Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Voorlopige uitslagen Survivalrun Editie 2013

Eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17t/m 39 jr)   F Dames Senioren (17 t/m 39 jr)
G Heren Senioren (40+)   H Dames (40+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Startnummer / Naam / Looptijd / Klassering

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
133
Cas van Kaauwen 0:45:55 1
44
Sjoerd Gerrits 0:46:12 2
69
Kris van der Linde 0:49:58 3
411
Martijn Tijnagel 0:58:10 4
559
Stijn Hermanussen 0:58:39 5
556
Jurre Basten 0:58:41 6
558
Gert Hoes 0:58:46 7
557
Ward Basten 0:58:47 8
255
Daan van Wijk 0:58:48 9
254
Stan van Ooijen 0:58:50 10
113
Jordy Elsen 0:59:47 11
136
Dylan Jacobs 1:00:37 12
454
Stijn Ariaens 1:02:25 13
214
Lars Tromp 1:04:30 14
215
Rick van Dijk 1:04:46 15
28
Daniel 1:05:27 16
320
Sander 1:05:33 17
319
Guus 1:05:39 18
586
Tristan de Klerk 1:06:09 19
131
Nino Lagarde 1:06:11 20
321
Huub 1:06:23 21
383
Joshua 1:06:31 22
381
Thijn 1:06:36 23
384
Thijme 1:06:36 23
27
Sander 1:06:37 25
132
Kas Kroets 1:06:38 26
26
Chiel 1:06:39 27
128
Thies van Kaauwen 1:06:39 27
382
Stef 1:06:41 29
29
Giel 1:06:49 30
30
Pim 1:07:13 31
129
Glenn Vermeulen 1:08:25 32
130
Tom de Heuvel 1:08:35 33
555
Nick Jansen 1:08:41 34
5
Koen 1:09:42 35
316
Brett Bijland 1:12:12 36
149
Jordi Gremmen 1:16:42 37
169
Damien Franssens 1:16:51 38
172
Sam Janssen 1:17:05 39
171
Rutger van Elk 1:17:06 40
148
Sander Schutte 1:17:15 41
147
Jurre Basten 1:17:19 42
170
Thomas Steenkamp 1:17:36 43
146
Tom Kuijsterman 1:17:41 44
303
Paco 1:24:29 45
305
Jorin 1:24:41 46
304
Daan Jacobs 1:24:49 47
49
Joris Verschoor 1:24:51 48
534
Jelle Beumer 1:25:41 49
538
Stijn Stam 1:25:44 50
537
Wiebe Sas 1:25:50 51
539
Jules Wijnen 1:25:52 52
335
Sem de Goede 1:25:54 53
163
Beaudil van de Hurk 1:26:04 54
161
Tim van Baal 1:26:14 55
159
Maik Hermans 1:26:23 56
18
Hidde Timmerman 1:26:45 57
16
Rajco Diels 1:26:46 58
17
Sjoerd Lemmers 1:26:48 59
15
Tom van Dodewaard 1:26:56 60
409
Tim Janssen 1:27:12 61
410
Huub Stuiver 1:27:28 62
449
Pieter Rubens 1:31:53 63
450
Bart van Gaalen 1:32:01 64
168
Jef van Hoeven 1:32:37 65
166
Kevin Ortiz 1:32:41 66
165
Bas Roelofs 1:32:49 67
167
Boy van Lith 1:34:52 68
540
Maarten van Zwam 1:35:18 69
299
Tyler van den Hurk 1:41:40 70
392
Daan Fransen 1:47:10 71
152
Ivo Vastenhouw 1:47:43 72
230
Jelle Hol 1:47:47 73
153
Siem Perpekamp 1:47:49 74
231
Daan van Gils 1:47:51 75
234
Axel Koopman 1:47:58 76
111
Roy Elsen 1:52:00 77

 

