Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Volledige uitslagen Survivalrun Editie 2011

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17t/m 39 jr)   F Dames Senioren (17 t/m 39 jr)
G Heren Senioren (40+)   H Dames (40+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Startnummer / Naam / Looptijd

1
333
Laurens van Dreumel 0:49:20
2
35
Stein Nagel 0:54:34
3
97
Rick Tromp 0:54:35
4
335
Ludo van Wezel 0:54:36
5
98
Jelle Cornelisse 0:54:46
6
334
Bram van Baren 0:59:33
7
10
Bart Poort 0:59:56
8
398
Tom Kuystermans 1:01:03
9
100
Joost Baars 1:04:52
10
261
Thomas Mastwijk 1:20:27
11
260
Rajco Diels 1:20:45
12
40
Noud van Leeuwen 1:22:29
13
39
Roy van Baal 1:22:40
14
38
Bas Roelofs 1:23:09
15
342
Lars Tromp 1:23:42
16
339
Jelle Hol 1:23:54
17
337
Daan van Gils 1:24:06
18
340
Rick van Dijk 1:24:09
19
41
Jordi Gremmen 1:24:53
20
391
Daan Sipkema 1:25:41
21
389
Mike Veldt 1:27:04
22
296
Mo Merlijn 1:27:20
23
299
Dico van Kuilenburg 1:27:25
24
110
Theo Hensen 1:30:56
25
170
Paul van Hees 1:34:05
26
167
Boudewijn de Kadt 1:34:14
27
208
Maxim Tromp 1:35:00
28
206
Bram van Tiem 1:35:29
29
209
Paco Sengers 1:35:42
30
207
Bob de Heuvel 1:35:46
31
272
Ids van Elk 1:35:46
32
271
Jasper van Haaren 1:35:46
33
227
Martijn Tijnagel 1:37:06
34
363
Sam Jansen 1:37:11
35
204
Huub Stuiver 1:37:18
36
379
Aniek Hofstede 1:37:19
37
230
Jules Feelders 1:37:20
38
203
Sjoerd Gerrits 1:37:34
39
205
Ruben van de Berg 1:37:35
40
202
Harmen van Doorn 1:37:48
41
393
Rowan Diels 1:38:13
42
262
Ivo Vastenhouw 1:40:43
43
361
Lucas Smits 1:41:52
44
362
Terrol vd Heuvel 1:42:44
45
234
Vinny Vlemmix 1:52:18
46
235
Thijs Ernste 1:53:57
47
154
Mick Krabbendam 1:54:31
48
233
Sander Schutte 1:55:00
49
388
Koen Salet 1:55:14
50
385
Coen de Vree 1:55:17
51
386
Victor Martens 1:55:30
52
387
Hub Delnooi 1:55:31
53
232
Jurre Basten 1:57:35
54
229
Luuk de Goede 2:00:29
55
228
Gijs van Aanhold 2:00:32
56
96
Sjors van Wolferen 2:00:33
57
92
Bram vd Wielen 2:00:35
58
90
Jesse vd Berg 2:00:47
59
231
Tom van Zwam 2:00:48
60
95
Paul Rikken 2:04:44
61
93
Jorn van Wijk 2:08:21
62
94
Gijs Wannet 2:09:51
63
318
Qui Ying van de Pol 2:18:05
64
248
Pelle Rensink 2:25:48
65
200
Stan Geitel 2:50:40
66
199
Willem Strik 2:50:42
67
198
Rens van Geenen 2:50:44
68
201
Julius 2:50:57
69
189
Stan Hol 2:55:25
70
192
Harry van Zonsbeek 2:55:32
71
191
Teun Steenbruggen 2:55:38
72
190
Lars van Wijk 2:55:45

 

