Survivalrun boven-Leeuwen
Survivalrun
Kidsrun
Inschrijven
Sponsors
Contact
Survivalrun Boven-Leeuwen Facebook
SurvivalrunBL Twitter

Voorlopige uitslagen Survivalrun Editie 2015

Heb je een prijs, maar was je tijdens de uitreiking niet aanwezig om je prijs in ontvangst te nemen, stuur dan een mail naar info@survivalrun.info.

Ook eventuele fouten in de uitslag s.v.p. mailen aan info@survivalrun.info

A Jongens 10 t/m 13 jaar   B Jongens 14 t/m 16 jaar
C Meisjes 10 t/m 13 jaar   D meisjes 14 t/m 16 jaar
E Heren Senioren (17t/m 39 jr)   F Dames Senioren (17 t/m 39 jr)
G Heren Senioren (40+)   H Dames (40+)
Groep Junioren Gemengd   Groep Junioren Dames
Groep Senioren Gemengd   Groep Senioren Dames

Hier zullen na de Survivalrun de uitslagen worden gepubliceerd

Kidsrun:

Jongens 6/7

Meisjes 6/7

1. Thijs de Bruin

1. Fenne van Oosteren

2. Noud de Kock

2. Anouk van Gruijthuijsen

3. Kai Peters

3. Lotte van Dijk

Jongens 8/9

Meisjes 8/9

1. Pleun Verkleij

1. Elien Smits

2. Bas Broekman

2. Emma Wijers

3. Lars vd Borgh

3. Amber Bruijs

Categorie A Jongens 10 t/m 13 jaar. Klassering / Naam / Looptijd

1
Cas van Kaauwen  0:44:25
2
Daniel van Leest  0:47:46
3
Tijn Bauman  0:55:47
4
Thies van Kaauwen  0:55:49
5
Jordy Elsen  0:58:44
6
Sander Sas  1:02:10
7
Thomas Termeer  1:02:31
8
Harm van Boom  1:03:45
9
Chiel Gerrits  1:03:49
10
Mik Peters   1:06:20
11
Stan van Dinteren   1:06:42
12
Stijn Ariaens  1:09:28
13
Jaap Ariaens  1:09:48
14
Joris Verschoor  1:10:05
15
Bram Brouwer  1:13:24
16
Jan Peters  1:15:46
17
Luc van Ooijen  1:16:00
18
Daan Jacobs  1:16:06
19
Siebe Gremmen  1:16:15
20
Daan Baumann  1:20:03
21
Rick Smits  1:21:08
22
Mees van de Hurk  1:24:22
23
Brent Kolvenbach  1:24:28
24
Bart Vissers  1:24:38
25
Yuri Knuiman  1:25:04
26
Stijn de Wildt  1:30:57
27
Brett Bijland  1:34:26
28
Daan Hut  1:35:28
29
Sem Kolvenbach  1:47:53
30
Bart van Leur  1:47:57
31
Milan Henzen  1:48:02
32
Remon Rademakers  1:48:08
33
Binc Kolvenbach  1:48:10
34
Rafael Marcus  1:50:11
35
Pieter Rubens  1:50:23
36
Sem de Goede  1:50:27
37
Jules Wijnen  1:50:31
38
Maarten van Zwam  1:50:37
39
Olav Heurter  1:51:04
40
Lex Kolkman   1:51:36
41
Pim van Haaren  2:00:51
42
Joep van de Klok  2:01:22
43
Jelle Derks  2:04:01
44
Henne Toonen Dekkers  2:04:11
45
Joep van der Sluijs  2:05:21
46
Wiebe Sas  2:23:53
47
Stijn Stam  2:23:59
48
Jelle Beumer  2:24:02
49
Pim Mencke  2:25:54
50
Tim Louwerse  2:26:03
51
Rens Franssen  2:26:07
52
Giel van Kampen  2:26:11
53
Ward Basten  2:26:13
54
Gert Hoes  2:26:17
55
Klaas Janssen Steenberg  2:26:34