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
83
Han de Bijl 0:41:46 1
64
Rick Tromp 0:42:51 2
65
Jimmy Raijmann 0:42:56 3
581
Ludo van Wezel 0:48:03 4
582
Laurens van Dreumel 0:48:09 5
402
Pelle Rensing 0:49:05 6
107
Guus 0:49:46 7
106
Kairon 0:49:50 8
164
Morano 0:51:09 9
135
Jur van Wijk 0:53:37 10
134
Guus Nijs 0:53:44 11
99
Simon Baars 0:53:56 12
100
Joost Baars 0:54:03 13
598
Stijn 0:56:02 14
568
Bart Moors 0:56:06 15
569
Tom Derks 0:56:19 16
244
Jelle Cornelisse 0:56:55 17
412
Daan Tijnagel 0:58:07 18
401
Lars Spelier 1:04:24 19
583
Bram van Baren 1:06:52 20
585
Stijn van Wel 1:07:39 21
584
Rico Kramer 1:07:41 22
283
Sander van Beuningen 1:07:56 23
285
Daniel Hol 1:08:06 24
284
Steven van Beuningen 1:08:22 25
156
Ward de Klein 1:08:25 26
157
Harm Konings 1:14:47 27
158
Pieter van Leeuwen 1:14:54 28
430
Rens van Geenen 1:15:36 29
431
Yoran Goossen 1:15:50 30
427
Pieter de Jong 1:15:51 31
433
Lars van Wijk 1:16:00 32
426
Jesper Kaaks 1:16:06 33
429
Stan Geitel 1:16:11 34
432
Teun Steenbruggen 1:16:11 34
481
Victor Martens 1:16:16 36
428
Bart-Jan van Sommeren 1:16:16 36
482
Tijn Kosters 1:16:18 38
480
Coen de Vree 1:16:23 39
483
Thijs Ernste 1:16:30 40
142
Bob de Heuvel 1:16:34 41
328
Jackey Torn Broers 1:16:44 42
329
Bart van den Berg 1:16:48 43
331
Ruud Hol 1:16:54 44
330
Pim Somerdijk 1:17:02 45
145
Jesner van Gelder 1:17:03 46
327
Stan Hol 1:17:06 47
144
Jamie Gubbels 1:17:41 48
323
Kevin van Dijk 1:19:12 49
326
Hessel Hartgring 1:19:22 50
324
Rick Wolters 1:19:29 51
325
Joep Kuijpers 1:19:30 52
468
Paul van Hees 1:21:06 53
470
Lucas van Schaik 1:22:18 54
308
Daan de Krijger 1:24:10 55
190
Harm 1:24:19 56
70
Jelle 1:25:21 57
71
Marijn 1:25:25 58
72
Kevin 1:25:26 59
179
Famke van Wel 1:26:29 60
359
Brent van der Ven 1:28:53 61
360
Ids van Elk 1:29:27 62
372
Jon van Tiem 1:29:27 62
363
Bart Fransen 1:29:51 64
361
Niels van Zwam 1:30:07 65
573
Croes 1:34:13 66
572
Doan 1:34:14 67
570
Wicky 1:34:14 67
571
Tomy 1:34:21 69
574
Brilloe 1:34:22 70
517
Stijn de Keijzer 2:12:20 71
520
Boudewijn de Kadt 2:12:25 72

 