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

1
218
Claud van Oijen 0:48:43
2
336
Guus Nijs 0:49:30
3
60
Luke 0:50:01
4
61
Rens 0:50:08
5
396
Han de Bijl 0:51:03
6
34
Michael Nagel 0:51:41
7
103
Koen Reijers 0:53:33
8
269
Niek Maas 0:53:49
9
45
Stef van der Linde 0:56:03
10
101
Desmond Traa 0:56:30
11
155
Daan Bremmers 0:56:33
12
381
Jasper v Dreumel 1:00:43
13
380
Mark van Sommeren 1:00:44
13
383
Maarten van Dreumel 1:00:44
15
382
Rens van Oijen 1:00:52
16
18
Luuk Derks 1:03:07
17
17
Mike v/d Berg 1:03:08
18
270
Menno Janssen  1:03:21
19
268
Robin Weijers 1:03:28
20
356
Simon Baars 1:04:49
21
102
Danzel Johannes 1:06:50
22
172
Luc van Keulen 1:13:48
23
173
Thijs de Kleijn 1:13:51
24
279
Jay Burgers 1:14:37
25
278
Joost Vermeulen 1:14:52
26
171
Jos Smits 1:21:44
27
298
Brent Vermolen 1:27:20
28
297
Florus Mulder 1:29:03
29
111
Youp Oosterbroek 1:31:01
30
113
Noor Boerenboom 1:31:09
31
112
Thomas Reuzer 1:31:22
32
176
Hein Hoefnagel 1:31:48
33
177
Peter de Leeuw 1:32:17
34
357
Tom Janssen 1:32:52
35
168
Lucas van Schaik 1:33:59
36
355
Kevin van Dijk 1:34:07
37
174
Stijn de Keijzer 1:34:08
38
166
Cas Janssen Steenberg 1:34:13
39
328
Luuk 1:36:17
40
324
Joeri 1:36:20
41
331
Ron 1:36:36
42
169
Pim van Wolferen 1:36:40
43
330
Olivier 1:36:46
44
329
Luke 1:36:49
45
327
Rens 1:36:51
46
325
Lex 1:37:00
47
326
Cas 1:37:20
48
145
Dennis Janssen 1:39:31
49
144
Thomas Steenruggen 1:39:35
50
142
Jur van Wijk 1:39:40
51
143
Youri van Leur 1:39:48
52
131
Marijn 1:45:04
53
133
Phi 1:45:44
54
130
Tenyo 1:45:51
55
114
Jesper Groot 1:54:43
56
351
Etienne Lagarde 2:15:43
57
349
Rob Mulder 2:16:27
58
247
Harm van Dijk 2:25:36
59
255
Lars Geitel 2:26:27
60
249
Han Thijssen 2:26:32
61
254
Luc Beijer 2:26:36
62
253
Paul Beijer 2:26:38
63
184
Conjo Wout 2:36:56
64
181
Kamal 2:37:05
65
182
Hef 2:37:10
66
180
Gino 2:37:12

 

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

1
43
Kris van der Linde 0:56:05
2
26
Evy Willems 0:57:20
3
346
Marloes van Vliet 1:06:32
4
294
Ellis van der Ven 1:12:25
5
50
Renske de Bijl 1:16:52
6
42
Lois van den Bosch 1:17:02
7
51
Benthe de Bijl 1:17:19
8
211
Lotte Rubens 1:20:59
9
212
Quinty Ophof 1:21:00
10
358
Lonneke Reyers 1:22:45
11
236
Seda van Faassen 1:22:55
12
239
Ilene Cleveringa 1:23:19
13
237
Judith Dorrestijn 1:23:21
14
219
Caitlin van Oijen 1:23:22
15
238
Julia Geurtsen 1:23:28
16
240
Nikki Alink 1:23:41
17
392
Aretti v Druten 1:26:56
18
390
Julia Sipkema 1:27:06
19
301
Anne van Gils 1:30:58
20
304
Briony Kuworge 1:31:02
21
109
Jinthe Umbach 1:31:27
22
108
Solange Traa 1:31:37
23
13
Mirna Tijnagel 1:36:32
24
12
Lian Franken 1:36:36
25
14
Elsa Tijnagel 1:36:43
26
59
Maxe den Boer 1:37:27
27
303
Julia Daalmeyer 1:41:02
28
302
Lotte van Alphen 1:42:06
29
258
Grietje Verkleij 1:43:33
30
259
Anne Rubens 1:43:34
31
257
Rowan Rubens 1:43:39
32
222
Noortje Maters 1:44:00
33
221
Nicoline Oosterhoff 1:44:09
34
223
Amayra Kappel 1:44:12
35
220
Britt van Kerkhof 1:44:16
36
224
Zahraa Al Uwaid 1:45:39
37
292
Lisa van Leur 1:49:17
38
338
Anna van Geenen 1:55:06
39
156
Lisa Wakker 1:56:26
40
157
Lyn Buurman 1:56:29
41
159
Fleur Andre de la Porte 1:57:19
42
341
Fleur Baas 1:57:35
43
158
Marloes Vermeulen 1:58:54
44
8
Sem Janssen 1:59:28
45
9
Eva van Eck 1:59:31
46
7
Lieve Wijnen 1:59:37
47
5
Wieke van der Vliet 1:59:46
48
6
Finola van der Ven 2:00:32
49
148
Britt van den Tooren 2:02:33
50
150
Joyce Mouthaan 2:03:05
50
147
Veerle van den Hurk 2:03:05
52
149
Karlijn van Zwam 2:03:20
53
309
Sara de Jong 2:03:27
54
311
Marrit van Zwam 2:03:34
55
288
Kim Vermeulen 2:04:09
56
313
Emma Hijmans 2:04:17
57
314
Sanne van Leur 2:17:53
58
316
Lonne Siegers 2:17:55
59
321
Lisa Ijtsma 2:18:06
60
319
Zenzi Ophof 2:18:17
61
317
Evy Willems 2:18:21
62
320
Pien van der Meer 2:20:59
63
315
Sabine de Ruijter 2:21:32
63
322
Jasmijn de Jong 2:21:32
65
91
Britt Janssen 2:25:43
66
251
Kim Dekkers 2:26:04
67
252
Romy Zaaijer 2:26:25
68
89
Eline vd Ven 2:26:34
69
82
Sara vd Stoep 2:30:17
70
85
Roos vd Zandt 2:30:23
71
83
Sophie Cobussen 2:30:51
72
80
Jody Rikken 2:31:22
73
84
Fenna van Sommeren 2:31:23
74
86
Emma Wolters 2:31:28
75
79
Lindy van Elk 2:33:59
76
81
Marjolein v Otterloo 2:34:09
76
87
Mijntje Mencken 2:34:09