Categorie B Jongens 14 t/m 16 jaar

1
Joost Baars  0:57:12
2
Roy Elsen  1:06:54
3
Lars Tromp  1:09:28
4
Rick van Dijk  1:10:28
5
Aaron van Dijk  1:15:28
6
Sam Janssen  1:15:47
7
Rutger van Elk  1:16:10
8
Noud Franken  1:16:28
9
Nick van Welie  1:16:30
10
Daan Pulles  1:16:34
11
Rowin van Zoggel  1:16:53
12
Jeroen Vos  1:19:34
13
Hidde Timmerman  1:20:04
14
Sander Schutte  1:20:04
15
Thom Domensino  1:20:18
16
Hein van Winssen  1:20:20
17
Tijn de Bie  1:22:45
18
Just Bouwman  1:22:54
19
Niels van Tintelen  1:24:06
20
Nick Jansen  1:25:50
21
Bram van Tiem  1:26:06
22
Bob de Heuvel  1:26:17
23
Jesner van Gelder  1:26:18
24
Tom Boerboom  1:26:43
25
Jordi Gremmen  1:26:47
26
Jurre Basten  1:27:00
27
Kevin Karnata  1:29:53
28
Pim Maters  1:29:54
29
Sjoerd Gerrits  1:30:23
30
Stan van Zwolgen  1:30:32
31
Gijs Lamers  1:30:54
32
Gijs van Aanholt  1:34:34
33
Jesper vd Berg  1:35:16
34
Jules Feelders  1:35:18
35
Jaimen Attara  1:35:28
36
Luc de Goede  1:35:28
37
Tom van Zwam  1:35:36
38
Jelle Hol  1:35:36
39
David Janssen  1:35:46
40
Daan van Gils  1:35:46
41
Ax Warnei  1:35:48
42
Harmen-Joseph Ettema  1:35:50
43
Teun van Mourik  1:44:32
44
Mats van Welie  1:44:44
45
Ivo  1:47:50
46
Thijn Maille  1:50:13
47
Jurre Basten  1:50:28
48
Guus Otte  1:50:33
49
Wessel Vissers  1:50:33
50
Juliyano  1:54:35
51
Daan van Wijk  2:01:50
52
Jord van Rossum  2:02:04
53
Terrel van den Heuvel  2:03:25
54
Jowy Sas  2:08:07
55
Sieb Janssen Steenberg  2:08:47
56
Noud Tromp  2:08:47
57
Giel Schamp  2:08:49
58
Pim van Duifhuizen  2:08:59
59
Jorn van Wijk  2:21:04
60
Martijn van Bemmel  2:21:08
61
Gijs Wannet  2:21:09

Categorie C Meisjes 10 t/m 13 jaar

1
Robin van Dinteren   1:18:53
2
Eva van Boekel  1:20:04
3
Jill Pijnappels  1:20:11
4
Merel van Beuningen  1:20:13
5
Mies Reijers  1:20:28
6
Bette Janssen Steenberg  1:20:38
7
Anouck van de Kolk  1:22:02
8
Caitlin van Oijen  1:28:32
9
Kiara Nijhof  1:35:19
10
Louise (Theunissen) Peters  1:38:52
11
Julie Exner  1:41:29
12
Esmee van Dijk  1:41:58
13
Natalie Exner  1:42:08
14
Inge van der Meyde  1:46:31
15
Meike Smits  1:47:48
16
Isabel van Galen  1:49:04
17
Annet Verschoor  1:49:04
18
Jenna Hoogendoorn  1:49:48
19
Anne Klaassen  1:49:52
20
Iris van Mook  1:49:54
21
Sophie Lekatompessy  1:49:57
22
Celeste Konings  1:50:04
23
Isa Heurter  1:51:46
24
Marijke van den Berg  1:52:28
25
Jeske Laurant  1:52:37
26
Lisanne Derrix  1:52:39
27
Anne Lammerts  1:52:39
28
Sterre Koolhout  1:53:51
29
Marit Hol  1:54:12
30
Evi Basten  1:54:29
31
Naomi van der Molen  1:55:32
32
Alissa Zondag  1:55:35
33
Puck Weijers  1:59:41
34
Kim Zondag  1:59:48
35
Inge van Gelder  2:00:06
36
Roos Vermeulen  2:00:12
37
Lotte Teunissen  2:00:14
38
Jinke Heyne  2:00:23
39
Loes Brocker  2:00:27
40
Guusje Harbers  2:01:26
41
Roanne Coppes  2:02:02
42
Meike  2:02:34
43
Aukje  2:02:44
44
Anica  2:02:47
45
Puck   2:02:52
46
Megan  2:03:53
47
Claudia  2:03:59
48
Bregje   2:04:13
49
Nina  2:05:02
50
Guusje  2:05:16
51
Juultje  2:05:19
52
Noa  2:05:23
53
Melanie van Suijdam  2:09:37
54
Marieke Jacobs  2:09:45
55
Linda van Haagen  2:09:52
56
Manon Gubbels  2:10:03
57
Noortje van Tiem  2:10:07
58
Mandy Elsen  2:10:11
59
Marlotte van Dijk  2:10:12