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
67
Lois van den Bosch 0:49:50 1
48
Marloes van der Vliet 0:54:26 2
92
Silke van de Berg 1:11:30 3
90
Evi Derks 1:11:31 4
91
Pien van Beuningen 1:11:55 5
89
Eva van Boekel 1:11:56 6
88
Noor van Boekel 1:12:07 7
414
Caitlin van Oijen 1:15:51 8
463
Britt Mooren 1:18:16 9
462
Bente van den Hurk 1:18:20 10
460
Maartje Bijl 1:18:25 11
461
Femke van den Heuvel 1:18:26 12
251
Vera Roeffen 1:21:32 13
250
Britt van den Tooren 1:21:33 14
93
Floor Nederhoed 1:26:04 15
96
Roos van Aanholt 1:26:05 16
95
Geertje Stuiver 1:26:07 17
296
Maud Vos 1:26:55 18
366
Quinty Ophof 1:29:16 19
263
Joyce 1:30:50 20
266
Kyra 1:30:55 21
265
Rebekka 1:30:55 21
398
Naomi Vervoort 1:32:47 23
379
Birgit Janssen 1:34:46 24
279
Lindy van Elk 1:37:52 25
297
Vera van Eldijk 1:40:24 26
322
Ilja van Gelder 1:40:27 27
298
Amy van den Hurk 1:40:41 28
391
Naomi van der Molen 1:47:02 29
390
Puck van der Sanden 1:47:04 30
393
Meike van der Zandt 1:47:08 31
394
Aukje Visschers 1:47:13 32
151
Shaye Olij 1:47:40 33
150
Aniek Hofstede 1:47:47 34
154
Veerle van den Hurk 1:47:47 34
232
Anna van Geenen 1:47:59 36
235
Meike Visschers 1:48:06 37
233
Fleur Baas 1:49:28 38
508
Lois van den Bosch 1:52:16 39
513
Lara Furer 1:52:28 40
218
Lieve Wijnen 1:53:28 41
220
Lisa van Amsterdam 1:53:31 42
216
Wieke van der Vliet 1:53:36 43
515
Lotte Rubens 1:53:43 44
219
Sem Janssen 1:53:46 45
217
Eva van Eck 1:53:56 46
514
Lieke van Zon 1:54:32 47
511
Marloes van der Vliet 1:54:34 48
509
Marit de Best 1:54:37 49
510
Lena van Werven 1:54:44 50
512
Maxe den Boer 1:55:08 51
112
Mandy Elsen 2:02:21 52
478
Joyce Vermeulen 2:17:41 53
479
Nina Schoenmakers 2:17:41 53
476
Joa de Kok 2:17:46 55
477
Evie Krist 2:17:51 56

