Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Voorlopige uitslagen Survivalrun Editie 2014

Heb je een prijs, maar was je tijdens de uitreiking niet aanwezig om je prijs in ontvangst te nemen, stuur dan een mail naar info@survivalrun.info.

Ook eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17t/m 39 jr)   F Dames Senioren (17 t/m 39 jr)
G Heren Senioren (40+)   H Dames (40+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

Kidsrun:

Jongens 6/7

Meisjes 6/7

1. Sander Verschoor

1. Emma Weijers

2. Noud de Kock

2. Fenne van Oosteren

3. Siem van Kauwen

3. Renske Rouwenhorst

Jongens 8/9

Meisjes 8/9

1. Luuk Driessen

1. Mette van Oosteren

2. Sem van Ooijen

2. Roos Banken

3. Lars v.d. Borgh

3. Anouk v.d. Kolk

 

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Startnummer / Naam / Looptijd / Klassering

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
69
Cas van Kaauwen 0:45:04
2
95
Daniel van Leest 0:48:11
3
68
Thies van Kaauwen 0:48:23
4
157
Tijn Baumann 0:54:25
4
306
Stijn Hermanussen 0:54:25
6
488
Jordy Elsen 0:58:13
7
498
Aron van Dijk 1:02:21
8
496
Dylan Jacobs 1:05:43
8
156
Daan Baumann 1:07:43
9
162
Sander Sas 1:09:54
10
159
Pim Mencke 1:10:06
11
160
Giel van Kampen 1:10:31
12
161
Chiel Gerrits 1:10:53
13
86
Stijn Areaens 1:11:46
14
87
Jelle Derks 1:11:52
15
89
Stijn Leegstraten 1:12:01
16
88
Sven Dinnissen 1:12:19
17
489
Roy Elsen 1:12:48
18
350
Robin Kroes 1:13:12
19
400
Lars Tromp 1:13:18
20
353
Siebe Gremmen 1:13:25
21
401
Rick van Dijk 1:13:25
22
351
Bastiaen Huijnen 1:13:30
23
349
Daan Jacobs 1:13:43
24
127
Mik Peters 1:14:24
25
126
Stan van Dinteren 1:14:41
26
402
Thijn Maille 1:18:47
27
371
Tom Kuijstermans 1:18:47
28
405
Hoshua Veens 1:19:51
29
404
Thijme Derrix 1:19:51
30
369
Mike Hermans 1:20:01
31
403
Stef de Wildt 1:20:22
32
181
Thomas 1:23:30
33
183
Mees 1:23:40
34
180
Lennaert 1:24:48
35
182
Tom 1:24:54
36
171
Henne Toonen-Dekkers 1:26:03
37
158
Bart van Gaalen 1:28:25
38
316
Sem de Goede 1:33:21
39
311
Jelle Beumer 1:33:26
40
313
Jules Wijnen 1:33:46
41
315
Rafael Marcus 1:33:46
42
314
Maarten van Zwam 1:33:57
43
312
Pieter Rubens 1:34:12
44
323
Pim van Haaren 1:36:17
45
125
Teun Mencke 1:39:50
46
289
Ruben van den Berg 1:43:34
47
290
Tim Janssen 1:43:47
48
469
Gert Hoes 1:43:55
49
472
Ward Basten 1:44:05
50
471
Tim Louwerse 1:44:23
51
470
Klaas Janssen Steenberg 1:44:23
52
473
Rens Fransen 1:44:42
53
266
Nick Jansen 1:46:16
54
269
Tom Boerboom 1:46:24
55
270
Stijn de Wildt 1:47:06
56
615
Bob Janssen 1:47:12
57
267
Arie Dijkhuizen 1:47:17
58
298
Juliyano 1:52:51
59
412
Stijn Brouwer 1:57:45
60
416
Stijn Arts 1:58:08
61
417
Joep Sips 1:58:23
62
411
Tibbe Bennik 1:58:37
63
203
Jelle Kuijpers 2:01:05
64
200
Niels van den Heuvel 2:01:10
65
202
Kelvin van Hoogstraten 2:01:27
66
201
Sem van den Wijngaarden 2:02:55
67
199
Ian Tijssen 2:04:07
68
214
Joeri Megens 2:12:01