Categorie D Meisjes 14 t/m 16 jaar

1
Emma Mulder  1:07:12
2
Lois van den Bosch  1:09:26
3
Lotte Rubens  1:09:48
4
Quinty Ophof  1:09:54
5
Floortje Bosma  1:17:47
6
Carolien  1:28:54
7
Daimy  1:29:09
8
Ilja van Gelder  1:31:26
9
Lara Furer   1:31:30
10
Lisa   1:40:20
11
Sanne  1:40:31
12
Lynn Kolvenbach  1:40:34
13
Evi Derks  1:41:18
14
Elske Hoes  1:41:22
15
Isa Krijgsman  1:41:37
16
Britt Mooren  1:41:42
17
Maartje Bijl  1:41:48
18
Bente van de Hurk  1:41:52
19
Femke van den Heuvel  1:41:58
20
Annabel  1:44:15
21
Reina  1:44:18
22
Julia  1:44:21
23
Linda   1:44:21
24
Lois van den Bosch  1:45:19
25
Indy van Hoogdalem  1:45:20
26
Inge Gerrits  1:45:23
27
Pien van Beuningen  1:45:43
28
Shaye  1:46:12
29
Tess Raafs  1:46:15
30
Esmee van Kruijsbergen  1:46:26
31
Sanne Smits  1:46:29
32
Pleun Hoes  1:46:31
33
Inge Hooijmans  1:46:36
34
Lauren Veugelers  1:46:37
35
Britt van den Tooren  1:46:43
36
Ilse van der Zandt  1:46:43
37
Anniek  1:46:47
38
Silke Sommerdijk  1:46:56
39
Lieke Wijgerse  1:47:42
40
Iris de Leeuw  1:48:42
41
Tessel van Gelder  1:49:21
42
Katja Derks  1:50:56
43
Marloes van der Vliet  1:52:04
44
Naomi Peters  1:52:06
45
Charlotte Strik  1:52:19
46
Naomi Verschuure  1:52:24
47
Kaylee Timmers  1:55:56
48
Quinty Ophof  1:55:57
49
Mechje de Haan  1:56:05
50
Maud Vos  1:56:10
51
Marlieke Bull  1:56:11
52
Eva van Eck  1:56:17
53
Elke van Dinther  1:56:17
54
Marlijn van Lent  1:57:07
55
Kayleigh van Hoogstraten  1:57:30
56
Naomi Vervoort  1:59:00
57
India van Gelder  2:00:06
58
Sterre van Dreumel  2:00:09
59
Sanne Hol  2:00:17
60
Lotte Rubens  2:01:26
61
Anne van Gils  2:01:47
62
Lotte Bouman  2:01:56
63
Lotte Gerrits  2:02:11
64
Esmee van Hulst  2:02:12
65
Amber van den Akker  2:02:15
66
Lotte van de Rakt  2:02:17
67
Britt van de Kerhoff  2:02:22
68
Daphne van Kuppeveld  2:02:29
69
Eline Herkenrath  2:04:10
70
Aafke Fransen  2:04:38
71
Anne Fransen  2:04:46
72
Roos van der Zandt  2:05:33
73
Nina Mennink  2:05:38
74
Carlijn Kempen  2:05:39
75
