Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Definitieve uitslagen Survivalrun Editie 2012

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17t/m 39 jr)   F Dames Senioren (17 t/m 39 jr)
G Heren Senioren (40+)   H Dames (40+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Startnummer / Naam / Looptijd

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
121 Sjors van Wolferen 0:50:48 1
122 Bram van der Wielen 0:50:59 2
93 Sjoerd Gerrits 0:55:05 3
50 Joost Baars 1:04:37 4
128 Lars Tromp 1:04:43 5
127 Rick van Dijk 1:04:43 5
198 Daan van Wijk 1:05:48 7
199 Stan van Ooijen 1:05:50 8
23 Aron van Dijk 1:07:52 9
372 Daan Sipkema 1:08:03 10
374 Allard van Belois 1:08:07 11
373 Leander ten Hoedt 1:09:14 12
271 Aaron Gijsbers 1:14:12 13
72 Bas Roelofs 1:15:31 14
74 Tom Derks 1:16:02 15
73 Kevin Ortiz 1:16:11 16
75 Joost van Lent 1:16:12 17
534 Daan 1:16:41 18
4 Stijn Arts 1:16:44 19
96 Mike Hermans 1:19:29 20
95 Beaudil van den Hurk 1:19:34 21
281 Joris 1:20:03 22
284 Kevin  1:20:13 23
32 Daan Peters 1:21:12 24
52 Joris Verschoor 1:21:36 25
503 Julian de Waal 1:22:15 26
502 Jesse vd Burg 1:22:30 27
57 Luuk de Goede 1:28:15 28
296 Jules Wijnen 1:28:51 29
295 Pieter Rubens 1:28:53 30
298 Stijn Stam 1:28:58 31
299 Jelle Beumer 1:29:00 32
58 Jules Feelders 1:29:17 33
518 Wladimir Delicaat 1:29:19 34
515 Rutger van Elk 1:29:46 35
516 Demian Fransen 1:29:59 36
56 Martijn Tijnagel 1:30:00 37
514 Sam Janssen 1:31:33 38
519 Jovi van Leur 1:32:00 39
517 Daan Jacobs 1:32:10 40
215 Rutger Rouppe van der Voort 1:36:16 41
239 Paco Sengers 1:42:22 42
238 Bram van Tiem 1:42:24 43
237 Maxim Tromp 1:42:44 44
236 Bob de Heuvel 1:43:29 45
223 Hidde Verhagen 1:48:23 46
504 Gijs van Aanholt 1:52:43 47
114 Sander van Beuningen 1:53:00 48
153 Tom van Zwam 1:53:21 49
115 Steven van Beuningen 1:53:27 50
118 Martijn van Bemmel 1:54:09 51
117 Jorn van Wijk 1:54:28 52
116 Gijs Wannet 1:54:37 53
510 Nick Kluitermans 1:54:48 54
348 Tim Janssen 1:54:57 55
347 Stijn van Deursen 1:55:19 56
345 Ivo Vastenhouw 1:55:40 57
343 Huub Stuiver 1:55:46 58
344 Ruben van en Berg 1:56:42 59
279 Nick Janssen 2:00:33 60
307 Stan Geitel 2:00:43 61
277 Tijn Maille 2:00:50 62
280 Bob Jansen 2:00:52 63
276 Sander Verhoeff 2:00:56 64
278 Guus Otten 2:00:59 65
304 Bart Beijer 2:03:42 66
308 Teun Steenbruggen 2:03:45 67

 