 

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
52
Rick Tromp 0:45:23
2
20
Marc Rosmalen 0:48:37
3
54
Bram van der Wielen 0:53:51
4
26
Delphin Nak 0:54:31
5
53
Sjors van Wolferen 0:54:34
6
368
Ludo van Wezel 0:55:48
7
45
Siebe Janssen 0:56:03
8
25
Stein Nagel 0:56:09
9
44
Martijn Vink 0:56:11
10
114
Martijn Tijnagel 0:57:28
11
174
Lars van Wijk 1:00:11
12
37
Jelle Cornelisse 1:00:23
13
173
Kevin van Dijk 1:00:33
14
599
Stijn 1:02:16
15
209
Coen de Vree 1:05:14
16
208
Tijn Kosters 1:05:16
17
210
Thijs Ernste 1:06:16
18
211
Victor Martens 1:06:23
19
67
Daan van Wijk 1:06:58
20
66
Stan van Ooijen 1:07:24
21
510
Rick Tromp 1:08:40
22
383
Thomas van de Wijdeven 1:13:10
23
457
Lucas Smits 1:15:27
24
458
Teun van Lent 1:17:42
25
370
Tim van Baal 1:19:21
26
372
Beaudil van den Hurk 1:19:27
27
48
Jelle Strik 1:20:08
28
46
Kevin Karnata 1:20:17
29
47
Marijn Strik 1:20:24
30
592
Paul van Hees 1:24:10
31
168
Fabian Pompen 1:25:28
32
533
Bas 1:29:11
33
530
Julius 1:30:24
34
328
Mees van den Heuvel 1:39:06
35
291
Huub Stuiver 1:43:52
36
566
Youri 1:48:45
37
563
Hidde 1:49:41
38
564
Bram 1:50:22
39
565
Rik 1:50:44
40
474
Sieb Janssen Steenberg 1:50:57
41
475
Giel Schamp 1:50:58
42
476
Wessel van Zwam 1:51:08
43
477
Noud Tromp 1:51:30
44
478
Jowy Sas 1:51:31
45
274
Max Berkien 1:53:26
46
275
Baggio Barf 1:53:41
47
240
Jamie Gubbels 1:55:11
48
239
Jesse van Gelder 1:55:13
49
236
Jorn van Wijk 1:55:18
50
238
Gijs Wannet 1:55:34
51
237
Martijn van Bemmel 1:56:01
52
147
Nick 1:56:37
53
265
Sjoerd 1:57:07
54
261
Tim 1:57:31
55
264
Ron 1:57:34
56
262
Ramon 1:58:03
57
263
Robin 1:58:45
58
255
Daan 1:59:23
59
256
Timo 1:59:59
60
253
Luuk 2:00:03
61
254
Jovy 2:00:26
62
252
Abe Koolhout 2:06:16
63
133
Mike 2:08:30
64
132
Jaap 2:08:39
65
134
Bram  2:20:38
66
135
Max 2:21:27
67
614
Sven Stam 2:46:48

 