Emma Wolters  2:05:48
76
Celeste Kooijmans  2:05:50
77
Manon Arts  2:05:52
78
Jamilla Veenman  2:06:01
79
Lieke Vergeer  2:06:04
80
Giulia van Ooijen  2:06:07
81
Kim de Wildt  2:06:25
82
Esmee Kuijpers  2:06:38
83
Manon Jansen  2:09:30
84
Sabine Sleijffers  2:10:08
85
Fleur de Kleijn  2:10:08
86
Pien van der Meer  2:10:20
87
Michelle  2:10:55
88
Nine de Wildt  2:11:06
89
Manon  2:11:20
90
Emily  2:11:43
91
Daisy  2:11:49
92
Sara Fliervoet  2:12:27
93
Elina van Gessel  2:17:23
94
Inge van de Klok  2:17:23
95
Loes Fransen  2:17:26
96
Isa van de Zandt  2:18:13
97
Sterre Wijnen  2:18:13
98
Juul Dodemont  2:18:42
99
Meggie Derks  2:18:47
100
Sjamke Bouten  2:19:07
101
Iris van Donzel  2:19:11
102
Sjuul Vermeer  2:19:14
103
Marthe van Herpen  2:19:25
104
Didi van Beuningen  2:19:41
105
Loes Ansen  2:20:24
106
Desi van Woerkom  2:20:27
107
Mari�l de Leeuw  2:20:33
108
Puck Vink  2:20:38
109
Chris van Kerkhoff  2:22:14
110
Marieke van Gruijthuizen  2:22:16
111
Iris Speelman  2:22:20
112
Sophie van Burken  2:27:04
113
Janelle Peters  2:27:12
114
Yang Janssen  2:27:23
115
Fien van Hulst  2:27:40
116
Sofie Koppers  2:27:43
117
Diede Peperkamp  2:29:12
118
Maaike van Dinteren  2:29:17
119
Wieke van der Vliet  2:29:18
120
Kayley Konijnenberg  2:29:21
121
Bregje van Wegen  2:29:30
122
Isa Furer  2:41:15
123
Froukje Huisman  2:41:24
124
Anne Rubens  2:42:31
125
Eefje van Gelder  2:42:32
126
Anne-Sophie Nelissen  2:42:45
127
Emma van Wezel  2:44:53
128
Willemijn van Leeuwen  2:44:53
129
Noor van Wamel  2:45:15
130
Ilse van Teeffelen  2:46:00
131
Elise Willemsen  2:47:09
132
Fenna van Sommeren  2:47:16
133
Fleur Verhoeven  2:47:28
134
Sophie van Oijen  2:48:19
135
Kimberly Vink  2:52:10
136
Marit Folkertsma  2:52:47
137
Lindy van Elk  2:53:06
138
Milou van Ooijen  2:53:08
139
Pleun van der Logt  2:53:21
140
Britt Janssen  2:53:25
141
Shelly van Meeteren  2:53:35
142
Isabel Peters  2:53:59
143
Sara van der Stoep  2:54:21
144
Eline van der Ven  2:54:30
145
Kirsten Bade  2:54:37