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

1
295
Loes van der Wielen 1:12:20
3
307
Linda van Zonsbeek 1:28:22
4
306
Amy Magnee 1:28:29
5
305
Vivian van de Pol 1:28:37
6
308
Jade Hartgring 1:28:40
7
25
Karly van Kampen 1:31:14
8
21
Lucy van Haalen 1:31:21
9
24
Marloes Dibbits 1:31:25
10
22
Lisa van Rossum 1:31:26
11
225
Carmen Tromp 1:31:41
12
226
Yvon van Sommeren 1:31:45
13
179
Anouk Appels 1:32:03
14
23
Marieke Bardoel 1:33:02
15
37
Dagmar Janssen 1:34:22
16
36
Michelle 1:34:29
17
15
Conchita Helsloot 1:35:50
18
46
Charlotte Rikken 1:36:55
19
48
Sofie Lambrou 1:37:01
20
49
Lisa Willems 1:37:02
21
47
Loes van Rossum 1:37:07
22
368
Prissila v Beuningen 1:39:27
23
367
Marieke Lam 1:40:35
24
366
Renske Bardoel 1:40:48
25
256
Alyssa Jansen 1:43:29
26
293
Renee van Swam 1:49:22
27
153
Tessy Block 1:54:17
28
117
Iris Vervoort 1:55:14
29
116
Nikki Derks 1:55:37
30
241
Auke 1:56:29
31
243
Milou 1:56:38
31
244
Lotte  1:56:38
33
118
Nikki Janssen Steenberg 1:56:47
34
119
Sophie van den Heuvel 1:56:54
35
120
Femke van de Klok 1:57:05
36
266
Elsemiek van der Donk 2:01:06
37
263
Kirsten van Ooijen 2:01:37
38
267
Renske Bull 2:01:51
39
265
Laura Kooimans 2:02:26
40
264
Miriam Broeder 2:02:56
41
285
Dominique Vermeulen 2:03:13
42
287
Doenja Bergsma 2:03:22
43
310
Sophie van Zwam 2:03:53
44
312
Anne Witsiers 2:04:08
45
242
Veerle 2:08:11
45
245
Carolien 2:08:11
47
352
Lisanne Boerakker 2:16:32
48
350
Naomi Lagarde 2:16:52
49
353
Judith Boerakker 2:17:01
50
250
Imke van Elk 2:25:46
51
246
Britt van Valburg 2:26:25
52
139
Yara den Boer 2:35:23
53
138
Marlou Gremmen 2:36:04
54
141
Rose Megens 2:36:05
55
140
Robin de Weerd 2:36:06