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
76
Quinty Ophof 1:06:19
2
75
Ilja van Gelder 1:06:38
3
77
Lois van den Bosch 1:06:45
4
74
Lotte Rubens 1:06:57
5
257
Eva van Boekel 1:09:45
5
258
Merel van Beuningen 1:09:45
7
259
Jill Pijnappels 1:09:56
8
260
Mies Reijers 1:09:59
9
149
Maartje Bijl 1:19:20
10
150
Britt Mooren 1:19:25
11
151
Bente van den Hurk 1:20:03
12
148
Femke van den Heuvel 1:20:08
13
354
Noor van Boekel 1:21:24
14
355
Silke van den Berg 1:21:32
15
357
Kim Reuvers 1:21:49
16
356
Fleur Janssen 1:22:05
17
364
Caitlin van Oijen 1:23:37
18
622
Eva van Soerland 1:24:45
19
538
Nadeche Geitel 1:24:48
20
540
Anne van den Boom 1:24:54
21
539
Lotte van Mourik 1:24:59
22
541
Puck Weijers 1:25:20
23
170
Evelien Hempenius 1:26:15
24
449
Kiara Nijhof 1:27:30
25
224
Meike Smits 1:31:43
26
225
Britt van den Tooren 1:32:03
27
165
Elin Mesman 1:32:53
28
500
Julie Exner 1:34:02
29
499
Esmee van Dijk 1:34:19
30
501
Natalie Exner 1:34:43
31
321
Nienke Kuijpers 1:37:42
32
317
Silke Goosens 1:38:13
33
320
Robin Heiden 1:38:21
34
318
Mirne van Swam 1:38:24
35
195
Sem Janssen 1:43:29
36
577
Marijke van den Berg 1:46:44
37
390
Puck van der Sanden 1:46:45
38
389
Meike van der Zandt 1:46:47
39
580
Lisanne Derrix 1:46:49
40
560
Elske Hoes 1:46:59
41
581
Jeske Laurant 1:47:07
42
578
Anne Lamerts 1:47:15
43
579
Vera Laurant 1:47:18
44
559
Pien van Beuningen 1:47:30
45
557
Evi Derks 1:47:31
46
558
Naomi Peters 1:48:32
47
561
Isa Krijgsman 1:48:35
48
196
Lisa van Amsterdam 1:49:06
49
562
Judy van de Klok 1:49:09
50
556
Marloes van der Vliet 1:49:12
51
192
Sara 1:50:37
52
194
Eva van Eck 1:50:45
53
193
Kimberly 1:51:08
54
609
Anne van Genen 1:51:30
55
197
Joelle Sluyter 1:51:36
56
191
Marit 1:51:53
57
482
Nathalie Janssen 1:52:00
58
481
Indra van Gelder 1:52:11
59
480
Marlon Karnata 1:52:18
60
479
Yara van der Wielen 1:52:25
61
140
Floor Nederhoed 1:57:18
62
142
Geertje Stuiver 1:57:24
63
413
Ellen van Doorn 1:57:48
64
141
Loes Brocker 1:58:03
64
139
Naomi van der Molen 1:58:03
66
467
Sylvaine van den Hurk 1:58:46
67
468
Marit Hol 1:58:52
68
414
Janne Paardenkoper 1:58:58
69
465
Sterre Koolhout 1:58:59
70
464
Evi Basten 1:59:27
71
466
Mandy Elsen 1:59:43
72
463
Alissa Zondag 2:00:00
73
212
Leentje Wijkmans 2:11:47
74
216
Chiara van den Boogaard 2:12:55
75
213
Mette van Maurik 2:13:17
76
215
Anne van der Heijden 2:13:18
77
388
Maaike van Dinteren 2:24:10
78
610
Myrthe Stam 2:47:46
79
612
Aukje Visser 2:47:52