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
195 Michael Nagel 0:47:27 1
197 Koen Reijers 0:48:16 2
196 Stein Nagel 0:50:18 3
82 Ludo van Wezel 0:53:54 4
528 Rens van Oijen 0:54:19 5
20 Han de Bijl 0:55:29 6
19 Stef van der Linde 0:55:35 7
17 Rick Tromp 0:56:01 8
18 Kevin van Dijk 0:56:14 9
39 Kris van der Linde 0:57:02 10
35 Luuk Derks 0:57:20 11
527 Daan Bremmers 0:58:33 12
36 Ron Gubbels 0:59:29 13
530 Reinhoud van Ingen 1:02:55 14
49 Simon Baars 1:04:23 15
191 Gus den Biesen 1:06:27 16
190 Jon Giesbers 1:06:38 17
375 Bouke van Belois 1:08:55 18
234 Mick van Ottele 1:10:06 19
188 Ivo Stoorvogel 1:10:10 20
192 Wouter Huisman 1:11:20 21
84 Vick Hermsen 1:12:07 22
83 Guus van den Heuvel 1:12:11 23
533 Bram van Gils 1:16:52 24
329 Paul van Hees 1:18:12 25
535 Bas 1:18:48 26
331 Lucas van Schaik 1:19:04 27
332 Pim van Wolferen 1:19:12 28
85 Jesse Oosterwijk 1:19:24 29
282 Twan   1:20:18 30
283 Jesse   1:20:22 31
227 Rens Smidt 1:31:15 32
27 Dennis Fontein 1:31:38 33
28 Jari van Tuil 1:31:42 34
26 Siem van den Berg 1:31:43 35
30 Jon van Tiem 1:31:44 36
29 Max Witsiers 1:31:51 37
235 Coen de Vree 1:31:54 38
226 Lex van Sommeren 1:32:06 39
171 Giel Eeuwes 1:36:07 40
168 Thomas Schoonbeek 1:36:07 40
170 Niels van Zwam 1:36:12 42
265 Han Thijssen 1:37:56 43
266 Christ-Jan de Leeuw 1:37:57 44
262 Pelle Rensink 1:38:03 45
213 Bram Hendrix 1:39:55 46
384 Vinni Vlemmix 1:45:54 47
222 Victor Martens 1:48:17 48
224 Youri Rejack 1:48:20 49
225 Rik Hessels 1:48:29 50
285 Mike Roelofs 1:53:01 51
311 Jesse van Gelder 2:00:36 52
305 Jellie Liebrecht 2:00:37 53
306 Stan van den Hoek 2:03:33 54
525 Frank Quanjel 2:14:06 55
526 Desmond Traa 2:14:15 56
334 Tom Janssen 2:43:55 57

 

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
25 Marloes van der Vliet 0:55:41 1
38 Renske de Bijl 0:58:59 2
40 Lois van den Bosch 0:59:09 3
37 Benthe de Bijl 0:59:19 4
260 Quinty Ophof 1:04:28 5
259 Lotte Rubens 1:04:36 6
541 Seda v Faassen 1:12:22 7
538 Nikki Alink 1:15:07 8
542 Ilene Cleveringa 1:15:28 9
539 Iris Taling 1:15:29 10
540 Judith Dorrestijn 1:15:29 10
378 Michelle Mulder 1:16:00 12
379 Aretti van Druten 1:16:09 13
377 Laura Mulder 1:16:18 14
376 Julia Sipkema 1:16:19 15
94 Britt van den Tooren 1:19:51 16
97 Karlijn van Zwam 1:20:34 17
53 Floor Nederhoed 1:20:45 18
318 Anne Rubens 1:28:50 19
319 Emma van Wezel 1:29:02 20
320 Sophie van Oijen 1:29:04 21
321 Demi-anne van den Berg 1:29:21 22
268 Amber van de Akker 1:30:53 23
267 Britt van Kerkhoff 1:30:59 24
165 Lieke van Zon 1:31:44 25
13 Grietje Verkleij 1:36:44 26
12 Mijntje Mencke 1:36:52 27
70 Auryn van Klaveren 1:38:46 28
68 Anne van Gils 1:38:47 29
71 Maria van der Meulen 1:39:16 30
210 Qui Ying van der Pol 1:40:36 31
129 Isa Furer 1:45:53 32
130 Lara Furer 1:46:01 33
214 Aaya Darai 1:47:40 34
216 Sabine de Ruijter 1:52:17 35
149 Lieve Wijnen 1:52:56 36
272 Joyce Mouthaan 1:53:30 37
274 Jamie Witsiers 1:53:30 37
111 Lindy van Elk 1:53:38 39
275 Kyra Alblas 1:53:39 40
273 Rebekka Wakker 1:53:41 41
150 Sem Janssen 1:53:48 42
148 Wieke van der Vliet 1:53:50 43
112 Lisanne de Leeuw 1:53:50 43
152 Eva van Eck 1:53:58 45
113 Ilse van Teeffelen 1:54:07 46
346 Aniek Hofstede 1:55:03 47
247 Marit de Best 2:34:42 48
248 Marloes van der Vliet 2:35:04 49
249 Fleur Baas 2:37:22 50
250 Sara Arentsen 2:37:53 51
291 Sara van der Stoep 2:40:25 52
294 Roos van der Zandt 2:40:41 53
292 Emma Wolters 2:40:50 54
293 Xiao Ju Bouwman 2:40:55 55