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
527
Iris Vervoort 0:54:56 1
46
Loes van der Wielen 1:01:00 2
47
Ellis van der Ven 1:01:07 3
566
Amber Ciaccia 1:01:57 4
82
Rens de Bijl 1:02:12 5
567
Meggie Derks 1:02:14 6
81
Elke Albers 1:02:24 7
56
Lonneke Reijers 1:05:12 8
576
Noortje Maters 1:13:18 9
575
Eline van der Velden 1:13:18 9
578
Dionne Lagarde 1:13:21 11
577
Nina Weijers 1:14:22 12
459
Bente 1:21:21 13
560
Anne van Zwam 1:21:28 14
563
Martina van Dinteren 1:21:34 15
562
Jady Stemkens 1:21:36 16
561
Melissa Albers 1:21:39 17
181
Maxime van den Hurk 1:25:42 18
178
Roos van Zandvoort 1:26:04 19
248
Elina van Gessel 1:26:07 20
180
Lotte van de Pol 1:26:29 21
300
Jitte den Biesen 1:26:54 22
247
Chris Kerkhoff 1:27:02 23
246
Eline van Wijck 1:27:12 24
245
Sterre Wijnen 1:27:16 25
249
Noor van Zwam 1:27:16 25
593
Rosa van Hoogstraten 1:27:40 27
595
Marieke Bardoel 1:27:47 28
596
Karly van Kampen 1:27:48 29
594
Inez Uijttewaal 1:27:50 30
440
Carlijn Kempen 1:28:56 31
445
Merel van Dinteren 1:32:23 32
444
Lieke Bijl 1:32:26 33
448
Sanne Rijken 1:32:27 34
447
Iris van Wijk 1:32:29 35
446
Jet van der Stoep 1:32:33 36
397
Inge Lam 1:32:44 37
375
Sophie van Oijen 1:34:15 38
374
Isa Furer 1:34:37 39
378
Fenna van Sommeren 1:34:37 39
373
Anne Rubens 1:34:41 41
376
Emma van Wezel 1:35:29 42
252
Rianne Raijmann 1:35:48 43
253
Noa Brands 1:35:55 44
276
Elise Rentinck 1:37:19 45
277
Anne-Lin Heijne 1:37:21 46
280
Lisanne de Leeuw 1:37:34 47
278
Emma Wolters 1:37:35 48
275
Roos van der Zandt 1:37:37 49
282
Ilse van Teefelen 1:37:41 50
434
Veerle Wijnen 1:37:48 51
281
Xiao-Ju Bouwman 1:37:52 52
435
Jill Palmaccio 1:37:54 53
418
Zenzi Ophof 1:39:47 54
419
Sabine Ruijter 1:39:49 55
416
Pien van der Meer 1:39:50 56
420
Qiu Ying van de Pol 1:39:55 57
417
Sanne van Leur 1:39:57 58
59
Sara de Jong 1:40:47 59
58
Britt van Valburg 1:40:47 59
61
Marrit van Zwam 1:40:49 61
62
Lynn brandts 1:40:53 62
63
Emma Heijmans 1:40:53 62
186
Lotte van de Rakt 1:41:17 64
184
Daphne van Kuppeveld 1:41:18 65
185
Amber van de Akker 1:41:26 66
182
Britt van Kerkhof 1:41:27 67
183
Hilde Pittens 1:41:29 68
377
Rowan Rubens 1:41:30 69
380
Alyssa Janssen 1:41:30 69
312
Anne van Gils 1:43:42 71
314
Lora Goudswaard 1:43:53 72
315
Auryn van Klaveren 1:44:11 73
313
Maria van der Meulen 1:44:44 74
490
Savannah 1:44:54 75
311
Dagmar Stoll 1:45:21 76
492
Anniek 1:45:22 77
489
Manon 1:45:25 78
205
Esmay Gubbels 1:45:28 79
491
Sharon 1:45:29 80
40
Guusje van de Laar 1:46:50 81
41
Gitte van de Laar 1:46:54 82
43
Ginger de Groot 1:47:01 83
42
Michelle de Groot 1:47:07 84
357
Inge Mouthaan 1:48:38 85
356
Sophie de Jong 1:48:38 85
354
Tineke Romijnders 1:48:57 87
355
Anne Brands 1:49:31 88
242
Dominique Vermeulen 1:52:03 89
353
Lonne Siegers 1:52:31 90
243
Judith Boerakker 1:53:47 91
286
Glenn Broeder 1:56:29 92
123
Kirsten van Ooijen 1:56:29 92
289
Yvon van Sommeren 1:56:30 94
126
Femke van Weegen 1:56:32 95
127
Anne van Dinteren 1:56:36 96
125
Laura Kooimans 1:56:37 97
124
Miriam Boender 1:56:38 98
287
Julia van den Berg 1:56:43 99
288
Romie Auwens 1:56:47 100
196
Beau Greve 1:57:00 101
192
Anneloes Huisman 1:58:34 102
209
Kelee Laamers 1:59:09 103
211
Maaike Westerijk 2:00:11 104
526
Wieteke van de Sande 2:00:46 105
475
Romy Zaaijer 2:00:47 106
474
Carmen van Oijen 2:01:17 107
472
Sophie van Oijen 2:01:18 108
212
Dion de Vree 2:12:10 109
518
Amber Driessen 2:12:11 110
519
Mieke Gerrits 2:12:14 111
516
Britte Driessen 2:12:14 111