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
115
Lonneke Reijers 1:01:19
2
508
Amber Ciaccia 1:08:25
3
380
Merel van Dinteren 1:13:35
4
116
Fleur Potjens 1:14:17
5
554
Martina van Dinteren 1:19:22
6
552
Anne van Zwam 1:19:28
7
555
Merle van Rosmalen 1:19:39
8
553
Maud Veugelers 1:19:55
9
490
Jitt den Biesen 1:25:17
10
169
Juleke Hempenius 1:25:30
11
462
Maud Vos 1:25:32
12
172
Margriet de Jong 1:25:52
13
583
Marjolein Buurman 1:27:00
14
624
Jady Stemkes 1:27:39
15
584
Kim van Koesveld 1:28:04
16
582
Amke van Welie 1:28:24
17
532
Anne 1:29:31
17
223
Sanne Smits 1:29:31
19
531
Maud 1:30:08
20
222
Lieke Wijgerse 1:30:10
21
322
Marieke Bardoel 1:36:15
22
460
Maryse Lamers 1:36:37
23
528
Loes Fransen 1:36:54
24
461
Charlotte Stensen 1:36:56
25
623
Elina van Gessel 1:37:35
26
204
Ellis van der Ven 1:37:47
27
526
Noor van Zwam 1:38:55
28
525
Didi van Beuningen 1:39:37
29
518
Isa van der Zandt 1:41:29
30
516
Iris van Donzel 1:42:18
31
517
Juul Dodemont 1:43:38
32
519
Eline van Wijck 1:44:03
33
568
Sabine Sleijffers 1:48:29
34
567
Fleur de Kleijn 1:48:38
35
246
Sidney Schoots 1:49:08
36
247
Aukje Bull 1:49:09
37
621
Jamilla Windt 1:49:43
38
64
Lieve Wijnen 1:50:45
38
570
Sara Fliervoet 1:50:45
40
445
Chris Kerkhoff 1:53:08
41
439
Anne Hooijmans 1:53:11
42
436
Emma van Wezel 1:53:16
43
276
Renee de Vries 1:53:18
44
277
Suzette van Deelen 1:53:31
45
435
Sophie van Oijen 1:53:32
46
227
Amber van den Akker 1:53:56
47
273
Audrey van Angelen 1:53:57
48
226
Britt van Kerkhof 1:54:00
48
228
Daphne van Kuppeveld 1:54:00
50
446
Marieke van Gruijthuijzen 1:54:01
51
442
Fleur Verhoeven 1:54:02
51
441
Eefje van Gelder 1:54:02
53
444
Lieke Erren 1:54:03
54
230
Hilde Pittens 1:54:14
55
437
Marit Coenders 1:54:19
56
440
Isa Furer 1:54:21
57
229
Lotte van de Rakt 1:54:26
58
438
Anne Rubens 1:54:36
59
146
Benthe 1:56:39
60
100
Glenn Kool 1:57:55
61
98
Sanne van Avezaath 1:58:12
62
285
Joyce 1:59:29
63
97
Kelee Laamers 1:59:36
64
287
Rebekka 1:59:54
65
286
Karlijn     1:59:57
66
300
Roos 2:00:45
67
305
Maxime 2:00:48
68
304
Rianne 2:01:00
69
301
Vera 2:01:14
70
302
Lotte  2:01:16
71
303
Noa 2:01:24
72
218
Beau Greve 2:04:30
73
248
Maaike Hendriks 2:06:13
74
250
Eva van der Mispel 2:06:16
75
249
Babs Vernooij 2:06:26
76
251
Jamie Witsiers 2:06:37
77
398
Jade Koolhout 2:07:36
78
396
Mieke Gerrits 2:07:48
79
397
Amber Driessen 2:08:00
80
399
Britte Driessen 2:08:02
81
130
Manon    2:09:02
82
129
Cherl 2:09:30
83
106
Mijntje Mencke 2:14:22
84
108
Marlon van der Weerden 2:14:40
85
244
Lynn Brands 2:14:44
86
243
Sara de Jong 2:14:45
87
109
Fabienne van den Hurk 2:15:02
88
107
Demi-Anne van den Berg 2:15:41
89
131
Isabel 2:20:48
90
128
Jody Rikken 2:21:47
91
387
Kayley Konijnenberg 2:24:12
92
374
Carlijn Kempen 2:24:14
92
376
Emma van Burken 2:24:14
92
386
Bregje van Wegen 2:24:14
95
375
Joyce Derks 2:24:28
96
385
Diede Peperkamp 2:24:30
97
384
Wieke van der Vliet 2:24:42
98
378
Kim Vermeulen 2:25:39
99
373
Emma Wolters 2:26:00
100
341
Britt Janssen 2:33:14
101
334
Marit Folkertsma 2:33:26
102
332
Sophie Cobussen 2:34:31
103
338
Lindy van Elk 2:34:38
104
333
Pleun van de Logt 2:34:48
105
331
Manon van Hoogstraten 2:35:01
106
339
Eline van der Ven 2:35:04
107
340
Sara van der Stoep 2:35:09
108
342
Kirsten Bade 2:36:06
109
336
Kimberly Vink 2:36:11
110
337
Shelly van Meeteren 2:37:05
110
619
Milou van Ooijen 2:37:05
112
613
Isa Janssen 2:46:48
113
611
Samantha Dumas 2:48:21