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
193 Ellis van der Ven 1:07:12 1
194 Loes van der Wielen 1:07:17 2
21 Lonneke Reijers 1:14:09 3
22 Meggy van Elferen 1:14:27 4
322 Alyssa Jansen 1:29:01 5
269 Daphne van Kerkhof 1:30:50 6
270 Rianne Vastenhouw 1:30:55 7
325 Ellis v/d Ven 1:32:43 8
323 Iris van Wijk 1:32:50 9
324 Merel van Dinteren 1:32:54 10
326 Lieke Bijl 1:32:57 11
167 Fieke de Leeuw 1:36:03 12
263 Imke van Elk 1:38:29 13
264 Carmen Tromp 1:38:30 14
69 Marieke Cornielje 1:39:08 15
301 Inge Lam 1:40:17 16
302 Naomi Vervoort 1:40:29 17
212 Sanne van Leur 1:40:54 18
64 Marloes Dibbits 1:44:50 19
62 Lisa van Rossum 1:44:53 20
388 Mirna Tijnagel 1:44:55 21
61 Karly van Kampen 1:45:18 22
386 Lian Franken 1:46:07 23
217 Pien van der Meer 1:46:25 24
218 Trijntje Boonstra 1:46:27 25
219 Lisa van Lier 1:46:30 26
220 Evy Willems 1:46:32 27
387 Elsa Tijnagel 1:46:32 27
385 Lynn Buurman 1:46:35 29
60 Marieke Bardoel 1:46:53 30
63 Dominique Klarenbeek 1:46:58 31
65 Veerle Wijnen 1:47:01 32
233 Evi van Ooijen 1:50:12 33
230 Sem van den Bosch 1:50:22 34
209 Zenzi Ophof 1:50:59 35
90 Marlou Gremmen 1:53:17 36
89 Celine van Oijen 1:53:20 37
88 Iris van der Ven 1:54:51 38
87 Yara den Boer 1:55:04 39
47 Nikki Janssen Steenberg 1:55:58 40
45 Sophie van den Heuvel 1:56:03 41
44 Gussje van de Klok 1:56:18 42
43 Lizzy Loermans 1:56:19 43
206 Sanne van Avezaath 2:03:59 44
205 Doenja Bergsma 2:04:11 45
204 Kelee Laamers 2:04:24 46
124 Alise Kures 2:04:37 47
125 Eva Kurcsynska 2:04:41 48
123 Roos Story 2:04:44 49
126 Noel Schoenmakers 2:04:55 50
522 Michelle Feelders 2:05:26 51
524 Lisanne Vos 2:05:47 52
202 Kristel Bos 2:08:56 53
257 Guusje van de Laar 2:12:55 54
258 Sophie van Zwam 2:13:12 55
203 Iris van den Berg 2:15:29 56
201 Daphne van der Broek 2:17:04 57
242 Lynn brands 2:17:13 58
245 Esmee van Dintheren 2:17:15 59
246 Sara de Jong 2:17:17 60
240 Marrit van Zwam 2:20:08 61
243 Britt van Valburg 2:20:10 62
244 Emma Hijmans 2:20:12 63
523 Michelle v Kessel 3:17:09 64