Categorie E Heren Senioren (17 +)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
3
Dennis Peters 0:36:33 1
20
Joep de Winter 0:37:45 2
33
Mark Gruijters 0:41:04 3
9
Willem van den Akker 0:41:31 4
34
Elroy Janssen 0:42:21 5
2
Wesley Litjens 0:42:43 6
541
Jurn van Gisteren 0:42:54 7
505
Kees van Tol 0:44:08 8
504
Rolf Broekman 0:44:43 9
116
Bjorn Theunissen 0:44:46 10
358
Job van Nistelrooij 0:45:08 11
507
Willem van Leeuwen 0:45:12 12
506
Klaas-Geert Koolhout 0:45:24 13
110
Twan Koenders 0:45:40 14
118
Jeffrey Michels 0:46:07 15
31
Anton Coenders 0:46:39 16
45
Koen Reijers 0:46:54 17
32
Remco Siemes 0:48:15 18
332
Diego de Reuvel 0:49:16 19
368
Koen Verkerk 0:50:23 20
367
Sjoerd Verkerk 0:50:42 21
85
Floris 0:51:06 22
141
Mitchell 0:51:07 23
351
Roberto 0:52:00 24
1
Boy Litjens 0:52:45 25
350
Mounir 0:53:08 26
19
Bram van Dinteren 0:53:08 27
226
Frank van de Bos 0:53:28 28
225
Koen Janssen 0:53:36 29
223
Tim Janssen 0:53:45 30
227
Wesley Janssen 0:53:58 31
352
Guus 0:54:06 32
349
Desmond 0:54:12 33
554
Frank Govers 0:54:23 34
553
Yordi Teuwsen 0:54:39 35
552
Raymond Knoop 0:54:45 36
503
Teijn Salet 0:54:51 37
528
Piet Lam 0:54:52 38
550
Alex van der Pol 0:55:02 39
599
Jordy van Sonsbeek 0:56:29 40
600
Rens Vriesema 0:56:41 41
603
Timo Quanjer 0:56:43 42
224
Niek Thomassen 0:56:44 43
25
Barry Driessen 0:56:56 44
602
Jasper van der Zandt 0:57:07 45
601
Jan van den Hater 0:57:13 46
24
David Moonen 0:57:27 47
22
Mike Driessen 0:57:33 48
21
Mike Stevens 0:58:39 49
498
Bjorn Liefkens 0:59:47 50
551
Rick van der Pol 0:59:49 51
177
5e Belly Bastard 1:00:16 52
176
Michael 1:00:17 53
173
Gertjan 1:00:17 54
175
Xander 1:00:21 55
542
Jonas Grutters 1:00:34 56
199
Willem Kranenbroek 1:00:40 57
495
Gijs Klomp 1:00:45 58
493
Rene Brunet 1:00:47 59
198
Dick Verbeeten 1:01:07 60
494
Ton Foks 1:01:36 61
451
Peetjan Vink 1:01:46 62
162
Eric vd Bosch 1:01:46 63
77
Derk Roseboom 1:01:54 64
78
Daan Wolken 1:01:56 65
452
Ton van Vliet 1:02:12 66
453
Sjors van Geffen 1:02:18 67
121
Thijs den Biesen 1:02:20 68
455
Vincent Ariaens 1:02:26 69
122
Luke Banning 1:02:28 70
120
Martijn Kuijpers 1:02:32 71
119
Joris Veens 1:02:33 72
213
Jay Burgers 1:04:14 73
10
Edwin Hoenselaar 1:05:01 74
587
Erik Rijpma 1:08:37 75
591
Cas van Rossum 1:08:44 76
588
Mike Janssen 1:08:46 77
590
Edwin Rijpma 1:08:52 78
109
Serge van Boheemen 1:09:00 79
236
Mickey Peters 1:09:16 80
529
Geert van Bergen 1:10:01 81
531
Ivan van den Berg 1:10:02 82
530
Paul Heesakker 1:10:03 83
532
Teun van der Weyden 1:10:17 84
533
Bob Wassink 1:10:24 85
310
Joep vd Bogaard 1:11:28 86
307
Wouter Huisman 1:11:35 87
309
Martijn Engelen 1:11:37 88
487
Luuk Hendriks 1:15:00 89
484
Jelle van Leeuwen 1:15:00 90
488
Joep de Winter 1:15:04 91
485
Rogier Oude Wesselink 1:15:04 92
486
Stefan Scheers 1:15:10 93
589
Erik de Heuvel 1:15:38 94
415
Claud van Oijen 1:15:56 95
424
Joost Arts 1:16:28 96
408
Joost Lemmers 1:17:05 97
423
Stan van den Dobbelsteen 1:17:07 98
404
Willem Nijs 1:17:10 99
407
Wesley de Kadt 1:17:18 100
405
Joost van Oijen 1:17:24 101
565
Thomas Janssen 1:18:18 102
343
Daan Nieuwkoop 1:18:46 103
341
Dirk Eeuwes 1:18:47 104
546
Giel van Helvoort 1:19:16 105
547
Wouter Leijdes 1:19:27 106
466
Bram Beumer 1:21:02 107
467
Cas Jansen Steenbergen 1:21:05 108
469
Pim van Wolferen 1:21:11 109
101
Sjoerd de Wildt 1:21:56 110
103
Allt van de Pol 1:22:00 111
102
Dolf van Onna 1:22:10 112
456
Mark 1:22:11 113
465
Bjorn Theunissen 1:22:22 114
14
Edwin Arts 1:22:55 115
104
Thijs Franssen 1:23:52 116
105
Jan van Baaren 1:23:55 117
35
Peter van den Dool 1:24:05 118
306
Gus den Biesen 1:24:19 119
340
Jinjo 1:24:26 120
237
Brian de Waard 1:24:47 121
339
Phi Nguyen 1:25:20 122
73
Twan 1:25:22 123
342
Bram Vredendaal 1:25:25 124
337
Eliyano Samsoedin 1:25:44 125
55
Joep van Baaren 1:26:45 126
54
Ivo Laisina 1:26:50 127
53
Mitch de Waard 1:27:16 128
438
Marc Beets 1:28:52 129
442
Peter Kempen 1:28:57 130
439
Steijn Kempen 1:28:58 131
441
Colin Beets 1:29:01 132
370
Max Witsiers 1:29:35 133
371
Dennis Fontein 1:29:36 134
369
Siem van den Berg 1:29:36 135
362
Thijs Deenik 1:30:01 136
365
Devin Beck 1:30:07 137
364
Joeri van Koesveld 1:30:10 138
75
Joep Wolken 1:32:57 139
80
Chris Wolken 1:35:17 140
294
Bas vd Bogaard 1:42:45 141
293
Maarten Schaart 1:42:49 142
257
Sietse van Rijswijk 1:45:21 143
203
Roy Balkhoven 1:45:41 144
260
Marc de Lorijn 1:45:43 145
204
Rob Mulders 1:45:45 146
258
Patrick Ijmker 1:45:45 147
256
Luke Vermeulen 1:46:05 148
207
Robin Kersten 1:59:16 149
406
Bart Huisman 2:04:40 150