Categorie E Heren Senioren (17 +)

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
6
Dennis Peters 0:38:31
2
50
Paul de Keijzer 0:39:49
3
62
Joep de Winter 0:40:28
4
3
Willem vd Akker 0:42:01
5
16
Jeroen van de Laar 0:44:09
6
1
Dennis Verstegen 0:44:41
7
23
Mark Gruijters 0:44:47
8
61
Stijn de Keijzer 0:45:39
9
34
Piet Lam 0:46:04
10
330
Eric vd Borg 0:46:11
11
57
Joerie Burger 0:48:03
12
184
Job van Nistelrooij 0:48:44
13
136
Guus van Noorden 0:48:49
14
65
Jurn van Gisteren 0:49:21
15
8
Remco Hoenselaar 0:49:36
16
78
Paul Beijer 0:50:38
17
595
Pelle 0:50:50
18
625
Dennis 0:50:50
19
85
Kairon Verbon 0:50:53
20
597
Luuk 0:51:10
21
596
Han 0:51:13
22
22
Remco Siemes 0:51:58
23
15
Jeffrey Michels 0:52:12
24
486
Rik Peters 0:52:24
25
484
Jim Peters 0:52:33
26
24
Elroy Janssen 0:52:50
27
487
Stijn Gradussen 0:52:51
28
485
Martijn Teuwsen 0:52:54
29
21
Anton Coenders 0:53:27
30
18
Paul van Donzel 0:53:36
31
7
Chris van Koolwijk 0:53:47
32
38
B van Dinteren 0:55:43
33
9
Martijn Adams 0:56:09
34
59
Cas Janssen Steenberg 0:56:59
35
58
Bjorn Theunissen 0:57:11
36
11
Patrick van der Donk 0:57:12
37
60
Nick Penders 0:57:13
38
278
Ton van Vliet 0:57:45
39
71
Barry Driessen 0:57:48
40
73
David Moonen 0:57:49
41
367
Jordy vd Hurk 0:57:49
42
72
Yoram Moonen 0:58:00
43
70
Mike Driessen 0:58:05
44
10
Edwin Hoenselaar 0:58:35
45
408
Jouri Burgy 0:59:13
46
19
Boy Litjens 0:59:35
47
92
Wiljan Peters 0:59:42
48
271
Maikel Lukkezen 1:00:14
49
118
Derk Roseboom 1:00:20
50
409
Frank Govers 1:01:02
51
56
Bjorn Liefkens 1:01:09
52
121
Bart van de Boogaard 1:02:02
53
120
Rick van den Hatert 1:02:08
54
122
Eddie Maas 1:02:11
55
272
Joris Demmers 1:02:12
56
12
Joey Litjens 1:02:19
57
124
Mark Bus 1:02:24
58
602
Freek 1:02:25
59
123
Dick Verbeeten 1:02:34
60
601
Dennis 1:02:35
61
451
Robert Vink 1:02:36
62
626
Rayen 1:02:37
63
452
Peetjan Vink 1:02:48
64
448
Jos Hol 1:02:58
65
427
Luuk Lukkezen 1:03:28
66
110
Willem Kranenbroek 1:04:12
67
593
Sjoerd Verkerk 1:06:32
68
594
Koen Verkerk 1:06:41
69
307
Frank van Oosterhout 1:06:44
70
308
Stefan Scheers 1:07:25
71
348
Luc    1:07:35
72
407
Yordi Teuwsen 1:07:47
73
310
Joep de Winter 1:07:56
74
491
Rens Smidt 1:08:03