Categorie E Heren Senioren (17 +)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
1 Maarten Meeuwsen 0:39:34 1
8 Paul de Keijzer 0:40:52 2
3 Dennis Verstegen 0:44:04 3
51 Pieter Bergfelder 0:45:59 4
506 Neill Schiks 0:46:50 5
327 Chaib El Quarraqui 0:47:51 6
328 Piet Lam 0:48:09 7
290 Jeroen Basten 0:48:36 8
120 Bjorn Theunissen 0:49:22 9
507 Diego de Reuver 0:50:35 10
172 Pieter de Keijzer 0:51:23 11
289 Stefan Hol 0:52:17 12
160 Mark Gruijters 0:52:45 13
303 Bram Beumer 0:52:47 14
162 Remco Siemes 0:53:57 15
55 Rutger Bakker 0:54:59 16
256 Roel van der Zande 0:55:13 17
100 Rolf Broekman 0:56:37 18
102 Erwin Boone 0:56:56 19
103 Kees Tol 0:57:02 20
380 Steven van der Meij 0:58:42 21
105 KlaasGeert Koolhout 0:58:44 22
158 Anton Coenders 1:01:09 23
381 Jan van de Berg 1:01:17 24
520 Erik Sanders 1:01:48 25
521 Reinder Sanders 1:01:51 26
536 Chahid Bois 1:01:57 27
66 Sjors van Geffen 1:02:18 28
67 Ton van Vliet 1:02:53 29
7 Ingo van Oijen 1:03:58 30
104 Willem van Leeuwen 1:05:55 31
106 Niel van Dijk 1:06:41 32
144 Alex van der Pol 1:08:47 33
142 Jouri Burgy 1:09:02 34
145 Niels van der Zandt 1:09:17 35
110 Rik Janssen 1:09:51 36
511 Lars Smidt 1:09:54 37
101 Teijn Salet 1:10:55 38
512 Frank Vreman 1:11:31 39
81 Jeroen Bogaerts 1:12:10 40
544 Rens 1:12:55 41
546 Denny 1:12:56 42
548 Jordy 1:13:10 43
545 Ramon 1:13:10 43
547 Gijs 1:13:12 45
370 Dennis Plaisier 1:15:04 46
371 Robin Plaisier 1:15:14 47
5 Edwin Arts 1:16:46 48
330 Cas Janssen Steenbergen 1:17:14 49
333 Bjorn Theunissen 1:19:09 50
34 Niels Derks 1:20:42 51
136 Koen Janssen 1:25:52 52
135 Tim Janssen 1:25:58 53
255 Maarten van der Zande 1:26:28 54
134 Rik Baars 1:26:32 55
137 Twan de Vaan 1:26:36 56
133 Frank van den Bos 1:26:48 57
229 Jasper van Leeuwen 1:32:04 58
286 Bo Gijsbers 1:32:20 59
143 Giel van Helvoort 1:34:37 60
362 Gertjan van Voorden 1:34:46 61
363 Jurgen Giltjes 1:34:55 62
14 Wiljan Peters 1:34:59 63
353 Lars de Mooij 1:34:59 63
359 Byron Burgerhof 1:35:01 65
146 Wouter Leijdes 1:35:22 66
513 Jaap van Schijndel 1:45:23 67
315 Marijn 1:47:24 68
314 JinJo 1:47:39 69
312 Eliyano 1:47:41 70
313 Phi 1:47:42 71
232 Olivier Velisek 1:49:43 72
287 Peter de Leeuw 1:52:57 73
300 Alf Smolders 2:02:56 74
354 Xander Langendoen 2:05:39 75
529 Marc van Sommeren 2:14:17 76
543 Job van Nistelrooij 2:24:30 77

Categorie F Dames Senior (17 +)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
537 Bibi van Berkel 1:01:47 1
108 Fleur van der Zandt 1:05:58 2
107 Anne Braam 1:06:52 3
355 Ieke Boesten 1:09:17 4
140 Nienke van Hees 1:10:23 5
109 Caitlin Sas 1:11:21 6
78 Carlijn Overheul 1:25:26 7
76 Willemieke vd Top 1:25:28 8
80 Anne van Dijk 1:25:35 9
79 Sandra Reinders 1:25:51 10
288 Anouk Appels 1:32:21 11
139 Sabine de Bijl 1:34:01 12
138 Neeltje van Helvoort 1:34:40 13
10 Mandy van Barneveld 1:35:18 14
9 Fedosja Mencke 1:35:21 15
147 Anne Hooymans 1:35:43 16
159 Marielle van Leeuwen 1:40:26 17
161 Maya Bruining 1:40:31 18
131 Wendy van Teeffelen 1:45:38 19
132 Anna Coenders 1:46:00 20
231 Lisa Willems 1:50:03 21
338 Danine Smits 2:22:53 22
341 Lisa Janssen 2:23:01 23
335 Esmee van der Meer 2:23:02 24
340 Melissa van Koolwijk 2:23:05 25
342 Danique Smits 2:23:11 26
337 Wieteke Cobussen 2:23:22 27
178 Kim van Sommeren 2:29:10 28
182 Hannah van der Stoep 2:29:30 29
180 Noor van der Wielen 2:31:14 30
179 Jana Bekkers 2:31:44 31