Categorie E Heren Senioren (17 +)

1
1
Maarten Meeuwsen 0:38:58
2
29
Dennis Verstegen 0:39:30
3
28
Joep de Winter 0:39:38
4
2
Arthur Spoor 0:44:56
5
66
Mark Gruijters 0:46:28
6
164
Robin van Versendaal 0:49:20
7
163
Neill Schiks 0:49:40
8
160
Nick Peters 0:49:51
9
162
Ivo Lagarde 0:50:01
10
384
Job v Nistelrooy 0:50:34
11
64
Anton Coenders 0:50:41
12
65
Remco Siemes 0:51:04
13
348
Willem vd Akker 0:51:29
14
378
Bram Beuren 0:51:54
15
345
Chris Tijman 0:53:32
16
344
Daniel Renjaan 0:53:34
17
4
Martijn Hopmans 0:54:07
18
3
Marcel Minne 0:54:19
19
30
Rolf Stoop 0:55:52
20
104
Pieter de Keijzer 0:58:05
21
32
Twan Wagemans 0:58:09
22
54
Bas Grootendorst 0:59:44
23
55
Joost Vijselaar 1:00:02
24
343
Ismael Renjaan 1:00:30
25
397
Glenn Smeets 1:01:10
26
31
Rober de Koning 1:07:36
27
122
Joost Banken 1:10:39
28
125
Han Gerritse 1:10:49
29
126
Glenn Smeets 1:10:56
30
123
Christian Janssen 1:10:58
31
284
Kees Tol 1:11:23
32
280
Rolf Broekman 1:11:25
33
129
Marc Valk 1:11:46
34
281
Teijn Salet 1:12:06
35
282
Neil van Dijk 1:12:53
36
128
Stan Bos 1:13:00
37
188
Joep de Winter 1:20:29
38
187
Frank van Oosterhout 1:20:30
39
185
Stefan Scheers 1:20:50
39
186
Jelle van Leeuwen 1:20:50
41
374
Jan v Baren 1:21:07
41
377
Sjoerd de Wildt 1:21:07
43
376
Aalt vd Pol 1:21:49
44
375
Thijs Fransen 1:23:05
45
178
Thijs vd Wielen 1:32:19
46
175
Domeniek Hopman 1:32:33
47
165
Bjorn Theunissen 1:33:53
48
371
Pieter 1:36:07
49
372
Zicko 1:36:23
49
370
Jan Willem 1:36:23
51
369
Sven 1:36:30
52
69
Gijs de Krijger 1:39:26
53
70
Mickey Peters 1:41:32
54
132
JinJo 1:45:48
55
152
Niels Peters 1:54:51
56
151
Johan van As 1:55:10
57
77
Rick van Koolwijk 2:11:59
58
71
Thijs den Biesen 2:12:12
59
75
Danny Bernts 2:12:19
60
76
Atze Peters 2:12:53
61
194
Luke van Sonsbeek 2:21:00
62
196
Jeroen van Baren 2:21:20

Categorie F Dames Senior (17 +)

1
105
Iris van Cleef 0:58:04
2
394
Anne Verkleij 1:10:48
3
283
Anne Braam 1:12:48
4
360
Martine ten Hacken 1:21:00
5
365
Lisanne v Kranenburg 1:41:36
6
67
Rianne Gruijters 1:41:52
7
68
Eline van Toor 1:42:37
8
73
Anne van Teeffelen 2:12:23
9
72
Elise van Haaren 2:12:25
10
78
Jitte van Oijen 2:12:38
11
74
Simone Uijttewaal 2:12:51
12
215
Maroua 2:17:31
13
216
Lisa Ijtsma 2:17:40
14
214
Lotte 2:18:04
15
213
Maartje 2:18:05
16
197
Roos Smit 2:20:08
17
193
Femke van Leeuwen 2:21:00
18
195
Gerianne Janssen 2:21:10
19
273
Kim van Sommeren 2:34:00
20
277
Sharon van den Akker 2:34:12
21
274
Charlotte de Luij 2:34:13
22
276
Annet Vermeulen 2:34:51
23
275
Jana Bekkers 2:35:14

Categorie G Heren Senioren (40+)