75
406
Alex van de Pol 1:08:05
76
347
Thijs de Kleijn 1:08:07
77
492
Floris Florussen 1:08:46
78
573
Frank 1:08:49
79
434
Jelrik Geurtz 1:08:50
80
575
Cyriel 1:09:07
81
574
Timo 1:09:18
82
280
Sjors van Geffen 1:09:22
83
572
Jordy    1:09:23
84
410
Raymond Knoop 1:10:09
85
428
Thijs den Biesen 1:10:43
86
431
Luke Banning 1:10:45
87
394
Joost Lemmers 1:11:56
88
90
Vencent Areaens 1:12:11
89
391
Willem Nijs 1:12:13
90
393
Joost van Oyen 1:12:34
91
392
Bart Huisman 1:12:44
92
395
Wesley de Kadt 1:12:53
93
382
Ward de Klein 1:13:17
94
459
Marijn Vos 1:16:58
95
509
Cas Arts 1:18:55
96
590
Stijn de Keijzer 1:20:13
97
49
Twan van Otterloo 1:20:14
98
589
Nick Penders 1:20:36
99
31
Daniel Lamandassa 1:22:09
100
28
Ivo Laisina 1:22:36
101
30
Joep van Baren 1:22:50
102
365
Claud van Oijen 1:23:58
103
588
Cas Janssen Steenberg 1:24:14
104
94
Stefan Warbout 1:26:04
105
119
Chris Wolken 1:27:49
106
535
Etienne 1:29:14
107
536
Bram 1:29:49
108
425
Martijn Kuipers 1:30:05
109
423
Thomas van Schaik 1:30:18
110
429
Bart Lammers 1:30:19
111
424
Peterjan van Ingen 1:30:43
112
432
Joris veens 1:30:49
113
430
Sweder Selles 1:31:36
114
524
Thomas Schoonbeek 1:31:54
115
426
Thijs van Heumen 1:31:55
116
521
Jari van Elk 1:32:06
117
523
Thijs Deenink 1:32:10
118
522
Niels van Zwam 1:32:27
119
520
Siem van den Berg 1:32:45
120
502
Jasper Peeters 1:33:59
121
503
Frank van Meurs 1:34:26
122
513
Jon van Tiem 1:34:43
123
514
Joeri van Kroesveld 1:34:45
124
511
Dennis Fontein 1:34:57
125
512
Giel Eeuwes 1:35:12
126
515
Kevin van Dijk 1:35:44
127
421
Harm Swinkels 1:36:21
128
420
Wouter Leijdes 1:36:51
129
326
Tom Janssen 1:39:56
130
231
Gertjan 1:40:41
131
36
Jeroen Reesen 1:41:19
132
587
Bjorn Theunissen 1:42:43
133
586
Pim van Wolferen 1:43:12
134
620
Lucas van Schaijk 1:43:17
135
296
Dirk Eeuwes 1:44:18
136
297
Bram van Vredendaal 1:44:28
137
293
Marijn Dos Reis 1:52:05
138
295
Janinho 1:52:12
139
292
Eliyano Samsoedin 1:52:42
140
294
Phi Nguyen 1:52:45
141
299
Ivo Bernts 1:53:24
142
102
Miguel Cardoso 1:58:23
143
99
Bart van Haren 1:58:33
144
103
Robin Kersten 1:58:49
145
104
Stefan Fenten 1:59:29
146
105
Koert van Roesel 1:59:30
147
145
Larren van Meeteren 2:03:42

