haaren 1:50:00
19 301 John Weijdemuler 2:43:47
20 302 Olof van Heusden 2:47:34

Categorie H Dames Senior (40 +)

Positie Startnummer Achternaam Eindtijd
1 4 Marion vd Veerdonk 1:01:06

Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


Subsponsors:
Curis
© 2007/2012 Survivalrun Boven-Leeuwen