1
210
Jan Verhoeff 0:42:28
2
62
Henrie Janssen Steenberg 0:50:05
3
44
Eric van der Linde 0:56:03
4
27
Kees Willems 0:57:25
5
20
Johan Derks 0:59:32
6
33
Bart Willem Nagel 1:00:35
7
354
Tonnie Megens 1:03:18
8
99
Theo Baars 1:05:41
9
347
Aart van Vliet 1:06:48
10
19
Erik v/d Berg 1:08:54
11
124
Arjan Jager 1:10:39
12
395
Jeroen Kamp 1:10:57
13
127
Peter Furer 1:12:53
14
52
Gerie de Bijl 1:17:24
15
217
Rob van Oijen 1:23:27
16
134
Wim van der Wielen 1:26:09
17
137
Rene van der Ven 1:27:02
18
135
Jan-Willem van Otterloo 1:27:53
19
136
Anton van der Ven 1:28:06
20
56
Rene den Boer 1:37:32
21
364
Peter Kampen 1:39:57

Categorie H Dames Senioren (40+)
1
323
Patty de Kleijn 1:00:00
2
16
Marlies Hermans 1:01:21
3
58
Antoinette den Boer 1:37:10
4
57
Hennie den Boer 1:40:01

 

Junioren Gemend

1
333
Laurens van Dreumel De Scherpschutters A 0:49:20
335
Ludo van Wezel De Scherpschutters A 0:54:36
336
Guus Nijs De Scherpschutters B 0:49:30
334
Bram van Baren De Scherpschutters A 0:59:33 3:32:52
2
381
Jasper v Dreumel Magische Freddy's B 1:00:43
380
Mark van Sommeren Magische Freddy's B 1:00:44
383
Maarten van Dreumel Magische Freddy's B 1:00:44
382
Rens van Oijen Magische Freddy's B 1:00:52 4:03:03
3
40
Noud van Leeuwen De Survivors A 1:22:29
39
Roy van Baal De Survivors A 1:22:40
38
Bas Roelofs De Survivors A 1:23:09
41
Jordi Gremmen De Survivors A 1:24:53 5:33:11
4
389
Mike Veldt Boys and Girls A
1:27:04
390
Julia Sipkema Boys and Girls C 1:27:06
391
Daan Sipkema Boys and Girls A 1:25:41
392
Aretti van Druten Boys and Girls C 1:26:56
         