Categorie F Dames Senior (17 +)

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
33
Marlijn Mulders 0:53:38
2
17
Krista Janssen 0:55:43
3
32
Karin Verstegen 0:59:20
4
55
Martine Kalisvaart 1:00:31
5
13
Tamara Janssen 1:01:20
6
84
Krista Mooijman 1:03:32
7
111
Maria Maas 1:03:41
8
113
Ilse Jacobs 1:03:57
9
433
Mieke Knaapen 1:08:44
10
43
Leonie van der Eijk 1:09:05
11
40
Sietske Vergeer 1:09:06
12
41
Maya Bruining 1:09:37
13
83
Daphne van de Pas 1:12:31
14
91
Renee Rabeling 1:13:10
15
82
Myra van Dinteren 1:13:18
16
381
Iris van Wijk 1:13:27
17
379
Aisha Abelen 1:13:45
18
507
Julia Ciaccia 1:18:49
19
608
Mandy van Barneveld 1:20:51
20
187
Karlijn Perlo 1:21:56
21
190
Sanne Megens 1:22:04
22
5
Maret Busch 1:22:10
23
189
Rosan Loeffen 1:22:14
24
188
Lisa Janssen 1:22:24
25
366
Celine van Ooijen 1:23:30
26
93
Kim van Sommeren 1:26:13
27
144
Desiree Wouters 1:30:22
28
143
Meggy van Elferen 1:30:24
29
506
M Kruitbosch 1:33:09
30
505
Chrisje de Jong 1:33:12
31
504
Cecile van de Peppel 1:34:18
32
81
Rosanne 1:34:34
33
80
Marjon den Biesen 1:34:38
34
166
Marije Siemes 1:35:50
35
163
Karin van de Koppel 1:35:58
36
324
Karly van Kampen 1:36:05
37
164
Ingrid van de Koppel 1:36:14
38
418
Anne Hooymans 1:36:16
39
419
Maniek Hooymans 1:36:54
40
206
Anke Janssen 1:37:45
41
179
Robine Hendriks 1:38:11
42
178
Kristel Jillisen 1:38:19
43
175
Charissa van der Meulen 1:38:26
44
177
Sanne Gijsbers 1:38:32
45
207
Marieke Mom 1:38:44
45
205
Tina Dijkhuizen 1:38:44
47
325
Guusje van de Laar 1:39:32
48
422
Anika Leijdes 1:40:00
49
35
Susanne Ulrich 1:41:10
50
360
Margo Willems 1:41:56
51
361
Anouk Jansen 1:42:26
52
362
Farah Daanen 1:42:38
53
453
Kim Reijers 1:44:14
54
456
Michelle Adams 1:44:34
55
359
Fleur den Ouden 1:44:35
56
358
Anne van Dinteren 1:44:50
57
454
Maaike Schaart 1:45:33
58
455
Lotte Reijers 1:46:14
59
281
Diede Selles 1:47:34
60
282
Marlou Verheijden 1:47:58
61
283
Priscilla Honders 1:48:14
62
284
Marijke Verdiesen 1:48:36
63
101
Doenja Bergsma 1:59:20
64
219
Frederique Huisman 2:03:22
65
217
Dapne van Kerkhof 2:03:54
66
220
Maxime van Bergen 2:04:23
67
221
Sterre Thijssen 2:04:29
68
242
Romie Auwens 2:14:27
69
245
Imke van Elk 2:14:35
70
241
Britt van Valburg 2:14:36
71
155
Dian den Biesen 2:36:31
72
154
Kristel Bos 2:36:58
73
152
Manon Beumer 2:37:39

Categorie G Heren Senioren (40+)

Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
63
Maarten Meeuwsen 0:42:39
2
14
Reinier van Amerongen 0:49:26
3
447
Sten Knuiman 0:51:26
4
279
Marco Jansen 0:57:18
5
607
Noud Nota 0:59:05
6
112
Ger Jacobs 1:04:11
7
4
Eugene Lemaire 1:17:02
8
29
Jochem Willemsen 1:22:32
9
363
Rob van Oijen 1:23:45
10
450
Laurens Nijhof 1:27:35
11
233
Twan 1:39:42
12
234
Lars 1:39:43
13
232
Martijn 1:40:26
14
497
Willy Croonen 1:48:07
15
483
Gerard Janssen 1:52:22

Categorie H Dames Senioren (40+)
Pos/Cat Startnummer Achternaam Eindtijd
1
79
Marlies Hermans 1:00:48
2
138
Jose Huisman 1:21:01
3
137
Silvia Korstanje 1:21:03
4
617
Elly Wijnekus 1:33:17
5
39
Anne Verkleij 1:33:28
6
42
Louise Verkleij 1:35:15
7
618
Grietje Verkleij 1:35:19
8
235
Margot 1:40:13