Categorie F Dames Senior (17 +)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
66
Marlijn Mulders 0:50:39 1
4
Mijanou Peters 0:53:10 2
7
Tamara Janssen 0:53:10 2
6
Christa Stuart 0:54:37 3
86
Bibi van Berkel 0:56:03 4
497
Martine Kalisvaart 0:59:39 5
543
Francis Toonen 1:00:16 6
8
Sanne Daanen 1:00:41 7
545
Annelien Bos 1:00:59 8
197
Ilse Jacobs 1:01:05 9
496
Janneke Siepman 1:01:31 10
160
Silvana Willems 1:01:50 11
39
Judith Santegoets 1:06:24 12
38
Marije de Kruijf 1:06:43 13
544
Dian Oostijen 1:07:55 14
108
Danielle Oorsprong 1:08:56 15
36
Maya Bruining 1:09:14 16
37
Sietske Vergeer 1:09:14 17
240
Leonie van der Eijk 1:09:23 18
239
Rianne Gruijters 1:09:29 19
580
Maret Busch 1:10:10 20
76
Fremie Wolken 1:11:21 21
464
Liza Jongstra 1:11:23 22
79
Yolinde Terwindt 1:11:51 23
189
Ilvie Boerema 1:16:21 24
188
Auke Janssen Steenberg 1:16:23 25
425
Tessa Heurter 1:16:37 26
564
Renske Bardoel 1:18:19 27
549
Anne Hooymans 1:19:13 28
548
Maniek Hooymans 1:19:21 29
458
Inge 1:21:25 30
457
Lisa 1:22:55 31
238
Shirley Peters 1:25:20 32
52
Mandy van Barneveld 1:26:26 33
51
Fedosja Mencke 1:26:28 34
443
Liesanne van Kranenburg 1:28:59 35
140
Sanne Megens 1:30:01 36
137
Willeke van der Wielen 1:30:33 37
345
Esmee van der Meer 1:30:45 38
348
Melissa van Koolwijk 1:30:49 39
347
Kirsten Burgers 1:30:50 40
346
Kim van Kempen 1:30:53 41
344
Myrthe Wiedeman 1:30:59 42
74
Karin Ahout 1:31:49 43
138
Marloes van der Wielen 1:32:34 44
139
Marieke Geurts 1:32:39 45
290
Marlon van Leeuwen 1:42:35 46
291
Lisa Schenkels 1:43:32 47
292
Mirjam van den Hurk 1:43:38 48
202
Larissa Gubbels 1:45:37 49
195
Sterre Thijssen 1:58:12 50
194
Femke van de Klok 1:58:14 51
191
Daphne van Kerkhof 1:58:22 52
193
Maxine Bergen 1:58:31 53
270
Alina Kures 1:58:53 54
273
Elise Karanacirie 1:58:53 55
271
Eva Kurczynska 1:58:54 56
210
Senna van Doorn 1:58:54 57
274
Alise Kures 1:58:55 58
272
Janneke Melis 1:58:58 59
208
Doenja Bergsma 1:59:13 60
473
Marlou Gremmen 2:00:23 61
471
Lotte Steenbruggen 2:00:45 62