Categorie G Heren Senioren (40+)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
221 Jan Verhoeff 0:44:48 1
531 Kees 0:48:34 2
532 Andre 0:48:37 3
2 Frans van der Donk 0:51:31 4
48 Theo Baars 0:53:30 5
41 Erik van der Linde 0:59:17 6
42 Geri de Bijl 0:59:21 7
508 Jeroen Kamp 1:00:23 8
6 Marcel Cromzigt 1:04:26 9
24 Willy van Dijk 1:07:55 10
54 Marcel Nederhoed 1:20:44 11
31 Hans Peters 1:21:29 12
33 Johan Derks 1:21:35 13
166 Iwan van Zon 1:31:46 14
364 Stefan Wakelkamp 1:34:44 15
349 Gijs van Son 1:34:45 16
509 Hennie van Wamel 2:26:06 17

Categorie H Dames Senioren (40+)
Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
11 Anne Verkleij 1:34:46 1
15 Louise Verkleij 1:34:55 2
357 Lianne van Son 1:35:43 3

Junioren Gemend

1  Bijl 2 0:58:37
2  Survival Boys 1:08:35
3  Terschellingcrew 1:08:39
4  Venga-Boys 1:15:59
5  De Ninja's 1:19:52
6  Survival Boys 1 1:20:14
7  FC Stok 1:28:56
8  The Surfivers 1:31:42
9  De Geluksvogels 1:36:07
10  De bende van 5 1:38:06
11  Team Rocket Blub in je pocket 1:42:45
12  FC Zuurstok 1:44:02
13  De vijf winnaars 1:45:52
14  De Wasbeertjes 1:48:22
15  Groep zonder Naam 1:53:29
16  Bij elkaar geraapt zooitje 1:55:27
17  De Octopus 2:00:48
18  De Groep 2:02:09

 

Junioren Dames

1  Girl Power 1:15:29
2  The Happy Runners 1:16:12
3  No Name 1:28:59
4  The Green Girls 1:30:54
5  To the LIMMit 1:32:51
6  Huppelkrukjes 1:38:59
7  Survival Sweeties 1:45:28
8  FC Tomaat 1:46:28
9  De Survival Girls 1:53:35
10  Monstergirls 1:53:38
11  Best you can get 1:53:44
12  Dream team 3 1:56:09
13  Fourx 2:04:44
14  De Huppeltjes 2:19:26
15  Gooische Meisjes 2:36:15
16  Meisjes zonder naam 2:40:43
     

 

Senioren Gemend

1  Gin Fratse A 0:59:08
2  Gin Fratse B 1:04:34
3  High Five 1:07:04
4  De Nachtbewaking 1:13:03
5  De ouwe met de jonge 1:15:11
6  De Padvinders 1:18:25
7  Vliegende Sinaasappels 2 1:22:01
8  Vliegende Sinaasappels 1 1:22:02
9  Chasing Rabbits 1:26:15
10  Broodje Bal 1:34:51
11  DreamTeam Wamel 1:42:40
12  AfroShinobi 1:47:36
13  Goed Gek 2 1:50:05

Senioren Dames

1  Wachtkamer 13 1:25:35
2  De Survival Mutsen! 1:35:32
3  Supergirls 1:45:53
4  Dreamteam 2:30:25

 


Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


Subsponsors:
Curis
© 2007/2012 Survivalrun Boven-Leeuwen