Junioren Gemengd

1
FC op je muil 1:05:47
2
Zijn we er al? 1:10:21
3
Black Monkeys 1:13:28
4
De Lauwese Boys 1:19:24
5
Survival Boys 1:19:43
6
The Lady and the bad boys 1:24:13
7
Stormers 1:25:43
8
Plaspauze 1:33:42
9
Horssense Boyz 1:44:11
10
De Flamingo's 1:46:45
11
zouden de speakers dochter wel doen 1:49:53
12
Horssense Boys 1:51:08
13
Wii Not Fit 1:53:29
14
De Nozems 1:55:19
15
H.A.C. 2 1:57:34
16
2Cool4School 1:58:05
17
H.A.C. 1 1:59:58
18
Alphense Boys 2:01:39
19
De Dotjes & Abe 2:06:18
20
De Teletubbies 2:12:30
21
Wittewel 2 2:14:48
22
De Vrouwkez 2:47:18

 

Junioren Dames

1
Survival Girls 1:06:40
2
Bad Grils 1:09:51
3
Regenbooghoppers 1:19:36
4
Pink Lady's 2 1:19:44
5
The Pinkpanters 1:21:43
6
The Bad Tigers 1:24:51
7
Foodbuddies 1:27:47
8
De Spotgaaien 1:30:52
9
De Wilde Kippen 1:38:10
10
Voetbalboeren 1:38:15
11
Hockeylosers 1:42:52
12
Horssense Lady's 1:46:59
13
Supergirls 1 1:48:11
14
Survivaldingskes 2 1:48:55
15
Bloempot 1:49:24
16
Survivaldingskes 1 1:51:06
17
De Coolste Chicks 2 1:53:54
18
De Coolste Chicks 1:53:56
19
Pink Lady's 1:54:02
20
Girl Power 1:57:42
21
Leones MD 1 1:59:14
22
De Dingskes 2:01:04
23
Survival Snollebollekes 2:07:52
24
Leones MB1 2:14:56
25
Wittewel 2:15:17
26
Anoniem 2:24:16
27
Snollebollekes 2:24:44
28
Feestteam 1 2:34:26
29
Feestteam 3 2:34:53
30
Feestteam 2 2:36:15

 

Senioren Gemengd

1
Fast & Furious 0:50:46
2
Leoward 0:51:01
3
Roda '28  0:52:40
4
Zoervleisj 0:57:56
5
Oeffelt Team 1 1:02:18
6
Team NDK 1:02:28
7
Oeffelt Team 2 1:04:00
8
De Vliegende Sinaasappels 2 1:04:02
9
De Nachtbewaking 1:09:09
10
Gratje 1:11:58
11
Atlar Ekmek Uzerinde 1:12:22
12
Power Army 1:13:22
13
3 bier en 1 cola 1:13:42
14
Mut Matties 1:20:16
15
Powerpuff Girls 1:20:39
16
3 jongens met 2 laatkomers 1:21:41
17
Clever Fit Crew 1:22:02
18
Totally Spies 1:23:38
19
4 Ooijtjes 1:23:43
20
Rene den Biesen 1:26:57
21
De Explo's 1:29:31
22
123 bier 567 1:32:09
23
Toch nog een team 1:33:39
24
Z 1:34:54
25
De Vliegende Sinaasappels 1 1:36:36
26
#DORP 1:40:01
27
AfroNinja 2 1:48:45
28
The running Cookie Girls 1:52:13
29
AfroNinja 1 1:52:26
30
Bende van Ellende 1 1:58:30
31
Bende van Ellende 2 1:59:03

Senioren Dames

1
Roda Chicks on tour 2 1:22:10
2
Golden Girls 1 1:34:20
3
Als je haar maar goed zit 1:35:14
4
T.E.A.M. 1:38:15
5
Roda Chicks on tour 1:38:22
6
Dramaqueens 1:45:09
7
DE appiehappies 1:48:06
8
Hockeychicks 2:04:02
9
Survival Bjoeties 2:14:35

 


Hoofdsponsors:

Clever Fit Beneden Leeuwen
Intersport Beneden Leeuwen


Subsponsors:
Curis Keurslager Lemmers
Nico van Swam Schadenet Rivierenland    
© 2007/2014 Survivalrun Boven-Leeuwen