5
296
Mo Merlijn De Wouten A 1:27:20
298
Brent Vermolen De Wouten B 1:27:20
299
Dico van Kuilenburg De Wouten A 1:27:25
297
Florus Mulder De Wouten B 1:29:03 5:51:08
300
Cody van Hensbergen De Wouten B
6
261
Thomas Mastwijk Bad Boys A 1:20:27
260
Rajco Diels Bad Boys A 1:20:45
393
Rowan Diels Bad Boys A 1:38:13
262
Ivo Vastenhouw Bad Boys A 1:40:43 6:00:08
7
110
Theo Hensen Pisvlek A 1:30:56
111
Youp Oosterbroek Pisvlek B 1:31:01
113
Noor Boerenboom Pisvlek B 1:31:09
112
Thomas Reuzer Pisvlek B 1:31:22 6:04:28
8
208
Maxim Tromp Leones D1 team 1 A 1:35:00
206
Bram van Tiem Leones D1 team 1 A 1:35:29
209
Paco Sengers Leones D1 team 1 A 1:35:42
207
Bob de Heuvel Leones D1 team 1 A 1:35:46 6:21:57
9
328
Luuk Dikke Snikkol 2 B 1:36:17
331
Ron Dikke Snikkol 2 B 1:36:36
330
Olivier Dikke Snikkol 2 B 1:36:46
329
Luke Dikke Snikkol 2 B 1:36:49 6:26:28
10
324
Joeri Dikke Snikkol 1 B 1:36:20
327
Rens Dikke Snikkol 1 B 1:36:51
325
Lex Dikke Snikkol 1 B 1:37:00
326
Cas Dikke Snikkol 1 B 1:37:20 6:27:31
11
204
Huub Stuiver De Watjes A 1:37:18
379
Aniek Hofstede De Watjes A 1:37:19
203
Sjoerd Gerrits De Watjes A 1:37:34
205
Ruben van de Berg De Watjes A 1:37:35 6:29:46
202
Harmen van Doorn De Watjes A 1:37:48
12
145
Dennis Janssen Downasty B 1:39:31
144
Thomas Steenruggen Downasty B 1:39:35
142
Jur van Wijk Downasty B 1:39:40
143
Youri van Leur Downasty B 1:39:48 6:38:34
146
Menno Janssen van Doorn Downasty B
13
227
Martijn Tijnagel De Bende van Vijf A 1:37:06
230
Jules Feelders De Bende van Vijf A 1:37:20
229
Luuk de Goede De Bende van Vijf A 2:00:29
228
Gijs van Aanhold De Bende van Vijf A 2:00:32 7:15:27
231
Tom van Zwam De Bende van Vijf A 2:00:48
14
234
Vinny Vlemmix Leones D1 team 2 A 1:52:18
235
Thijs Ernste Leones D1 team 2 A 1:53:57
233
Sander Schutte Leones D1 team 2 A 1:55:00
232
Jurre Basten Leones D1 team 2 A 1:57:35 7:38:50
15
388
Koen Salet De Spekkies A 1:55:14
385
Coen de Vree De Spekkies A 1:55:17
386
Victor Martens De Spekkies A 1:55:30
387
Hub Delnooi De Spekkies A 1:55:31 7:41:32
16
96
Sjors van Wolferen Groep 8 the best 4 A 2:00:33
95
Paul Rikken Groep 8 the best 4 A 2:04:44
93
Jorn van Wijk Groep 8 the best 4 A 2:08:21
94
Gijs Wannet Groep 8 the best 4 A 2:09:51 8:23:29
17
92
Bram vd Wielen Groep 8 the best 3 A 2:00:35
90
Jesse vd Berg Groep 8 the best 3 A 2:00:47
91
Britt Janssen Groep 8 the best 3 C 2:25:43
89
Eline vd Ven Groep 8 the best 3 C 2:26:34 8:53:39
18
251
Kim Dekkers Brokopondo Babes 2 C 2:26:04
252
Romy Zaaijer Brokopondo Babes 2 C 2:26:25
255
Lars Geitel Brokopondo Babes 2 B 2:26:27
254
Luc Beijer Brokopondo Babes 2 B 2:26:36 9:45:32
253
Paul Beijer Brokopondo Babes 2 B 2:26:38
19
273
Kim van Sommeren De Stefjes F 2:34:00
277
Sharon van den Akker De Stefjes F 2:34:12
274
Charlotte de Luij De Stefjes F 2:34:13
276
Annet Vermeulen De Stefjes F 2:34:51 10:17:16
275
Jana Bekkers De Stefjes F 2:35:14
20
200
Stan Geitel De Lamballen 2 A 2:50:40
199
Willem Strik De Lamballen 2 A 2:50:42
198
Rens van Geenen De Lamballen 2 A 2:50:44
201
Julius De Lamballen 2 A 2:50:57 11:23:03
21
189
Stan Hol De Lamballen A 2:55:25
192
Harry van Zonsbeek De Lamballen A 2:55:32
191
Teun Steenbruggen De Lamballen A 2:55:38
190
Lars van Wijk De Lamballen A 2:55:45 11:42:20
22
247
Harm van Dijk Brokopondo Babes 1 B 2:25:36
250
Imke van Elk Brokopondo Babes 1 D 2:25:46
248
Pelle Rensink Brokopondo Babes 1 A 2:25:48
246
Britt van Valburg Brokopondo Babes 1 D 2:26:25 12:10:00
249
Han Thijssen Brokopondo Babes 1 B 2:26:32
         