Categorie G Heren Senioren (40+)

Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
12
Maarten Meeuwsen 0:38:10 1
97
Jan Verhoeff 0:41:59 2
98
Theo Baars 0:45:33 3
187
Henrie Janssen Steenberg 0:49:23 4
68
Eric van der Linde 0:50:03 5
221
Hennie van Wamel 0:51:06 6
222
Jan Vink 0:51:07 7
87
Noud Nota 0:52:06 8
403
Marc Gremmen 0:56:23 9
84
Geri de Bijl 1:02:26 10
262
Albert van Heijningen 1:03:39 11
579
Eugene Lemaire 1:09:54 12
421
Hans Heurter 1:15:54 13
422
Marc van Beek 1:16:46 14
396
Edwin de Bruijn 1:24:16 15
50
Henry Verschoor 1:24:51 16
94
Marcel Nederhoed 1:26:03 17

Categorie H Dames Senioren (40+)
Startnummer Achternaam Eindtijd Pos/Cat
317
Mandy Bijland 1:12:29 1
387
Ellen Wijnekus 1:25:20 2
389
Anne Verkleij 1:25:23 3
385
Grietje Verkleij 1:25:29 4
386
Miranda Berends 1:25:32 5
388
Louise Verkleij 1:25:35 6
114
Monique Elsen 1:53:16 7
115
Tamara Balvers 2:00:52 8