Categorie E Heren Senioren (17 +)

1
Dennis Peters   0:43:20
2
Willem van den Akker  0:43:29
3
Paul de Keijzer  0:43:47
4
Dennis Verstegen  0:47:44
5
Max van Thiel  0:48:20
6
Mark Gruijters  0:48:51
7
Siebe Janssen  0:49:30
8
Job van Nistelrooij  0:50:05
9
Rick Tromp  0:50:34
10
John van den Akker  0:51:38
11
Remco Hoenselaar  0:51:55
12
Bart de Vries   0:53:00
13
Rick van Hensbergen  0:53:13
14
Yordi Teuwsen  0:54:01
15
Erik Froon   0:55:05
16
Anton Coenders  0:57:01
17
Wiljan Peters   0:57:08
18
Johnny van de Zanden  0:57:35
19
Antonie Elbers  0:58:25
20
Tom van de Pol  0:58:39
21
John Banken  0:58:41
22
Chris van Koolwijk  0:58:46
23
Boy Litjens  0:59:12
24
Patrick van de Donk   1:00:50
25
Joost Smits  1:00:53
26
Willem Vos  1:01:38
27
Johan Bernts  1:01:54
28
Martijn Adams  1:02:12
29
Niels Jansen  1:02:12
30
Wouter Leijdes  1:02:24
31
Elroy Janssen  1:02:43
32
Coen de Vree  1:04:34
33
Tijn Kosters  1:04:39
34
Frank Verbaten  1:04:42
35
Peetjan Vink  1:05:20
36
Victor Martens  1:05:24
37
Robert Vink  1:05:27
38
Thijs Ernste  1:05:35
39
Bart den Bieman  1:06:06
40
Marco de Kok  1:06:30
41
Danny Janssen  1:06:32
42
Daan Lemmers  1:07:05
43
Martijn Vink  1:07:32
44
Edwin Hoenselaar  1:09:27
45
Tomas  1:09:27
46
Jasper  1:09:29
47
Jan  1:09:40
48
Timo  1:09:45
49
Yannick Viguurs  1:12:14
50
Nick Penders  1:14:02
51
Pim van Wolferen  1:14:14
52
Paul van Hees  1:14:21
53
Ward Koolhout  1:14:26
54
Joel Willemsen  1:14:28
55
Cas Janssen Steenberg  1:14:41
56
Lucas van Schaik  1:14:43
57
Kevin Beck  1:15:38
58
Eddie Maas  1:16:25
59
Frank van Elst  1:16:27
60
Dick Verbeeten  1:16:31
61
Willem Kranenbroekr  1:16:41
62
Storm van Merwijk  1:16:44
63
Jelle Martens  1:16:51
64
Mark Bus  1:16:57
65
Tom Hendriks   1:17:27
66
Sjonnie van Dinteren   1:18:56
67
Wout Romijnders  1:23:49
68
Kees van der Velden  1:23:51
69
Erik Rijpma  1:23:59
70
Cas van Rossum  1:24:01
71
Sjoerd Verkerk  1:25:22
72
Koen Verkerk  1:25:45
73
Stefan Warbout  1:26:50
74
Michael Freriks  1:27:14
75
Thomas van Schaik  1:27:44
76
Marijn Strik  1:29:18
77
Sweder Selles  1:29:28
78
Joris Veens  1:29:39
79
Luke Banning  1:29:42
80
Martijn Kuijpers  1:29:54
81
Thijs van Heumen  1:29:57
82
Jelle Strik  1:30:17
83
Bart Lammers  1:30:18
84
Remco Siemes  1:30:45
85
Robin van Bemmel  1:32:00
86
Thijs den Biesen  1:32:06
87
Arjan Renkens  1:32:29
88
Mitch Wiebe  1:32:50
89
Christian Daamen  1:33:20
90
Jasper Peeters  1:34:00
91
Jobbe Arts  1:34:09
92
Willem Nijs  1:34:56
93
Joost Lemmers  1:35:40
94
Wesley de Kadt  1:35:53
95
Joost van Oyen  1:35:54
96
Dani Roeffen  1:36:33
97
Ricardo Pruissen  1:36:49
98
Mitchel  1:37:10
99
Kevin van Dijk  1:37:50
100
Ingo  1:37:53
101
Lars van Wijk  1:37:54
102
Harry van Zonsbeek  1:38:04
103
Stijn de Keijzer  1:38:07
104
Hugo van Gelder  1:38:23
105
Teun van Lent  1:39:32
106
Siebe Janssen  1:39:36
107
Bart Jilesen  1:39:56
108
Rick Kersten  1:40:01
109
Twan van Otterloo  1:44:59
110
Marijn dos Reis  1:53:12
111
Bram van Vredendaal  1:53:45
112
Phi Nguyen  1:54:37
113
Johnsons Sulter  1:54:43
114
Eliyano Samsoedin  1:54:51
115
Jannick Crop  1:58:42
116
Wouter Pols  2:00:16
117
Bram van Gils  2:01:54
118
Etienne Lagarde  2:02:12
119
Bauk van den Berg  2:03:36
120
Walter Diks  2:03:48
121
Ricardo Pols  2:13:31
122
Gilian de Haas  2:14:37
123
Max Berkien  2:20:57
124
Robin Kersten  2:24:28
125
Stefan Fenten  2:24:47
126
Joris Hol  2:43:01
127
Sander Post  2:43:13
128
Jorg Dikker  2:43:53
129
Luuk van Weerdenburg  2:44:50
130
Boudewijn de Kadt  2:45:45
131
Bram van Stigt  2:45:56
132
Stan Hol  2:45:57
133
Givanni van Ooijen  2:47:40

Categorie F Dames Senior (17 +)