Junioren Meisjes

1
236
Seda van Faassen Girl-Power C 1:22:55
239
Ilene Cleveringa Girl-Power C 1:23:19
237
Judith Dorrestijn Girl-Power C 1:23:21
238
Julia Geurtsen Girl-Power C 1:23:28 5:33:03
240
Nikki Alink Girl-Power C 1:23:41
2
307
Linda van Zonsbeek Naamloos D 1:28:22
306
Amy Magnee Naamloos D 1:28:29
305
Vivian van de Pol Naamloos D 1:28:37
308
Jade Hartgring Naamloos D 1:28:40 5:54:08
3
301
Anne van Gils De Cupcakjes C 1:30:58
304
Briony Kuworge De Cupcakjes C 1:31:02
303
Julia Daalmeyer De Cupcakjes C 1:41:02
302
Lotte van Alphen De Cupcakjes C 1:42:06 6:25:08
4
256
Alyssa Jansen Candy Girls D 1:43:29
258
Grietje Verkleij Candy Girls C 1:43:33
259
Anne Rubens Candy Girls C 1:43:34
257
Rowan Rubens Candy Girls C 1:43:39 6:54:15
5
222
Noortje Maters De Vijf C 1:44:00
221
Nicoline Oosterhoff De Vijf C 1:44:09
223
Amayra Kappel De Vijf C 1:44:12
220
Britt van Kerkhof De Vijf C 1:44:16 6:56:37
224
Zahraa Al Uwaid De Vijf C 1:45:39
6
156
Lisa Wakker Echte meisjes op Survival 1 C 1:56:26
157
Lyn Buurman Echte meisjes op Survival 1 C 1:56:29
159
Fleur Andre de la Porte Echte meisjes op Survival 1 C 1:57:19
158
Marloes Vermeulen Echte meisjes op Survival 1 C 1:58:54 7:49:08
7
241
Auke Brokopondo Bitches D 1:56:29
243
Milou Brokopondo Bitches D 1:56:38
244
Lotte  Brokopondo Bitches D 1:56:38
242
Veerle Brokopondo Bitches D 2:08:11 7:57:56
245
Carolien Brokopondo Bitches D 2:08:11
8
8
Sem Janssen Betty Burney's C 1:59:28
9
Eva van Eck Betty Burney's C 1:59:31
7
Lieve Wijnen Betty Burney's C 1:59:37
5
Wieke van der Vliet Betty Burney's C 1:59:46 7:58:22
6
Finola van der Ven Betty Burney's C 2:00:32
9
266
Elsemiek van der Donk Chiquita Bananas D 2:01:06
263
Kirsten van Ooijen Chiquita Bananas D 2:01:37
267
Renske Bull Chiquita Bananas D 2:01:51
265
Laura Kooimans Chiquita Bananas D 2:02:26 8:07:00
264
Miriam Broeder Chiquita Bananas D 2:02:56
10
148
Britt van den Tooren Echte meisjes op Survival C 2:02:33
150
Joyce Mouthaan Echte meisjes op Survival C 2:03:05
147
Veerle van den Hurk Echte meisjes op Survival C 2:03:05
149
Karlijn van Zwam Echte meisjes op Survival C 2:03:20 8:12:03
11
309
Sara de Jong De Huppeltjes C 2:03:27
311
Marrit van Zwam De Huppeltjes C 2:03:34
310
Sophie van Zwam De Huppeltjes D 2:03:53
312
Anne Witsiers De Huppeltjes D 2:04:08 8:15:02
313
Emma Hijmans De Huppeltjes C 2:04:17
12
82
Sara vd Stoep Groep 8 the best 1 C 2:30:17
83
Sophie Cobussen Groep 8 the best 1 C 2:30:51
80
Jody Rikken Groep 8 the best 1 C 2:31:22
79
Lindy van Elk Groep 8 the best 1 C 2:33:59 10:06:29
81
Marjolein v Otterloo Groep 8 the best 1 C 2:34:09
13
85
Roos vd Zandt Groep 8 the best 2 C 2:30:23
84
Fenna van Sommeren Groep 8 the best 2 C 2:31:23
86
Emma Wolters Groep 8 the best 2 C 2:31:28
87
Mijntje Mencken Groep 8 the best 2 C 2:34:09 10:07:23
14
139
Yara den Boer Echte Meisjes D 2:35:23
138
Marlou Gremmen Echte Meisjes D 2:36:04
141
Rose Megens Echte Meisjes D 2:36:05
140
Robin de Weerd Echte Meisjes D 2:36:06 10:23:38