Junioren Gemend

Jeugd Gemengd Totaaltijd (beste 4) Uitslag
Relnicht United 3:50:43 1
Horssenpower 3:54:53 2
FC Korenwolf 3:56:36 3
DSZ E1 4:25:32 4
Horssense Boys 4:26:24 5
Woensel 4:27:53 6
Da kum nie zo nau 1 5:03:37 7
Da kum nie zo nau 2 5:04:24 8
Los Quatro Amigos 5:05:27 9
Donker Wit 5:07:28 10
Leones D1 Lachers 5:08:38 11
Ni Boys 5:08:57 12
Niet snel maar wel rap 5:17:33 13
Surf Chicks 5:44:44 14
The Hunters 5:47:15 15
FC Stok 6:05:21 16
De Beuners 6:12:59 17
Mensen eten meer 6:17:02 18
De vrolijke kleine kaboutertjes 7:08:24 19
DC Survivalkneusjes 7:10:57 20
De Donnies 7:11:35 21
Schapekoppe 8:48:59 22

 

Junioren Dames

Jeugd Meisjes Totaaltijd (beste 4) Uitslag
FC Smikkelmix 4:46:52 1
FC Eenhoorn 4:54:19 2
De Crazy Survivalgirls 5:13:27 3
Tuinkabouters 5:26:17 4
Echte meisjes in de jungle 5:47:37 5
Echte Meisjes in de modder 5:51:05 6
Chickies 5:54:48 7
De Pinguins 6:09:45 8
Alweer geen naam 1 6:25:03 9
Little Mix 6:29:52 10
The Hippies 6:30:59 11
WI not FIt 6:39:21 12
Survival Bitches 2 6:43:16 13
Pink Lady's 6:45:28 14
Het Theeteam 6:56:30 15
De Krokodilletjes 7:01:10 16
De Zalmpjes 7:07:52 17
Expeditie Survivalrun Kamp Zuid 7:15:44 18
Survivalbitches 7:34:21 19
Pink Lady's 1 7:36:11 20
Victoria MB1 7:46:14 21
Met de hakken over de sloot! 7:46:29 22
Gangster Girls 9:10:59 23

 

Senioren Gemend

Gemengd Senioren Totaaltijd (beste 4) Uitslag
JAMR 2:58:19 1
Gin Fratse 2:59:27 2
Storm Outdoor 1 3:05:11 3
Mannen van de Dijk 3:33:26 4
S.T.O.E.R. 3:34:47 5
Vliegende Sinaasappels 2 3:38:49 6
Storm Outdoor 2 3:41:50 7
Bende van Modder 3:44:43 8
Nachtbewaking 3:47:00 9
De Fonzies 3:57:41 10
The Belly Bastards 4:01:11 11
HET overteekplaats praktisch 4:04:39 12
Wat een pech! 4:09:53 13
Kanragout 4:34:59 14
The Kinky´s 4:40:23 15
De Wolken 4:47:00 16
Schokbestendig 4:52:55 17
The Boykies 4:58:50 18
Zwakke Enkels 5:00:08 19
Het groepje 5:05:45 20
The Cows 5:08:57 21
Vliegende Sinaasappels 1 5:17:17 22
De Startlijn 5:24:24 23
De Zondag Lopers 5:27:52 24
Aalt´s Little Ponies 5:29:58 25
AfroNinja 5:34:17 26
Mud Matties 5:41:34 27
Clever Fitters 5:46:29 28
Survival Family 5:55:43 29
Run 4 your life 5:58:14 30
1 2 3 bier 5 6 7 6:00:06 31
RPP Ronnie Party Palace 6:45:55 32
Powerpuffgirls and Kenn´s 6:51:41 33
Team Pinda 7:02:31 34
The Wraptastics 7:02:54 35
Browse Mates 7:56:32 36

Senioren Dames

Dames Senioren Totaaltijd (beste 4) Uitslag
High Five 4:31:35 1
Corpus Practica 5:41:44 2
SCP Dames 6:03:17 3
Pasawimama 6:05:47 4
Hockeychicks 7:53:19 5
Diva´s in de modder 7:55:35 6
Survivals 8:03:12 7

 


Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


Subsponsors:
Curis Keurslager Lemmers
     
© 2007/2014 Survivalrun Boven-Leeuwen