1
Tamara Janssen  0:56:24
2
Karin Verstegen  0:56:29
3
Bo van Keulen  1:02:27
4
Donna Morwarin  1:03:56
5
Iris Vervoort  1:10:18
6
Marise Schamp  1:16:35
7
Yara den Boer  1:26:02
8
Kim van Sommeren  1:26:54
9
Ires Boneschansker  1:27:11
10
Celine van Oijen  1:28:32
11
Nicoline Oosterhof  1:32:39
12
Femke Pierlo  1:32:40
13
Sietske Vergeer  1:33:10
14
Amayra Kappel  1:33:11
15
Maya Bruining  1:33:18
16
Maaike Bruining  1:33:25
17
Rianne Gruijters  1:33:40
18
Cecile van de Peppel  1:34:14
19
Imke van Elk  1:34:54
20
Sara de Jong  1:34:55
21
Fanny van de Pol  1:35:01
22
Lynn Brands  1:35:01
23
Kim Reijers  1:37:24
24
Sanne  1:38:09
25
Yolinde Terwindt  1:38:39
26
Minke Melskens  1:38:43
27
Jana Bekkers  1:39:05
28
Lotte  1:39:13
29
Fleur den Ouden  1:39:35
30
Anne van Dinteren  1:39:35
31
Anouk Jansen  1:39:45
32
Iris van Wijk  1:41:02
33
Lieke Bijl  1:41:13
34
Mariek Tromp  1:41:18
35
Merel van Dinteren  1:41:18
36
Suzette van Deelen  1:45:07
37
Marit Kohlen  1:45:10
38
Ren�e de Vries  1:45:11
39
Marjolein Buurman  1:46:43
40
Jady Stemkens  1:47:06
41
Lynn Buurman  1:47:08
42
Myl�ne Duivenvoorden  1:47:16
43
Amke van Welie  1:47:20
44
Lian Franken  1:47:36
45
Lisa Wintjes  1:58:46
46
Rebecca Pols  2:00:21
47
Anouk van Os  2:01:49
48
Wendy Kanis  2:01:50
49
Maud van Kessel  2:01:59
50
Kim Vermeulen  2:06:12
51
Lieke Verhoeks  2:09:14
52
Caro Eikhout  2:09:23
53
Anne van Wijck  2:09:33
54
Eva Weijs  2:13:53
55
Linda de Konink  2:14:23
56
Angelique de Haas  2:14:26
57
Kristel van Elk  2:15:10
58
Danique Smits  2:18:53
59
Hilde Megens  2:19:00
60
Kirsten Burgers  2:19:11
61
Charlotte de Luij  2:19:20
62
Aicha Enzerink  2:22:35
63
Demi Burgers  2:22:46
64
Anne Brands  2:22:46
65
Gina van Leeuwen  2:23:20
66
Milou van Kessel  2:23:29
67
Michelle van Kessel  2:23:30
68
Doenja Bersma  2:24:42
69
Kendra Teunissen  2:24:50
70
Manon Beumer  2:25:42
71
Kelee Laamers  2:25:47
72
Daphne van den Broek  2:26:04
73
Rianne Bos  2:26:07

Categorie G Heren Senioren (40+)

1
Maarten Meeuwsen  0:48:14
2
Reinier van Amerongen  0:51:20
3
Hennie van Wamel  0:52:38
4
Ralph Peters  0:58:06
5
Theo Baars  0:58:21
6
Maarten Brouwer  1:13:32
7
Eugene Lemaire  1:18:02
8
Jochem Willemsen  1:18:14
9
Sten Knuiman  1:25:05
10
Rob van Oijen  1:28:38
11
Dries Cramer  1:34:34
12
Laurens Nijhof  1:35:27
13
Roland Hut  1:35:29
14
Henry Verschoor   1:49:10
15
Hans Heurter  1:52:12


Categorie H Dames Senioren (40+)

1
Elly Wijnekus  1:39:51
2
Louise Verkleij  1:40:02
3
Grietje Verkleij  1:40:43
4
Mandy Bijland  1:40:47
5
Tessa Heurter  1:52:07
6
Anne Verkleij  2:15:07

 

Junioren Gemengd

1.
The Swaggaboys
1:03:04
2.
Get rekt duckies
1:16:01
3.
The Runners
1:20:00

Junioren Dames

1.
Bad Girls
1:20:14
2.
Diogurlzz
1:37:38
3.
Survivalgurlss
1:41:50

Senioren Gemengd

1.
Fast & Furious
1:04:50
2. FC op je muil!
1:05:03
3.
HV Als de bladeren vallen
1:06:33

Senioren Dames

1.
High Five
1:33:23
2.
Kabouterleger 1
1:34:58
3.
MMIL
1:41:13

 


Hoofdsponsors:

Intersport Beneden Leeuwen
Clever Fit Beneden Leeuwen

In samenwerking met:

Actief Maas en Waal


Subsponsors:
Curis Keurslager Lemmers
Nico van Swam Schadenet Rivierenland IC Your Talant Compliance  
© 2007/2015 Survivalrun Boven-Leeuwen