Senioren Gemend

1
164
Robin van Versendaal Kapsalon Nicolet E 0:49:20
163
Neill Schiks Kapsalon Nicolet E 0:49:40
160
Nick Peters Kapsalon Nicolet E 0:49:51
162
Ivo Lagarde Kapsalon Nicolet E 0:50:01 3:18:52
2
44
Eric van der Linde Pinksterstappers 1 G 0:56:03
45
Stef van der Linde Pinksterstappers 1 B 0:56:03
43
Kris van der Linde Pinksterstappers 1 C 0:56:05
396
Han de Bijl Pinksterstappers 1 B 0:51:03 3:39:14
3
20
Johan Derks Mennekes van Baal G 0:59:32
18
Luuk Derks Mennekes van Baal B 1:03:07
17
Mike v/d Berg Mennekes van Baal B 1:03:08
19
Erik v/d Berg Mennekes van Baal G 1:08:54 4:14:41
4
124
Arjan Jager Sporteon G 1:10:39
122
Joost Blanken Sporteon E 1:10:39
125
Han Gerritse Sporteon E 1:10:49
126
Glenn Smeets Sporteon E 1:10:56 4:43:03
5
284
Kees Tol Gin Fratse E 1:11:23
280
Rolf Broekman Gin Fratse E 1:11:25
281
Teijn Salet Gin Fratse E 1:12:06
283
Anne Braam Gin Fratse F 1:12:48 4:47:42
282
Neil van Dijk Gin Fratse E 1:12:53
           
6
50
Renske de Bijl Pinksterstappers 2 C 1:16:52
42
Lois van den Bosch Pinksterstappers 2 C 1:17:02
51
Benthe de Bijl Pinksterstappers 2 C 1:17:19
52
Gerie de Bijl Pinksterstappers 2 H 1:17:24 5:08:37
7
188
Joep de Winter George Baker Selection E 1:20:29
187
Frank van Oosterhout George Baker Selection E 1:20:30
185
Stefan Scheers George Baker Selection E 1:20:50
186
Jelle van Leeuwen George Baker Selection E 1:20:50 5:22:39
360
Martine ten Hacken George Baker Selection F 1:21:00
8
377
Sjoerd de Wildt Broko Pondo Boys E 1:21:07
374
Jan v Baren Broko Pondo Boys E 1:21:07
376
Aalt vd Pol Broko Pondo Boys E 1:21:49
375
Thijs Fransen Broko Pondo Boys E 1:23:05 5:27:08
9
134
Wim van der Wielen Als het moet kunnen we sneller G 1:26:09
137
Rene van der Ven Als het moet kunnen we sneller G 1:27:02
135
Jan-Willem van Otterloo Als het moet kunnen we sneller G 1:27:53
136
Anton van der Ven Als het moet kunnen we sneller G 1:28:06 5:49:10
10
176
Hein Hoefnagel Master Beren B 1:31:48
179
Anouk Appels Master Beren D 1:32:03
177
Peter de Leeuw Master Beren B 1:32:17
178
Thijs vd Wielen Master Beren E 1:32:19 6:08:27
175
Domeniek Hopman Master Beren E 1:32:33
11
371
Pieter Brak en Gezond E 1:36:07
372
Zicko Brak en Gezond E 1:36:23
370
Jan Willem Brak en Gezond E 1:36:23
369
Sven Brak en Gezond E 1:36:30 6:25:23
12
58
Antoinette den Boer De Boertkes H 1:37:10
59
Maxe den Boer De Boertkes C 1:37:27
56
Rene den Boer De Boertkes G 1:37:32
57
Hennie den Boer De Boertkes H 1:40:01 6:32:10
13
368
Prissila v Beuningen Klein Duimpjes en de Reus D 1:39:27
364
Peter Kampen Klein Duimpjes en de Reus G 1:39:57
367
Marieke Lam Klein Duimpjes en de Reus D 1:40:35
366
Renske Bardoel Klein Duimpjes en de Reus D 1:40:48 6:40:47
365
Lisanne v Kranenburg Klein Duimpjes en de Reus F 1:41:36
14
131
Marijn AfroShinobi B 1:45:04
133
Phi AfroShinobi B 1:45:44
132
JinJo AfroShinobi E 1:45:48
130
Tenyo AfroShinobi B 1:45:51 7:02:27
15
153
Tessy Block De Reserve Belgen D 1:54:17
154
Mick Krabbendam De Reserve Belgen A 1:54:31
152
Niels Peters De Reserve Belgen E 1:54:51
151
Johan van As De Reserve Belgen E 1:55:10 7:38:49
           

Senioren Dames

215
Maroua Bunny's F 2:17:31
216
Lisa Ijtsma Bunny's F 2:17:40
214
Lotte Bunny's F 2:18:04
213
Maartje Bunny's F 2:18:05 9:11:20

Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


Subsponsors:
Curis
© 2007/2012 Survivalrun Boven-Leeuwen